Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.702
Cevap
98
Favori
519.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rica ederim, işinize yaradığına sevindim. Hayırlı olsun.

• Arkadaşlar, tek tuş ile ekran görüntüsü alabiliyor muyuz?

Bir de klavye kullanırken, telefonun alttaki tuşlarını saklamak mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ce e Ne Ka

4000 e alabilyosanız beklemeyin ben 6 ay bekledim fiyat 3500 e düşşün de alayım diye ama 4500 e çıktı. media marktan çek ile birlikte 4150 e aldım 2 hafta önce. özellikle beyaz renk istedim ama beyaz rengi gösterecek kılıf ı çinden sipariş ettim daha gemedi. şuan armor kılıf kullanıyorum renk falan gözükmüyor :)

Bu arada ben hala yazılım güncellemesi yapmadım yapayım mı? sürekli erteliyorum.

çok dikkatli kullanmama rağmen accubattery programında pil sağlığı %97 gözüküyor genelde 80 lerde çekiyorum fişi. birde kapasite olarak fabrika çıkışını 4370 mah görüyor samsung 4500 mah diyor ama o da en az 4370 dir diye not ekliyor

Garanti sonuna doğru pil için değişim isteyeblir miyiz. daha önce note 2 telefonumu değişmişlerdi.. ama bunda dahili pil olduğundan değiştikten sonra ne kadar güvenilir olur özellikle su alma konusunda o da muamma.

Ayrıca 25 w hızlı adpatör almaktan vazgeçtim hızı şarjların bataryaya iyi davranmadığı konusunda ikna oldum.

Bende bir hafta önce aldım,bütün güncellemeleri yaptım Bi sorunla karşılaşmadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Sevgili forumdașlar pil konusunda eminim çok konuşulmuștur tartışılmıștır, tabii ki koşullara göre de değişebilir ekran süreleri ama ben en azından ne kadar normal emin olmak için sormak istiyorum.

Gece boyunca WiFi mobil veri kapalı yaklaşık 8 saatte yüzde 4-5 şarj gidiyor. 1.5 günde şarj ediyorum ve 7.5 8 saat arası ekran süresi alıyorum,oyun oynamıyorum, parlaklık bazen ortada bazen full, HZ devamlı 90hz. Bu değerler olması gerektiği gibi midir yoksa daha iyi olabilir mi?

• Ben ekran parlaklığı sonda kullanıyorum ve 12 14 saat arası gidiyor şarjı.

• Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt

Yanlıştır o, en az 40 saat olması lâzım.

• Archangel_ kullanıcısına yanıt
    Bence değerler gayet iyi

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• fractal design kullanıcısına yanıt
    Hocam selam
    Rica etsem j7 Prime ile 52'nin ekran parlaklığı hakkında yorum yapar mısınız
    Arkadaşım için ekran parlaklığı çok çok önemli a52 almış orada ayaküstü kurcalamış da sanki parlaklık Bir tık az gibi diyor

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

J7 prime a göre kesinlikle daha parlak. Hatta fazla parlak renklerden dolayı ben ekran ayarlarından "Canlı" yerine "Doğal" renkleri kullanıyorum. Parlaklığı otomatik ayarlıyor. Kapalı alandan açık alana çıkınca parlaklığını yükseltiyor. Yine aydınlıktan karanlığa geçince ekran parlaklığını düşürüyor. Bu özelliğini ayrı sevdim.

• fractal design kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt

Oyun yok. Sosya medya banka uygulamaları o kadar. Sabah 9 10 gibi alıyorum gece 12 gibi %10. 40 saat nasıl kullanılıyor?

• Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt

Ben ekran süresi olarak anladım 12 14 saati. O yüzden latife yapmıştım 🙂

• Halen güncelleme gelmedi. Ekim ayı için...

Ram mevzusunu merak ediyorum sırf o yüzden bekliyorum bu kadar :)

• arkadaşlar bu cihazda kullandığınız ve memnun olduğunuz gcam sürümü var mıdır? link paylasabilir misiniz

• yakogg Y kullanıcısına yanıt

Ben de arıyorum ve normal kamera ile farkı nasıl çok merak ediyorum.

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt
    kendi cihazım s10 liteda kullanıyorum uyumlu gcam ve sonuç olarak dağlar kadar fark var default kameraya göre tavsiye ederim.Anneme aldığımız cihaz a52 ve buna da kurcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakogg -- 20 Ekim 2021; 8:34:11 >
  • Sağ üstte Vo LTE1 yazıyor bu özellik otomatik mi açılıyor ??ya da kapanıyor mu ??

• yakogg Y kullanıcısına yanıt

Linki buraya da atarsan biz de faydalanırız inşallah.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.