Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (569. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.535
Cevap
97
Favori
1.029.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ön bellekte hangi veriler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozzov19 O kullanıcısına yanıt
    Zamanla optimize güncellemeleri gelecektir az sabır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aydogan kullanıcısına yanıt
    Hangi tema ikon paketi acaba?

• Telefonumu dün gece güncelledim. Biraz kullandım herhangi bir sorun yoktu bırakırken şarjı yüzde 50'nin üzerindeydi. Şimdi uyandım telefonu aldığımda siyah ekran duruyordu. Ne açılıyor ne şarj oluyor. Diğer telefondan aradım kapalı diyor. Güncellemeyi normal telefonun içinden yaptım. Herhangi bir bilgisi olan var mı?

Edit: Şarjdayken ses kısma ve güç tuşuna basılı tuttum. Şarj simgesi geldi bıraktığımda şarj çok hızlı bir şekilde 0'dan 69'a geldi. Sonra telefonu çalıştırdım. Herhangi bir sorun bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyDreamLife -- 26 Mart 2021; 13:57:50 >
  • Güncelleme yaptıktan sonra call off mobilde çok kötü kasma yapma başladı oyun oynanmaz durumda şuan

• Arkadaşlar faydalı bir bilgi olduğu için paylaşmak istedim Parmak izini hızlandırmak için Ayarlar/uygulamalar/sağ üst köşede ki üç noktaya bas/özel erişim/pil kullanımı optimize et sekmesine gir uygulama optimize edilmedi kısmından tümünü seç arama kısmına bio yaz ve ve biometrik uygulamasının tikini deaktif et ve telefonu yeniden başlat parmak izinde gözle görülür bir hızlanma oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atila-35 -- 26 Mart 2021; 15:28:38 >
  • atila-35 kullanıcısına yanıt

Hemen deniyorum teşekkür ederim.

• Acayip farketti...Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan hocam

bio yazınca ''com.samsung.android.b... '' yazıyor o mu deaktif edilcek olan ?

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

süper oldu
    tşk.ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 26 Mart 2021; 16:30:24 >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan hocam

• https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-a50-ana-konu-android-11-one-ui-3-1-geldi--137531613-559#148263009
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148263009

Sakalımız yok diye sözümüz dinlenmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 26 Mart 2021; 19:24:16 >
  • lost.dark L kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

One UI 3 Black - Hexoline

Canlı duvar kağıdı animasyonu Blob Live Wallpaper

Widgetlar Elega KWGT

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

One UI 3 Black - Hexoline

Canlı duvar kağıdı animasyonu Blob Live Wallpaper

Widgetlar Elega KWGT

Cuma yazan widget hangi program hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün bir arkadaşım a50 telefonuna android 11 güncellemesi yapmış bir sürü samsung uygulaması gelmiş telefona, ilave olarak bixby routine devre dışı bırakılamıyor, kendisi telefondan çok anlamadığı için benden yardım istedi telefona güncelleme yükledim bir şeyler oldu diye bende sandım ki geçen hafta yayınlanan güvenlik güncellemesi, bir baktım android 11 one ui 3.1, yapabildiğim kadar bir şeyler yaptım ama çok kurcalayamadım aklıma takılı kaldı.

bende bir a50 kullanıcısıyım ve sırf şu güncelleme ile gelip silinemeyen ve devre dışı bırakılamayan programlar yüzünden 11'e geçmeyi gözüm kesmiyor, ben tüm gömülü uygulamaları ve bixbyi devre dışı bırakmıştım, bunun çözümü varsa ona göre yükleyeceğim, bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DexterFringe -- 26 Mart 2021; 17:36:12 >
  • aydogan kullanıcısına yanıt
    Aşk olsun hocam ben tekrar hatırlatma yaptım asıl konu sahibi sensin

• Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Geçen yazılımlardan kalan kullanılmayan kalıntıları siliyor neden pil performansını bozsun,eğer bozuyorsa da nedenini açıklar mısınız?

• Yazılım güncellemesi yapınca o işlem zaten yapılıyor, en son açılmadan önceki temizleme işlemi (son güncellemelerde ön planda göstermez) bunun için. Bunun dışında bir kalıntı varsa tamamen fabrika ayarına dönmeden silinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 26 Mart 2021; 18:21:36 >
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.