Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ekinoks-28

Selamun Aleyküm arkadaşlar

Dün gece trendyoldan 3995 TL fiyatla mavi renkli cihazı sipariş verdik. Sizce fiyat normal mi?
    Süper fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nevzat.Yildiz N kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]m.trendyol.com
    Samsung Galaxy A52 128GB Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://m.trendyol.com/samsung/galaxy-a52-128gb-siyah-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-p-97120660?boutiqueId=584408&merchantId=107870

Şuan 4041 lira hem de siyah renk. Almak isteyenler kaçırmasın. Dolar sürekli yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekinoks-28 -- 14 Ekim 2021; 15:3:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A52s modeli Turkcell'de peşin 5.000 liradan satışa çıkmış. 1-2 aya A52 fiyatı 3.800'e kadar düşer ama dolar çıkmaya devam etmezse :)

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Bu şartlarda telefon fiyatları düşmez, imkansız gibi. Ancak kampanya olur, 50 100 lira düşerse anlık düşer.

• Mediamarkt sitesinde MM Club üyelerine 3000/150 kupon tanımlanmış. A52 kuponla 4150 liraya geliyor. Siteden sipariş geçip, mağazadan görerek alma imkanı da var. MM club üyesiyseniz kupon kısmına bir bakın.

5000/250 de tanımlamışlar. S20 FE Snapdragon versiyonu da 5150 liraya geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 14 Ekim 2021; 16:40:1 >
  • Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt

Her sene sonlara gelindiğinde dolar patlıyor... Kasım ayı indirimlerine bakmak gerekecek

• A52s'te 4K videoda ois çalışıyor mu? Çalışmıyorsa sd778'in bir esprisi kalmaz. (Oyun oynamayan biri için tabi)

• bu telefonda otg ile diğer telefonları şarj varmı samsung m31s gibi

• Graindor kullanıcısına yanıt

Alttaki arkadaş da cevap vermiş sağ olsun. Ben de mesajımı editledim. Linkten de nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.

• Dün akşam trendyolda 3998liraya mavi rengi vardı 40lirada iade veriyordu.. araba almasam alacaktım nasip değilmiş
    A52s düşerse ona bakarız artık 5G yatırım olur

• Halen Ekim güncelleştirmesi gelmedi bekliyoruz bakalım Kasım ayının ortasında gelir sanırım...

• rtsbora kullanıcısına yanıt

Yanlış bilmiyorsam 1080 30fps de çalışıyor. Bunun dışında ois çalışmıyor videoda.

• Dün akşam artık dolar da 9.20ye dayanınca gittim siyah bi tane vatandan alarak aranıza katıldım. Ticari karta taksit imkanı ve mağaza alışverişinin daha güven vermesi nedeniyle ucuz da olsa trendyol gibi yerlerden alamadım

• Şu an için A52s satılan yer var mı ki?

• thelordof kullanıcısına yanıt

Turkcell satmaya başlamış sanırım

• Ünal kullanıcısına yanıt

Nasıl ilk getirmişler şaırdım.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Uzun zamandır fotoğraf ile ilgilenmekteyim. Ois özelliği optik olarak görüntüyü şabitler. Bunu mercegi hareket yönünün tersine hareket ettirerek yapar. A52 nin lensi tüm çekim modlarinda Ois destekliyor. Bunu test etmek için kamera açıkken ana kameranın lensini telefonu hareket ettirerek dikkatle izleyin. Mercek hareketini kolayca göreceksiniz. Ancak A52 bazı modlarda eis desteklemiyor. Eis bir kırpma sistemidir. Sensörün bir bölümünü kullanarak titreşimi sabitleme yapar. Bu sebeple kullanıldığında görüş açısı daralır. Bu elektronik olarak yapılır. A52 ✋ simgesi aynı anda her ikisini de kullanmanızı sağlıyor. Ayrıca Eis interpolasyon gerektirdiği için yüksek cozunurluklerde çok işlem gücü ister. A52 nin işlemcisi 4 k da bunu yapamıyor olduğundan konulmamış olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihertekin159 -- 15 Ekim 2021; 20:46:12 >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

Var. Taktığın zaman anlıyor ve bildirimde seçenekleri belirtiyor. Şu yukarıdaki ürün süper sağlam. Amazondan aldım. Alüminyum gövde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihertekin159 -- 15 Ekim 2021; 20:55:36 >
  • 4000 e alabilyosanız beklemeyin ben 6 ay bekledim fiyat 3500 e düşşün de alayım diye ama 4500 e çıktı. media marktan çek ile birlikte 4150 e aldım 2 hafta önce. özellikle beyaz renk istedim ama beyaz rengi gösterecek kılıf ı çinden sipariş ettim daha gemedi. şuan armor kılıf kullanıyorum renk falan gözükmüyor :)

Bu arada ben hala yazılım güncellemesi yapmadım yapayım mı? sürekli erteliyorum.

çok dikkatli kullanmama rağmen accubattery programında pil sağlığı %97 gözüküyor genelde 80 lerde çekiyorum fişi. birde kapasite olarak fabrika çıkışını 4370 mah görüyor samsung 4500 mah diyor ama o da en az 4370 dir diye not ekliyor

Garanti sonuna doğru pil için değişim isteyeblir miyiz. daha önce note 2 telefonumu değişmişlerdi.. ama bunda dahili pil olduğundan değiştikten sonra ne kadar güvenilir olur özellikle su alma konusunda o da muamma.

Ayrıca 25 w hızlı adpatör almaktan vazgeçtim hızı şarjların bataryaya iyi davranmadığı konusunda ikna oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ce e Ne Ka -- 16 Ekim 2021; 15:59:41 >

• rtsbora kullanıcısına yanıt

kardeşim allah senden razı olsun, seneler önce açtığım media markt hesabına dediğin çek tanımlanmış. garanti ticari karta vade farksız 14 taksit yaptı, birde 100 te bonus verdi. yakınlarımdaki mağazadan hemen gidip aldım. internet sitelerinde dolar arttığı için fiyatlar 4200-4300 bandına kadar yükselmişti dahada yükselir tahminimce

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.