Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Soracaklar için;
    MIUI 12.5 Stok Duvar kağıtları, klasörü olduğu gibi seçince her kilit ekranında değişiyor.
    Edge Panel, Control Center diye geçiyor Google'dan indirdim.
    Helvetica / Samsung Sans font.
    Kalanı da NiceLock/GoodLock modülleri.
    Deneyseldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 18 Nisan 2021; 19:44:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Ben önceki yorumlarımda yazmıştım, 11 başımı çok ağrıttı diye, direk android 10 infinity v4 geçtim, şimdi sorunsuz kullanıyorum. ben daha dokunmam tele.

Merhaba kardeşim, Telefonu Android 11'den 10'a düşürdüm, infinity os v3'ü önceden kurmuştum ama şimdi twrp kurdum flashladım ama parlak GALAXY yazısı gitmedi kurulum bitmedi, bir türlü beceremedim. Nasıl bir yol izlediniz acaba yardımcı oluverirseniz çok memnun olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Soracaklar için;
    MIUI 12.5 Stok Duvar kağıtları, klasörü olduğu gibi seçince her kilit ekranında değişiyor.
    Edge Panel, Control Center diye geçiyor Google'dan indirdim.
    Helvetica / Samsung Sans font.
    Kalanı da NiceLock/GoodLock modülleri.
    Deneyseldir.

Kardeş ekran süresi widget nasıl ekledin acaba söylermisin.

Bu arada bana android 10 a nasıl geri dönerim diye soracak arkadaşlar, ben pek yardım edemem. Söyleyim şimdiden.

Bilen arkadaşlar yapsın ama bilmeyenler için google amcaya sorabilirsiniz.

Ben ne anlatsam burada telefon hiçbir şekilde açılmama ihtimalide var çünkü, 3 günümü aldı android 10 a dönmek.

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 widget kısmında dijital sağlık bölümünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 18 Nisan 2021; 13:1:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim.

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• lost.dark L kullanıcısına yanıt

2 yıl olacak jelatinsiz kullanıyorum. Belirgin bir çizik veya kullanırken rahatsız edici bir şey yok. Ama kılcal çizikler oldukça fazla. Normal kullanımda gözükmüyor ancak böyle ışık tutup dikkatlice bakılıdığında belli oluyor yani çiziliyor mu evet çiziliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bişey -- 18 Nisan 2021; 20:38:5 >
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 bucuk yıldır a50 kullanmaktayım. Almaya karar verirken de bu konuda bayağı zaman geçirmiştim. Dün akşam uyuduğumda telefonda bir sıkıntı yoktu sabah kalktığımda Aşırı ısınma deyip telefon kapanmaya başladı sorun şu ki telefon ısınmıyor. Durup dururken neden bozuldu anlamıs değilim başına gelen var mı sebebi nedir nasıl yapılır

• Shade.Anqer S kullanıcısına yanıt
    Aynk sorun bende de vardı servise verdim garanti dahilinde şarj kablosu, dahili flex kablo ve şarj soketi elektronik kartı değişti yeniden yazılım atıldı sorun düzeldi.

• Ahizeden çok kısık ses geliyor, dışarıda olduğumda karşı tarafın soylediklerini duymakta zorlanıyorum. Herhangi bir ayarı varmi sesi acmamin. Yada ahize mi bozuk yardimci olabilirmisiniz.

• hindistana aylık günceleme gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Travell

Ahizeden çok kısık ses geliyor, dışarıda olduğumda karşı tarafın soylediklerini duymakta zorlanıyorum. Herhangi bir ayarı varmi sesi acmamin. Yada ahize mi bozuk yardimci olabilirmisiniz.

Diş fırçası ile biraz temizlemeye çalışın çok erken tıkanıyor delikleri.

• Subat yamasindan beri kurmadim 11 gelmis kurimmi sizce sorun olurmu

• Travell T kullanıcısına yanıt

Cep telefonlarında görüşme esnasında ses açma-kısma tuşlarıyla sesi ayarlayabiliyorsun.

• shotgun_06 kullanıcısına yanıt

Yorumun ve cevabın için teşekkür ediyorum. Senden sonra bende servise götürdüm şarj soketi değişti yazılımsal bir sorun değilmiş.

• android 11 güncellemesi sonrası haftada 2-3 kez kafasına göre kapanıp açılıyor telefon.

• Bende de aynı problem vardı. Recovery mod üzerinden komple wipeladıktan sonra düzeldi.

• 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.