Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
43
Favori
140.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a5 in metal olması iyi ve sarjı uzun gider sizce max 1300 tlye ne önerırsnz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metal olduğunu net hiç bi yer söylemiyor metal hissiyatı veren soğuk bir malzeme diye geçiyor çoğu yerli yabancı incelemelerde yaani yine bi kandırmaca söz konusu olabilir.

http://thaber.info/samsung-galaxy-a5-kasa-malzemesi-20-09-2014
  • A5 dökme metal,Aluminyum Magnezyum.karışımı bir cihaz degil.Sadece alpha metalin hakkını veren bir model ve maliyeti yuksek oldugu icin A serisinde metal karışımlı plastik malzeme diyelim kullandı.yan çerçeve saf metal olabilir belki ama Arka kapak kesinlikle değil.

Metal telefon taķıntısı olan kesinlikle HTC M Serisi Tercih etmeli.

A serisi Samsungun Klişe kesim cihazlarından farklı bir stilde ve tarzda hazırlanmış bir seri.

Normal bir Akıllı telefon kullanıcısı bu seride her yönden memnun kalır.

• Karşılaştırma yaparsak bu cihaz mı s5 mini mi?

• A5i eline Al minisini geç S5 bile tatmin etmez.Artısı 64 bit,gorilla 4,ustune 6.7mm metal kasa.

Lolipop alinca tam olacak.

• Lümpen kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle a5 kardeş. S5 mini yi unut bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lümpen

Karşılaştırma yaparsak bu cihaz mı s5 mini mi?

Her modelin minisine antipatim var bencede A5'i öncelikli düşün
  • A7 amazon almanya da 499 eurodan siparişe açılmış.
  • Onur C. O kullanıcısına yanıt
    Mrb kardeşim g7 alma çok kronik hata var. 1 defa değiştirdim satıcıdan telefonu yine aynı problem. Kasa ekran arası açıklık var. Senkronizasyon sorunlu. Kendi kendine hata veriyor yaklaşma. Bende sattım hemen. Şimdi e 7 siparişi verdim türkiye garantili 970 tl ye geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edebyahak1 -- 25 Şubat 2015; 19:11:16 >
  • Bu fiyata telefon çıkarmaktan vazgeçmeli artık samsung.Bu özellikler ve hatta daha iyi telefonlar var piyasa hemen hemen yarı fiyatına bile olabiliyor.
  • Şunuda unutmayın samsungun yapacağı telefonlar 1000TL altında olursa ele ayağa düşer. Sonuçta adamlar marka olmaya çalışıyor.

Bugün Apple telefonları özellikleri içinmi alınıyor? 95%i Logosu için marka değeri olduğu için alıyor.

Bana kalırsa Samsung 5 farklı kanaldan birbirine benzeyen 5 farklı seri telefon yapınca zaten işleri çirkinleştirdi.

Bugün insanlar uzaktan (standart teknolojiye bizim kadar yakınlardan bahsetmiyorum) telefona baktığı zaman onlar için bütün Samsunglar "Galaxy S bilmem kaç"
  • datox D kullanıcısına yanıt
    lg sony htc de aynı şeyi yapıyor artık. hey gidi sony ericsson

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

lg sony htc de aynı şeyi yapıyor artık. hey gidi sony ericsson

Hiç bir zaman o markalar telefon bazında bir Samsung kadar - Apple'a yanaşmayı beceremedi.

Onlar hep marka değeri olarak "gene telefon bazında konuşuyorum" Samsung'dan 1 tık altta oldular.

O yüzden Samsung kendini bu hareketlerle aşağı çekiyor bence.

Bunlar benim şahsi fikrimdir. :)
  • hocam ekranı çift tıklama uyandırma var mı
  • Bugün E7 elime ulaştı harika bir telefon 2 saattir kurcalıyorum ısınma kesinlikle yok. 1 gb ram boşta. Çok akıcı menüsü var ve en önemlisi çok zarif.

• Bu fiyata bu teli alan var mi gercekten? En basitinden g3 varken. 700 tl lik tele 1500 istemek..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bu fiyata bu teli alan var mi gercekten? En basitinden g3 varken. 700 tl lik tele 1500 istemek..

LG nedense sıkıntılı bir markaymış gibi geliyor bana.
    Pazar payının en büyüğü Samsung'da. Ayrıca metal kasalı şık bir telefon. Bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bu fiyata bu teli alan var mi gercekten? En basitinden g3 varken. 700 tl lik tele 1500 istemek..

LG nedense sıkıntılı bir markaymış gibi geliyor bana.
    Pazar payının en büyüğü Samsung'da. Ayrıca metal kasalı şık bir telefon. Bilemiyorum

Aradaki farka 42 inc lcd tv alinir yahu.. bu telde turkcell t50 deki veya avea in touch 4 deki ayni islemci var. Ki 600 e bile sifirini bulabiliyorsun bu tellerin.

• Galaxy E5 gelmiş hocam ona da bakabilirsiniz. Metal kasalı değil ve Ram 1.5 Gb fakat 890 lira gibi bir fiyatı var. Bataryası 2400mAh ve geri kalan özellikleri aşağı yukarı Galaxy A5 ile aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

Galaxy E5 gelmiş hocam ona da bakabilirsiniz. Metal kasalı değil ve Ram 1.5 Gb fakat 890 lira gibi bir fiyatı var. Bataryası 2400mAh ve geri kalan özellikleri aşağı yukarı Galaxy A5 ile aynı.

Hocam peki Alpha nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.