Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Meraklıgamer

Nerden yaptınız hocam
    Aod ayarında bulabilirsin.
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eywallah uyarı için teşekkür ederim.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Yine doğru görmüşsünüz ama o pil göstergesi imiş, bir uygulama buldum, sol köşede orta boy nokta şeklinde bildirim ışığı, ana ekran ve geri sanal tuşları yanıyor. İşinizi görecek b yuama arkadaşlar. Gün içerisinde ne kadar şarj harcadığına bakıp yazarım buraya.

BU EKRAN RESMİNİ KENDİ TELEFONUMDAN ALDIM.

Alıntıları Göster
    Aodsuz çalışıyor mu hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Evet Aod'suz çalışıyor, zaten ben Aod'yi komple silmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 15 Kasım 2019; 23:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Evet Aod'suz çalışıyor, zaten ben Aod'yi komple silmiştim.
    Hocam ben kurdum ama çalışmıyor sadece test kısmında çalışıyor nedense. Pil ayarlarından optimize edilsin seçeneğini de kapattım.

Edit: Çalışıyor şu an sadece cevapsız aramada çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 16 Kasım 2019; 1:12:9 >
  • Arkadaşlar ya bu telefon için bluetooth kulaklık almayı düşünüyorumda samsung unkiler var xiominin var samsungunki 200 küsür lira xiaomi biraz daha ucuz sizce kulaklık için ne almalı kendi kulakligi çok saçma ya sanki böyle 2005 lerde 2008 lerdeki kulaklık tipleri gibi biri uzun biri kısa boyundan dolamalı falan ya migros ta bi kulaklık var 8 lira eski telefonda iyiydi mikrofonu gitti attım ondan yeni bitane alıp idâre etmek mi yoksa güzel telefon almışız güzel bi kulaklık alıp paşa paşa kullanmak mi bu teleon gerçekten güzel aman nazar değmesin herkes sağlıkla kullansin

• Bide buna pubg icin bitane konsol alaşım var fanlı bilmemneli öneriniz varsa dinlerim

• itoga İ kullanıcısına yanıt
    Gerek yok. Kaç tane kulaklık kaybettim harcadım artık sokarım kalitesine diyip ucuzlarından alıyorum ben de. Müziği de Spotify dan dinliyoruz sanki bana kaliteli olcak anasını satayım. 1-2 saat yolda müzik keyfi için değmez o da piç oluyor kalabalık sağolsun ben rahat edebilen biri değilim yani dışardayken ne yalan söyleyeyim. Gerek yok diyorum o yüzden.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Ayarlar işaretinden telefon simgesine benzeyen uygulamaları da seçiniz, ben de çalışıyordu hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 16 Kasım 2019; 21:20:55 >
  • Aod notify kurduktan sonra aod pilden harcamıyor artık kullanımda yüzde 11 olan aod kayboldu. Aod notifydeki bildirim gelince aodu aç ayarında kullanıyorum sürekli kapalı tutuyor demekki çok iyi bir şey tavsiye ederim. Yalnız hayalet ekranla bağlantısını anlamadım sizin dediğiniz olayı yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aydogan kullanıcısına yanıt
    Valla çok iyi dedin üniversiteye gidiyom otobüs zaten tıklım tıklım kalite alsam bunlar yürütür ya kulakligi

• aydogan kullanıcısına yanıt
    Valla çok iyi dedin üniversiteye gidiyom otobüs zaten tıklım tıklım kalite alsam bunlar yürütür ya kulakligi

• quote:

Orijinalden alıntı: Meraklıgamer

Aod notify kurduktan sonra aod pilden harcamıyor artık kullanımda yüzde 11 olan aod kayboldu. Aod notifydeki bildirim gelince aodu aç ayarında kullanıyorum sürekli kapalı tutuyor demekki çok iyi bir şey tavsiye ederim. Yalnız hayalet ekranla bağlantısını anlamadım sizin dediğiniz olayı yani
    Ben de aynı ayarda kullanıyorum. Bildirim geldiğinde aod açıyor sadece. Gece gelebilecek bildirimlerde açılmasın diye gece modunu açtım. Gece 12 sabah 7 arası devredışı. Ayrıca programa güncelleme geldi. Aod ayarlarından dikey edge saatini açınca sadece bildirim ledi olarak çalışıyor. Aod görünmüyor bildirim geldiğinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Ben de aynı ayarda kullanıyorum. Bildirim geldiğinde aod açıyor sadece. Gece gelebilecek bildirimlerde açılmasın diye gece modunu açtım. Gece 12 sabah 7 arası devredışı. Ayrıca programa güncelleme geldi. Aod ayarlarından dikey edge saatini açınca sadece bildirim ledi olarak çalışıyor. Aod görünmüyor bildirim geldiğinde.

Alıntıları Göster
    Hocam program İngilizce hiç bir şey anlaşılmıyor. Ayarlarınızın ekran görüntüsünü atar mısınız?

• https://shiftdelete.net/galaxy-a50-parmak-izi-sorunu-ile-karsi-karsiya

Bu haberi gördünüz mü?

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Bende de %41 de kalıyordu xda forum da telefonu yeniden başlatıp deneyin yazmış birisi bende öyle yaptım oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Hocam program İngilizce hiç bir şey anlaşılmıyor. Ayarlarınızın ekran görüntüsünü atar mısınız?

Alıntıları Göster
    Hocam sıralama karışık olabilir. Ayarlarım bu şekilde. Bir de ben pro versiyonu almıştım daha önce. Ücretsiz versiyonda hangi ayarlar aktif hangileri pasif hatırlamıyorum.

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Ben de bir ara yeniden ekleyeyim demiştim parmak izlerini, inanılmaz zorlandım. Parmağınız sensörü tam kapatmıyor tarzı bir hata veriyordu. Ekranı ezercesine bastırarak zar zor bitirdim ve o maceradan önce çok güzel çalışan parmak izi şimdi ilk günlere döndü.

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.