Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: torontoidmanyurdu

5 ghz ağ ile bağlantı kurduğumda, bazen ağ kayboluyor, göremiyorum. Kare kod ile girince falan anca düzeliyor. Yada telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır?

5ghz menzilinden çıkıp 2.4ghz a otomatik bağlanınca oluyor bende.

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Saat 5 de yeni A serisi tanıtılıyor. Stereo hopörler ve ip68 suya toza dayanıklılık eklenmiş diyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirabzonli -- 17 Mart 2021; 16:8:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=17Tc8un6J40&feature=youtu.be

• Bu nedir bilen var mı? Cihazı yeniden başlatıyorum yine geliyor. Gitmiyor ordan.Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• Merhaba, Yaklaşık 1 yıl, 2 ay önce amazon.com.tr'den sıfır olarak aldığım galaxy a50 son zamanlarda kendi kendine kapanmaya bazen kapanırken sürekli sesin bir noktaya takılmasında çıkan ses çıkarmaya başladı. Fabrika ayarlarına döndüm bir kaç defa. Sorun çözülmedi. Son olarak bugün sammobile'den son güncel firmware 'i indirip odin ile yükledim. Şuan galaxy a50 yazısında bekliyor sonra kapanıp tekrar aynı yerde takılı kalıyor. Sorun nedir sizce? Garantiye mi gitmesi gerek? Yazılımsal sorunlar normalde format ile düzelmesi gerekmez mi? Bu arada telefonu hiç rootlamadım. Son bir kaç aydır çocuklar oyun amaçlı kullanıyor. Yani google play'dan oyun indirip oynuyorlar. Bununla ilgili olur mu bilmiyorum.

• Arkadaşlar bilmeyenler vardır muhtemelen, geliştirici seçeneklerinden animasyonları kapatırsanız cihaz daha akıcı hale geliyor
    https://www.youtube.com/watch?v=dy5MQLLeJVw&feature=youtu.be

• Güncelleme geldi şuan indiriyorum one ui 3.1

• Vegatablo kullanıcısına yanıt
    Türkiye için mi geldi hocam

• Aynen Türkiye için inmesini bekliyorum Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Bu nasıl iş ya
    Daha s10 serisi ne veremediler... Biri
    Daha doğrusu verdiler de Türkiye'yi veremedi beceriksizler

Bana güncel diyor
  • Valla bende one ui 2.5 güncellemesini baya geç almıştım

• İlk gözüme çarpanlar edge lighting var klavye değişmiş Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

edge lighting nedir

• Samsung un bidirimlerle yaptığı bir görsellik yani netten bakarsan daha net fikir edinebilirsin

• Bana da güncel diyor gelen giden herhangi birşey yok şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam heyecanlandım ya türkiyeye geldi deyince, şimdi kontrol ettim güncel diyor, şu anlık gelmedi bana da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://shiftdelete.net/galaxy-a70-kullanicilarina-android-11-mujdesi
    No:A70 geldi diye bugün okudum, a70 kullanlara bakıyorum tık yok ayrıca A70 ile A50 aynı günlerde gelebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: timucinpusat

Merhaba, Yaklaşık 1 yıl, 2 ay önce amazon.com.tr'den sıfır olarak aldığım galaxy a50 son zamanlarda kendi kendine kapanmaya bazen kapanırken sürekli sesin bir noktaya takılmasında çıkan ses çıkarmaya başladı. Fabrika ayarlarına döndüm bir kaç defa. Sorun çözülmedi. Son olarak bugün sammobile'den son güncel firmware 'i indirip odin ile yükledim. Şuan galaxy a50 yazısında bekliyor sonra kapanıp tekrar aynı yerde takılı kalıyor. Sorun nedir sizce? Garantiye mi gitmesi gerek? Yazılımsal sorunlar normalde format ile düzelmesi gerekmez mi? Bu arada telefonu hiç rootlamadım. Son bir kaç aydır çocuklar oyun amaçlı kullanıyor. Yani google play'dan oyun indirip oynuyorlar. Bununla ilgili olur mu bilmiyorum.

24 ay olacak alalı, ilk aldığımda kapanma oluyordu ama şu 1 yıldan fazladır kapanma yok, tahminim şarjda oynadınız galiba, garanti devam ediyorsa göndermeni öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vegatablo

Aynen Türkiye için inmesini bekliyorum

hocam benim cihazda Türkiyeden alınma bana güncelleme gelmemiş neden acaba ?

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.