Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.248
Cevap
33
Favori
168.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yorumlarda olumsuzlardan fazla olumlu şeyler vardı diye hatırlıyorum. Her güncellemede ufak sorunlar çıkacaktır, oreo için de aynısı olur muhtemelen, bunun kaçarı yok (İlk çıktığında yüklemeyip 1-2 ay sonra ufak yamalar çıkınca da yüklemek bir seçenek). Azaltma yolları da belirtilmişti, güncelleme öncesinde/sonrasında wipe cache yapabilirsiniz.

Veri kaybı güncelleme ile olmaz, wipe cache ile olmaz. Ama "wipe data/factory reset" derseniz olur.

Bu arada sadece güncellemeler sırasında verileri düşünmeyip, ara ara yedeklemekte her zaman fayda var. Misal telefon kayboldu, bozuldu veriler yine kaybolacak, güncellemeden daha riskli yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalNot

Yorumlarda olumsuzlardan fazla olumlu şeyler vardı diye hatırlıyorum. Her güncellemede ufak sorunlar çıkacaktır, oreo için de aynısı olur muhtemelen, bunun kaçarı yok (İlk çıktığında yüklemeyip 1-2 ay sonra ufak yamalar çıkınca da yüklemek bir seçenek). Azaltma yolları da belirtilmişti, güncelleme öncesinde/sonrasında wipe cache yapabilirsiniz.

Veri kaybı güncelleme ile olmaz, wipe cache ile olmaz. Ama "wipe data/factory reset" derseniz olur.

Bu arada sadece güncellemeler sırasında verileri düşünmeyip, ara ara yedeklemekte her zaman fayda var. Misal telefon kayboldu, bozuldu veriler yine kaybolacak, güncellemeden daha riskli yani.
    Haklısın arkadaşım, verdiğin bilgiler için teşekkürler.

• pek çok ülkeye gelmiş oreo

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo güncelleme tarihi 15 Haziran olarak değişmişhttp://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-a520f
  • quote:

Orijinalden alıntı: MartyrSoul

Oreo güncelleme tarihi 15 Haziran olarak değişmişhttp://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-a520f
    Hiçbişey bildikleri yok gelene kadar tarihi ileri atıyorlar bunların ve operatörlerin özelleştirmeleri yüzünden de samsung en geç trye veriyor yazılımı ülkede her kurumda zihniyet aynı mesaj yağmuruna tutsanız böyle yapamazlar..

• Gavuzla kullanıcısına yanıt
    Samsung'un bu güncelleme politikası yüzünden bir daha Samsung alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MartyrSoul

Samsung'un bu güncelleme politikası yüzünden bir daha Samsung alınmaz.
    alınır alınır mis gibi telefonlar yapıyor neden alınmasın. oreo tam oturmadı. mesela hücre askıda çok pil tüketiyor. çözülünce verecekler.

• 4 gündür cihazda volteyi aktifleştiremiyorum. turkcell kullanıp bu sorunu yaşayan oldu mu?

sms gönderince telefon desteklemiyor diye mesaj dönüyor.

web sitesinden yapmak istediğimdeyse; Musterinin cihazi VoLTE desteklememektedir ya da cihaz VoLTE servisi icin Turkcell sebekesince desteklenmemektedir. şeklinde.

• Turkcell kullanıyorum alalı 6 ay oldu hiç bir zaman aktifleştiremedim aynı hata mesajını aldım. Paralel ithalat olduğu için sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

alınır alınır mis gibi telefonlar yapıyor neden alınmasın. oreo tam oturmadı. mesela hücre askıda çok pil tüketiyor. çözülünce verecekler.

Alıntıları Göster
    İnşallah dediğin gibidir çünkü bu cihaz nougat sürümünü de bayağı geç aldı.
  • Oreo 9.0 gelmis yuklemeli miyim ?

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galena -- 13 Mayıs 2018; 1:15:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galena

Oreo 9.0 gelmis yuklemeli miyim ?

hiç durma kardeşim hemen yükle.oreo güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

daha önce s7 edge de aynı şeyi yaşadım. yolu var 1 ay oreo beklemek yerine rus romuna geçtim. Türkiye'ye güncelleme gelince dönerim. dediği gibi biraz uğraştırıyor ama dayanamadım. son kullanılan uygulamalar bölümü çok hoşuma gitti

bir de bluetooth kulaklığın ne kadar şarj kaldığını görebilmek güzel.gerçi bunun gibi pek çok küçük değişim var görünce keyifli oluyor

Alıntıları Göster
    Son kullananlar bende boyle cikmiyor?

• Galena kullanıcısına yanıt
    üstte 3 noktayı tıkla orda var

• Telefon sessizdeyken sesli moda geçiyor kendiliğinden. Özellikle sessizdeyken mobil veriyi açınca ses de açılıyor. Daha az önce hiçbir şey yapmadan sessizdeyken sese aldı

• A5 2018 modeli çıkış tarihi hakkında bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

A5 2018 modeli çıkış tarihi hakkında bilgi var mı?
    Yeni nesil A5'ler iptal. Seri yenilendi A8 / A8+ ve A6 / A6+ çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Yeni nesil A5'ler iptal. Seri yenilendi A8 / A8+ ve A6 / A6+ çıktı.

Alıntıları Göster
    A6 Türkiye' ye gelmedi sanırım. Herhangi bir fiyat vs bilgi bulamadım.
  • TheHandOfGod kullanıcısına yanıt
    1 ay içinde gelir.yurt dışında satışa başladı.benim tavsiyem a6'yı sakın alma çünkü özelliklerini inceledim hiç yeterli değil.çok eski işlemci kullanılmış,hafıza düşük.şarj girişi bile mikro usb.

a8 2018 al.ben de a8 2018 alacağım biraz daha düşmesini bekliyorum.
  • arkadaşlar home tuşuna basıp geri tuşunda parmak bekletince ekran kilidi açılıyor. tabi kilit türü kaydırarak ise.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.