Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ufak bir sorun var, güncelleme sonrası cihazı sıfırladım diye banka uygulaması cihazı görmüyor hala eski cihaz aktif gözüküyor. Müşteri hizmetleri otomatik yapıyoruz cihazınız güvenli değil demek ki diyor bu ne yaman çelişki. Bunu nasıl düzeltebilirim bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydogan kullanıcısına yanıt
    işbank mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • a50 telefonunu şarjını akım korumalı prizde yapın, farkı göreceksiniz ayrıca pile de faydası var...

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Yok, yapı kredi. Neyse SMS ile idare edeceğiz.

bende ykb çalışıyor, yanlız ykb kurup kullanırken sanala onay mesajı akıllı sms deyip kalıyordu ykb aradım direk sms istedim yaptılar...

wipe cash yap derim ..
    tekrar hard format atma zorunda kalabilirsin veya servise verip yeni yazılımı atsınlar nasılsa garanti devam ediyordur...
    işbankasını neden sordum geçen sene hattımı taşıdım belli bir süre sonra büyük yazılım gelince format attım işcepi kurmak istiyorum onay vermiyordu hemen şubeye gittim müşteri temsilcisi onay verdi işcep açıldı ama ykb de bu olay yok peki ykb eski versiyon apk sini kursan bir dene derim

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Yok, yapı kredi. Neyse SMS ile idare edeceğiz.

Ben de Yapı Kredi kullanıyorum, birkaç girişten sonra bu cihaz ile değiştirilsin mi diye soracak, çok vakit kemiren saçma bir uygulama şu "Akıllı Bildirim" özelliği, isabet edip çalışana kadar...

yapikredihizmet@yapikredi.com.tr
    hocam buraya sorunu bir ilet derim, en kısa sürede günceleme yapacaklardır

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Benim gibi yeni ses kontrolünden hoşlanmayan varsa Ultra Volume Pro uygulaması ile değiştirebilir. A p K bulun ve kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Benim gibi yeni ses kontrolünden hoşlanmayan varsa Ultra Volume Pro uygulaması ile değiştirebilir. A p K bulun ve kullanın.

Program çok güzel, pro modeli olmasa bile güzel çalışıyor.

Teşekkür ederimSamsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 

• Arkadaşlar son sayfalara baktim ama sorulduysa da bulamadım. Android 11 sonrası bildirim ayarlarına bir şey oldu. WhatsApp dan sesler kapalı olmasına rağmen birisi her bir şey yazınca bildirim geliyor. Illa telefon bildirim ayarlarından komple kapatmak mı lazım? Uygulama içindeki mevcut ayarım çalışmıyor nedense

• Son güncellemeden sonra telefon arada sırada kendi kendine kapanmaya başladı. Power tuşuna basılı tutunca da açılmıyor. Ses kısma + power tuşuna basılı tutarak açmayı başarabildim şimdilik. Benim kaçırdığım bir nokta mı var acaba ?

• DarkestHour kullanıcısına yanıt
    Ben de yaşadım ilk defa bu durumu az önce. Güncelleme ile düzeltilir umarım.

• Son güncellemeyi dün yükledim, telefon kağnıdan farksız oldu. Diğer güncellemeleri de herhangi bir hard reset işlemi vs yapmadan yüklemiş hiçbir sıkıntı çekmemiştim. Geçişler yavaşlamış, uygulamalar açılırken gözle görülür bir gecikme var. Telefonu elime almak bile istemiyorum resmen. Güncellemeyi en başta yükleyip bu sorunlarla karşılaşanlarda daha sonra bir iyileşme oldu mu? Olmadıysa eski versiyona geçmeyi bile düşünüyorum şu an.

• Arkadaşlar sizin de cihazınızda uygulamalar bölümünde sistem uygulamalarını göster dedikten sonra "Smart Touch Call" isminde uygulama bulunuyor mu? İşlevi nedir?

• Yenilmez Armada 1905 kullanıcısına yanıt

Şuan aynı sorunu yaşıyorum son görevleri vs yaparken uygulamalar arası geçiş yaparken gerçekten nerdeyse saniyelik gecikmeler oluyor. Ayarlarda bir kategoriye girerken de bir kaç saniye bekliyorum girmesini keşke yuklemeseydim bin pişman oldum.

• Eksozt E kullanıcısına yanıt

Adına tıkladığında ne işe yaradığını yazıyor.

• hard reset de yaptım ama ben bu kadar yavaşlama olacağını bilseydim yüklemezdim android 11 i

• Nykspos kullanıcısına yanıt

Normalde Twitter taş çatlasın 1 saniyede açılırdı şimdi uygulamayı açmaya çalışırken logoda 1 saniye bekleyip uygulamayı da 1 saniyede yüklüyor açıldığında da fazlasıyla kasılarak çalışıyor. Hadi uygulamaları anlarım ama akşam mesajlara girdiğimde herhangi bir mesajı açınca bile 1 saniye siyah ekranda bekleyip öyle açıyor herhangi bir mesajı. İlk defa böyle bir problem görüyorum herhangi bir güncellemeden sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenilmez Armada 1905 -- 10 Nisan 2021; 4:30:38 >
  • kamerada anormallik var kendi fotoğrafımı çekiyorum kumral saçımı simsiyah yapıyor eskiden böyle değildi kontrastı fullüyor kamera kendi kendine offf valla hotfix falan bişiyler gelsin düzeltsinler yavaşlığı hataları filan

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.