Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
43
Favori
140.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanıyorum en son ben dahil oldum. Ekleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitit Güneşi

Sanıyorum en son ben dahil oldum. Ekleyebilirsiniz

Henuz liste yok hocam 1-2 gune yazrim ilk baslarda olursunuz
  • bu cihazdaki chipset 4g destekli deniyor teknik bilgim yok bu ne derece doğrudur
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Evet operatörünüz 4G hizmeti sunmaya başlayınca daha hızlı internet bağlantısı kullanacaksınız. İşletim olarak 64 Bit tabanlı olduğundan markete giren yeni nesil uygulamaları da çalıştırabilecek. Bir artısı da işlemci 64 Bit sayesinde daha verimli ve hızlı çalışıyor.
  • teşekkürler. satıcılar nedense bunu belirtmemişler 1000 tl civarı olanlar
  • Sizce;

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-a500h-galaxy-a5-cep-telefonu-cift-hatli-153945709?sciid=1001_b_Her+Y%C3%B6n%C3%BCyle+Muhte%C5%9Fem_2

bunu sipariş versem sorun yaşar mıyım?

2. sorum da çift sım kart olayı kafamı takılıyor Türkiye de satılanlar tek sım kart mı?

3. ve son sorum da donanım vs. vatan da satılanlardan farklılık var mıo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertlog

Sizce;

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-a500h-galaxy-a5-cep-telefonu-cift-hatli-153945709?sciid=1001_b_Her+Y%C3%B6n%C3%BCyle+Muhte%C5%9Fem_2

2. sorum da çift sım kart olayı kafamı takılıyor Türkiye de satılanlar tek sım kart mı?

Ben de aynı satıcıdan aldım. Problemsiz olarak geliyor. Fiyat gerçekten çok uygun. Ben indirimle 975'e almıştım. Şu an 25 TL. daha uygun. 50 TL puan ile 900 TL.ye gelecek. Hatta iki de kılıf alsan 1000 TL.yi geçse o zaman alacağın puan 100 TL.ye çıkacak.

• Mertlog M kullanıcısına yanıt
    Diğer sorularını da cevaplamaya çalışayım. Model adında 500H olarak geçiyor. Sim'in tek mi çift mi olduğu nasıl anlaşılıyor ben de bilmiyorum. Tek simle Dün gece 11'de full bıraktığım cihaz %88 doluluk durumunda. Paralel ithalat olmayan ve Teknosa, Gold vb. yerlerde satılanlarda sim sayısı nedir bakmak lazım. Donanım olayına gelince, aralarında hiçbir fark göremedim (Teknosa'da incelediğim cihaz ile aynı arayüz var.) Fırsattan istifade eski kullanıcılara sorumu yenileyeyim. Ana ekranın sol tarafında ki sayfada "BRIEFING" sayfası var. Bunu bir türlü silemiyorum. Nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Diğer sorularını da cevaplamaya çalışayım. Model adında 500H olarak geçiyor. Sim'in tek mi çift mi olduğu nasıl anlaşılıyor ben de bilmiyorum. Tek simle Dün gece 11'de full bıraktığım cihaz %88 doluluk durumunda. Paralel ithalat olmayan ve Teknosa, Gold vb. yerlerde satılanlarda sim sayısı nedir bakmak lazım. Donanım olayına gelince, aralarında hiçbir fark göremedim (Teknosa'da incelediğim cihaz ile aynı arayüz var.) Fırsattan istifade eski kullanıcılara sorumu yenileyeyim. Ana ekranın sol tarafında ki sayfada "BRIEFING" sayfası var. Bunu bir türlü silemiyorum. Nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Uygulama yoneticisinden kaldırabiliyormusun baktın mı ??
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Buldum buldum. "Ana Ekran Ayarları" nda Flipboard Briefing yanındaki kutucuktan çentiği kaldırdım oldu.
  • quote:

Buldum buldum. "Ana Ekran Ayarları" nda Flipboard Briefing yanındaki kutucuktan çentiği kaldırdım oldu.

Gözün aydın
  • Arkadaşlar telefona kutudan çıkan kulaklık haricinde başka bir kulaklık takınca, jack hafif oynadı mı telefon kendi kendine s voice giriyor, şarkı durduruyor vb.. bu sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertlog

Sizce;

Ben de aynı satıcıdan aldım. Problemsiz olarak geliyor. Fiyat gerçekten çok uygun. Ben indirimle 975'e almıştım. Şu an 25 TL. daha uygun. 50 TL puan ile 900 TL.ye gelecek. Hatta iki de kılıf alsan 1000 TL.yi geçse o zaman alacağın puan 100 TL.ye çıkacak.

http://prntscr.com/6e1a00

Fiyat 949 yazıyor sipariş vericem sepette 999 a çıkıyor. Siz ne kadara satış fiyatıyla almıştınız?

• Mertlog M kullanıcısına yanıt
    1049 TL etiket fiyatı vardı. Gittigidiyor %7 indirim verdi. 975,57 TL. olarak sepete girdi. 1000 TL. altında olduğu için sepete bir iki bir şey daha atıp 100 TL.worldpuan için 1000 TL.yi geçmesini sağladım. Hala fiyat uygun Linki de TIKLAYINIZ
  • A5 den A7 ye gectim.A5i Arkadasa verdim ustune biraz ekledim 1400tl ye sahibinden de tek olan get ilanla satilan pasaport kayitli olarak sifir gold rengini 32gb class10 kart hediyesiyle sahisdan aldim.kart 100 lira bonus verdi 1.300e gelmis oldu.Çift simli ama tek kullaniyorum.

A7nin A5le farki 5.5" Full hd 401ppi 8 cekirdekli snapdragon 615 adreno 405 kullaniyor olmasi 2600 mah pili ve birazdaha ince kasasi 6.3mm (Samsungun en ince telefonu)

Antutudan 32000 aldim G3ün hemen altinda yeraldı A5 ile 21000 almistim.

A7 paralel arak satiliyor 1500 civarinda su an ama telefon resmi yoldan gelince 1900 lira fiyat etiketi olacak.paralel fiyati rekabet artinca biraz daha dusecektir.renk olarak sampanya gold geciyor cart sarı degil kibar bir renk tavsiye ederim.tus isigida sarimtrak yaniyor guzel yapmislar.5.5 inc ama ele cok iyi oturuyor.

Gelelim Satilan paralel A5 in Trde Resmi satilan modelle farkina
    1.Resmi olanlar tek simli
    2.4g destekliyor (cift simliler 3g+)
    3.Cekirdek sayisi ayni olmasina rahmen Ghz olarak birkac puan daha yuksek cift simliye göre

Kesinlikle 64biti tam yasamak icin uyarlanmis Lolipop guncellemesi gelmesi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A5,17,E7 sahipleri batarya dolum sürelerinizi paylaşmanız mümkün mü.Telefonlarla gelen adaptörler kaç amper ?
  • ax kullanıcısına yanıt
    Adaptör 5V, 1.55 A. Şarj süresini deneme fırsatım olmadı. telefon gelince bilgisayara bağlamıştım. Oradan ful şarj oldu. Hala da bitmedi.
  • beyler bende aranıza katıldım 4 yıla yakın wave 2 kullandım şimdi telefonu elime alınca birşey yokmuş gibi geliyor. telefonu beğendim güzel telefon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ax kullanıcısına yanıt
    a5 bir buçuk saat sonra baktığımda tam dolu gördüm adaptör 1.550A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _erdal_ -- 10 Mart 2015; 11:13:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun arkadaş lar Güle güle kullanın.
    iki sorum var.

Paralel ithalat teksimli a5 varmı.

Cift simli a5 lerde 4g varmı.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanjan -- 9 Mart 2015; 21:36:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.