Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
33
Favori
168.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Arkadaşlar biraz önce bana 1 Kasım güvenlik yaması güncellemesi geldi. Bilgi vereyim dedim...SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] 

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]
  • Ben bataryayı yeni degistirdin yaklaşık 50 dakikada yüzde 8 düştü normal mi telefonda ekran süresini bu kadar veriyor.
    SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, custom rom yüklemeyi düşünüyorum. Knox'un artması batarya veya kamera performansına olumsuz bir etkisi olur mu ? Custom rom yükleyenlerin yorumlarını merak ediyorum.

• Bu telefonunun pi performansı müthişti. Ta ki ilk sürüm güncellemesi alana kadar. Ondan sonra bi daha toparlanmadı

• Arkadaşlar orjinal bataryayı nereden bulabiliriz. Samsung yetkili servise yönlendiriyor. Yetkili servis batarya satmıyor. Tek alternatif Deji batarya gibi duruyor. Kullanan var mıdır? Performansı Nasıl?

• Merhaba aAnkara daki servisiyle görüştüm. Ben satın almak için istedim. Satmıyorlarmış. Serviste kendileri değiştiriyorlarmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba

telefona TR rom flashlamak istiyorum. nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba? bu arada hiç güncelleme yapmadığım için hala telefonu kullanıyorum şarjı 1 günü çıkarıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.