Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy A50 ye Android 10 ve One UI 2.0 ne zaman gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    O belli degil ama 2019 sonu veya 2020 basi olabilir one ui 2 cok guzel olmus gercekten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir de Bixby ye Türkçe dil desteği gelse süper olacak.

• Arkadaşlar damla çentik etrafında yanan işığı bildirim ışığı gibi renkli kullanma gibi bir şey görmüştüm ama bir türlü bulamadım bilen varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiginiz bildirim isigi programi var mi sarj yemeyen ve guvenilir? Ekran s.amoled bildirim isigi olarak kullanabiliriz. Aod kullanmak ıstemiyorum

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Mesajima boyle donduler (good lock tr acin dedim bixby de soylemistim) sanirim turkce olacak yakinda olmasa da.

• Bixby çıkalı 3 sene olmuş ama bir Türkçe dil desteği gelmemiş.

• Arkadaşlar arka kapakta power tuşunun çevresinde kameranın olduğu hizada cihazı ilk ele alıp tutunca bi çıt sesi geliyor, çok hafif esneme var yani camda, tekrar bastırınca ses yok ama 5 dk sonra yine denediğimde yine bir kez çıt sesi geliyor, ürün sıfır jelatinli kutulu güvenlik bandını ilk ben açtım, ışık sızması yok görünürde hiç bir kusur yok, kenarlarda boşluk vs yok, bunun için de iade edilmez ama sizlerde de var mı sormak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CA3201B8 -- 15 Kasım 2019; 9:11:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CA3201B8

Arkadaşlar arka kapakta power tuşunun çevresinde kameranın olduğu hizada cihazı ilk ele alıp tutunca bi çıt sesi geliyor, çok hafif esneme var yani camda, tekrar bastırınca ses yok ama 5 dk sonra yine denediğimde yine bir kez çıt sesi geliyor, ürün sıfır jelatinli kutulu güvenlik bandını ilk ben açtım, ışık sızması yok görünürde hiç bir kusur yok, kenarlarda boşluk vs yok, bunun için de iade edilmez ama sizlerde de var mı sormak istedim
    Bildiğim bütün tel.ler öyle, önemli bir şey değil

• quote:

Arkadaşlar arka kapakta power tuşunun çevresinde kameranın olduğu hizada cihazı ilk ele alıp tutunca bi çıt sesi geliyor, çok hafif esneme var yani camda, tekrar bastırınca ses yok ama 5 dk sonra yine denediğimde yine bir kez çıt sesi geliyor, ürün sıfır jelatinli kutulu güvenlik bandını ilk ben açtım, ışık sızması yok görünürde hiç bir kusur yok, kenarlarda boşluk vs yok, bunun için de iade edilmez ama sizlerde de var mı sormak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Alıntıları Göster
    Cihaz üretim hatalı değilmi diyorsunuz yani, önemli değil evet ancak merak ettim doğrusu başka kullanıcılarda da böyle mi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CA3201B8 -- 15 Kasım 2019; 12:14:13 >
  • quote:

Cihaz üretim hatalı değilmi diyorsunuz yani, önemli değil evet ancak merak ettim doğrusu başka kullanıcılarda da böyle mi diye

Alıntıları Göster
    Evet, kameranın oradan gelem çıtırtı benzeri ses herkesde olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Evet, kameranın oradan gelem çıtırtı benzeri ses herkesde olması lazım

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim sağolun
  • AOd notify uygulamasını tavsiye etmişti bir arkadaş , ekran çevresine ışık yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

AOd notify uygulamasını tavsiye etmişti bir arkadaş , ekran çevresine ışık yapıyor.
    Uygulama aodsuz çalışmıyor. Aod maalesef yüzde 5-10 şarj civarı şarj yiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    İşte bu yüzden iyi bir yazılımcı olmak istiyorum, uygulamaların beğendiğim beğenmediğim yönlerini yeniden dizayn etmek veya benzerini yapmak için.

Mesela bildirim geldiğinde AOD'ye benzer şekilde köşeden aralıklarla simge açsın kapatsın.

Tahminimce bu Aod ileriki güncellemelerle daha iyi olur, en son %6 şarj harcıyordu.

Çözüm olarak akşamdan itibaren gün başlayana kadar 8-10 saat AOD'yi kapalı tutmak(Programlanabiliyor)

J7 pro cihazımda bile %2-3 arası geziniyordu, bu cihazda gerçekten fazla şarj harcıyor.

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

AOD'yi öyle bir silmişim ki sanki telefon AOD'siz çıkmış fabrikadan.

Sanki Aod notify app içinden AoD kapatılabiliyordu. Bir kurcalamanızı öneririm.

Ben deneyecektim ama pm uninstall komutu ile komple sildim AoD özelliğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 15 Kasım 2019; 20:30:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Arkadaşlar damla çentik etrafında yanan işığı bildirim ışığı gibi renkli kullanma gibi bir şey görmüştüm ama bir türlü bulamadım bilen varmı
    Yine doğru görmüşsünüz ama o pil göstergesi imiş, bir uygulama buldum, sol köşede orta boy nokta şeklinde bildirim ışığı, ana ekran ve geri sanal tuşları yanıyor. İşinizi görecek b yuama arkadaşlar. Gün içerisinde ne kadar şarj harcadığına bakıp yazarım buraya.

BU EKRAN RESMİNİ KENDİ TELEFONUMDAN ALDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 15 Kasım 2019; 21:34:12 >

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Hayalet ekran riski var bence pek bulasmayin

• 6 ayı geçecek aod tarzı hiçbirşey kullanmıyorum, hayalet ekran olur diye, şuna keşke bildirim ışığı koysalardı süper olurdu be..
    bildirim ışığı denediğim çoğu programlar şarjın anasını ağlatıyor. şimdi sadece ekrana bir sefer tıklama ile açılan 10 saniye aod gösterme ayarını kullanıyorum yetiyor
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Nerden yaptınız hocam

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.