Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Recovery modu gitmedi, sadece bilgisayara bağlayarak giriyoruz
    Güncellemeyi yükleyin daha sonra temiz kurulum yapın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben direkt telefondan güncellemeyi yükledim. Temiz kurulum falan yapmadım. Şimdilik herhangi bir problem yok kullanımda.

• kilit ekranı arayüzü yazı fontları çok tatlı olmuş Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• DarkestHour kullanıcısına yanıt
    hocam eski yazılımın üstüne yeni yazılım geldi, zamanla ana yazılım bozulur ve sapıtır, benim tavsiyem ana yazılımı yüklediğin gibi hemen Hard format atman eski yazılımı silmen... güvenlik güncellemesi her ay geliyor orda wipe cach yapman yeterli ama bu yazılım farklı ..
    sana bir örnek vereyim bu forumda htc m8 kişinin en son attığı kişiye 1000 tane yakın kendi kendine mesaj attı bu kişiyi takip ettim yazılarını okudum ne göreyim adam ana güncellemeden sonra hiç hard format atmamış aldığı günden beri telefonu sıfırlamamış vallahi o kişi yüklü fatura ödemişti ...
    dün öğlen Android 11 yükledim gece 11 kadar kurulumu zor tamamladım, biraz zor oluyor ama cihaz kendine geliyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 24 Mart 2021; 14:5:55 >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Normal sıfırlama yapsam olur mu?

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    hocam olurda bence androidlerde hard format hiç kalıntı bırakmadığından ben yıllardır hard format atarım onunda tuşla yapılanı kaldırmışlar usb bağlayınca çıkıyor..
    bugün kullanmaya başladım acayip hızlanmış yağ gibi kayıyor hiç kasma görmedim çok beğendim inşallah bozmazlar...
    fotoda iso değerleri artırmışlar ve keskinlik çok çok iyi ..

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarım yok işte sorun o

• hard format tam olarak nasıl atılıyor ben bu zamana kadar telefondan attım hep sıfırlayarak @efem-35

• Şurada anlattım
    https://www.youtube.com/watch?v=jXozXSU1IwI&feature=youtu.be
    Tek fark, sizin cihazlarda bixby tuşu olmadığı için sadece ses artırma ve güç tuşuna basılı tutarak aynı işlemi yapacaksınız

• Arkadaşlar bu adaptif pil seçeneği standart olarak açıkmıydı Android 10 da

• Android 11 ve UI 3.1 gelmiş. Güzel özellikler var fakat 2 yıldır telefonun kamerasına gelişmiş pro özelliği gelmesini bekliyorum. Telefon zaten gcam desteklemiyor bari ISO, pozlama süresi vb. özellikler gelseydi. A51 de var mesela.
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme haberini konuda daha yeni gördüm. Yapacak arkadaşlara yegane tavsiyem wipe data-cache yapmadan güncelleme yapmasınlar. 9dan 10a bu şekilde geçtim, mevcut yazılımın üzerine kuranlar bir ay boyunca sıkıntılardan yakındılar lakin ben tek bir sorun bile yaşamadan kullanıyorum telefonu bir senedir.

• Ben de telefonu dün gece güncelledim ve 24 saattir kullanıyorum. Güncellemeden önce veya sonra format, hard reset gibi şeyler ile uğraşmadım ve direk güncellendim.

Şu ana kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadım, donma-kasma gibi olaylar olmadı. Hemen hemen tüm özelliklerini denedim ve bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Telefonun batarya süresi ciddi derecede artmış gibi geldi bana bunun yanında. Yeni arayüz ve özellikler ise hoşuma gitti. Ben güncellemeden gayet memnunum. Burada sanki telefonu formatlamak olmazsa olmaz gibi bahsedilmiş ama ben bi sorun olacağını sanmıyorum.

• Yeni guncelleme ile gelen ozellikleri anlatan video ,

https://www.youtube.com/watch?v=hxqG7pY6OWg&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathamath -- 24 Mart 2021; 23:59:39 >
  • Temiz kurulum gerçekleştirdim ve yazılımı yükledim. Şu an 3.1 olarak gözükmekte. Görüş sahibi olabilmek için biraz daha vakit geçireceğim ama ilk izlenimlerim olumlu gibi. Ana güncelleme olsa da ben Android 11'in çok büyük yenilikler getirmediğini bildiğim için çok bir şey beklemiyordum nitekim öyle de olmuş. Hemen hemen bütün ihtiyaçlarımız One UI 2.0 ile gelip 2.5 ile sağlamlaştırılmıştı. Samsung da bunu fırsat olarak bilip Edge Lightning ve Edge Panel özelliklerini eklemiş. Kesinlikle hoş ama yeni özellikler değil. Bütün güncellemeyi optimizasyon adına değerlendirmek istiyorum, daha işlevsel daha oturmuş bir güncelleme olabilir arkaplanda. Ama tasarım olarak iOS benzeri göze sokarcasına büyütme ve kolaylaştırma benim tercih ettiğim bir şey değil. Eski seçenekler hem ekrana güzel oturuyordu hem de bu tasarım bu telefona ait hissi veriyordu. Onu şu an yakalayamadım. Yazı tipini değiştirip büyük kullanıyordum mesela şu an sırıtıyor. Bildirim ve kilit ekranı etkilenmiyor zaten yazı boyutundan şu an için. Ses açıp kısma ekranı da öyle gereksiz bir yenilik olmuş şu haliyle belirgin değil. Renk seçimleri bir tık daha soluklaşmış ikonlarda (ayarlar, mesaj ve kişiler) ve bunu beğenmedim ha yine şikayet edilecek kadar büyük şeyler değil. Alışmam lazım. Belki daha önce de aynı şeyi söyledim bilmiyorum şu an daha büyük ekranlı daha yeni bir telefon kullansam belki sırıtmazdı ama bu yazılımda her şey onlara göre tasarlanmış ve benim görece küçük ekranımda sırıtıyor gibi geldi. Widget ekranı, galeride resimlerin mesafeli olması, bazı bir kaç seçeneği kurcalarken böyle bi hisse kapıldım. İlk kutudan çıkan telefon sürümünün sadeliği ve oturmuşluğu en güzeliydi her şey parmağıma göre. Bunda da inşallah temalar vs. yakalarım o hissi.

• Güncellemeyi yükledim. Hard resetten sonra parmak izinde kaydı yaptırırken aşağıdaki hatayı alıyorum.

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• nataraj marble kullanıcısına yanıt
    Ekranda koruyucu var mı

• atila-35 kullanıcısına yanıt
    telefonla gelen kendi ekran koruyucusu. Hiç çıkarmadım.

• nataraj marble kullanıcısına yanıt
    Bence artık onu çıkarıp yenisini takma vakti gelmiş hatta geçiyor bile

• atila-35 kullanıcısına yanıt
    haha olabilir 😂 ama bence yazılım kaynaklı😊

• 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.