Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir satış grubu kurduk. Sadece cep telefonu alım/satımı üzerine. Şişirilmiş fiyatlara yer vermemeyi düşünüyoruz. Sıfır fiyatlara yakın fiyatlardaki ilanlara izin verilmeyecek ve ne alıcı ne de satıcı mağdur edilecektir. Benle birlikte 3 yöneticiyiz ve yöneticilerden birisi de forumumuzda yakından tanıdığınız Zahter Öz hocam. Hepinizi grubumuza bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/131032304225072/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akcam46

hocam size tavsiyem sammobile sitesinden gallery,contact,message,e mail,calculator,browser bunlari indirin kurun.Ben yaptim on numara oldu.Ikonlarda degisti.Touchwiz icin herhangi bir şey indirmedim simdilik.Samsungu bekleyecegim.Uygulamalari en guncelleriyle degistirdim.Surum numaralarina baktigimda gercekten uygulamalar cok eski kalior.

E posta, galeri, intenet, hesap makinası, bunları sammobileden güncelledim ben iconlar değişti.ama.samsung not güncelledim halde diğer diğer nit uygulamasını değil ayrı kurdu ama böyle tek tek apk kurmak Manti kli değil bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam size tavsiyem sammobile sitesinden gallery,contact,message,e mail,calculator,browser bunlari indirin kurun.Ben yaptim on numara oldu.Ikonlarda degisti.Touchwiz icin herhangi bir şey indirmedim simdilik.Samsungu bekleyecegim.Uygulamalari en guncelleriyle degistirdim.Surum numaralarina baktigimda gercekten uygulamalar cok eski kalior.

Daha önceden denemişti fakat bazı uygulamaları kurmamıştı telefon. Ama evet ikonlar gerçekten çok güzel oluyor

• Mic-Tramp M kullanıcısına yanıt
    samsung note ve video player olmuyor.Onun icin beklemek lazim.

Samsung note yerine bizde memos adinda uygulama var sanirsam.Zaten guncellemeleri ayarlar uygulamalar kismindan kaldirabilirsiniz.Bu arada kafama takilan bir soru var.Ornegin bu internet browserda daha ust bir surum gelirse ben onu galaxy appsten indirebilirmiyim?Sorun olmaz degil mi?6.02 yi kendim kurmak zorunda kaldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 2 Kasım 2017; 17:39:7 >
  • quote:

Samsung note yerine bizde memos adinda uygulama var sanirsam.Zaten guncellemeleri ayarlar uygulamalar kismindan kaldirabilirsiniz.Bu arada kafama takilan bir soru var.Ornegin bu internet browserda daha ust bir surum gelirse ben onu galaxy appsten indirebilirmiyim?

Bende galeri email hesap makinesi falan olmadı bazen oluyor bazen olnuyor daha önce de denemiştim. Neyse yavaş yavaş güncellerler zaten uygulamaları

• quote:

Orijinalden alıntı: srh34

quote:

Samsung note yerine bizde memos adinda uygulama var sanirsam.Zaten guncellemeleri ayarlar uygulamalar kismindan kaldirabilirsiniz.Bu arada kafama takilan bir soru var.Ornegin bu internet browserda daha ust bir surum gelirse ben onu galaxy appsten indirebilirmiyim?

Bende galeri email hesap makinesi falan olmadı bazen oluyor bazen olnuyor daha önce de denemiştim. Neyse yavaş yavaş güncellerler zaten uygulamaları

Galeri e posta hesap makinasi benim güncellerimlerim ama sorun şu madem.bunlarin üst versiyonu varsa neden galaxy aps de güncellemesi.yok ? Bence gelecek olan uygulamayı bekleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

quote:

quote:

Galeri e posta hesap makinasi benim güncellerimlerim ama sorun şu madem.bunlarin üst versiyonu varsa neden galaxy aps de güncellemesi.yok ? Bence gelecek olan uygulamayı bekleyelim

Samsung ne yazık ki bu güncellemeleri telefona göre veriyor. Mesela bi tanıdığımda note 5 var google play güncellemeleri açık yani kendi güncelliyor telefon. Takvim ve hesap makinesi yeni sürüm onda ikonu s8 gibi. Fakat bize henüz gelmedi belki de hiç gelmeyecek. Klasik samsung işte ver tüm telefonlarına nolur? Zaten telefonlarımıza 2 aydır güncelleme de gelmedi o da ayrı bir durum

• bizim enistenin note 5 ide oyle.Hesap makinesi bizimkinden degil.Gelse guncellemem ama gelecegide yok gibi.Ben internet browserin yeni surumu ciktiginda galaxy appstan bakicam gozukuyor mu gozukmuyor mu diye.Kendim guncelledim browseri gozukmeyince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 2 Kasım 2017; 20:24:27 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Samsung ne yazık ki bu güncellemeleri telefona göre veriyor. Mesela bi tanıdığımda note 5 var google play güncellemeleri açık yani kendi güncelliyor telefon. Takvim ve hesap makinesi yeni sürüm onda ikonu s8 gibi. Fakat bize henüz gelmedi belki de hiç gelmeyecek. Klasik samsung işte ver tüm telefonlarına nolur? Zaten telefonlarımıza 2 aydır güncelleme de gelmedi o da ayrı bir durum

Versiyon versiyon yani telefonun yazılımdaki yapım numarasına göre veriyor.ama şuan ben güncelledim icon harici bişey değişmedi ki :)

Güncelleme bi kaç güne gelir sanirim o zaman bence iconlar da değişir experience de gelir benim görüşüm umarım hayal kırıklığına uğramayız ayrıca yüklemiş olduğumuz apk güncellemesi kaldırılamıyor.
    Edit: samsung bu ara oreo üstünde çalışdığı için geç geliyor olabilir ama experience 8.5 gelecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mic-Tramp -- 2 Kasım 2017; 19:52:7 >

• ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

Kırmızı ile çizdiğim uygulamaları kullanan varmi arkadaşlar?

Birde neye yaradığını.

hocam yukledigim apk guncellemesini ayarlar-uygulamalar-o uygulamaya gir-sag ustte uc nokta var ona gir-guncellemeleei kaldir diyor.-ona girdikten sonra galaxy appsa gir-update kismindan kontrol et-normal eski surume gecis yapiyorsun galaxy appsta cikan guncellemeyle.Normal duzene gore gidebilirsin bu sayede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 2 Kasım 2017; 20:21:7 >
  • Root yapmanın faydafaları :) Ayarlar apk sını şimdilik değiştirmedim. Sadece apk içindeki ikonun güncelleyeceğim. Çünkü kullandığım custom romda settings.apk modlu yani tuşların ışık ayarları ve titreşim ayarları mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 3 Kasım 2017; 16:50:15 >

• Samsung device manager güncellemesi geldi arkadaşlar.

J7 prime de noguat dağıtılmaya başlandı.ama bir türlü bizim güncelleme gelmedi bir çok ülkeye gelmesine rağmen resmen acizler guncellemeyi vermekten.

• quote:

Samsung device manager güncellemesi geldi arkadaşlar.

J7 prime de noguat dağıtılmaya başlandı.ama bir türlü bizim güncelleme gelmedi bir çok ülkeye gelmesine rağmen resmen acizler guncellemeyi vermekten.

Ben note 5 ve s7 telefonlara güncelleme geldikten en geç bir hafta sonra bizim telefonlara da güncelleme geldiğini fark ettim sammobilden bakmıştım ve note 5 e 2 gün önce güncelleme gelmiş. Bize de yakındır.

• quote:

quote:

Samsung device manager güncellemesi geldi arkadaşlar.

Ben note 5 ve s7 telefonlara güncelleme geldikten en geç bir hafta sonra bizim telefonlara da güncelleme geldiğini fark ettim sammobilden bakmıştım ve note 5 e 2 gün önce güncelleme gelmiş. Bize de yakındır.

Experience yı alsaydık rahatliycaktik gerçekten sahane ya arkadaşım prime kurdum valla çok hızlı olmuş ve görsellik süper.

Diger ulkelere experience guncellemesi gelmis mi ?Ben gelmedi diye biliyorum.O yuzden guvenlik guncellemelerinden devam ederler

• quote:

Diger ulkelere experience guncellemesi gelmis mi ?Ben gelmedi diye biliyorum.O yuzden guvenlik guncellemelerinden devam ederler

Arkadaşın birisi en son toucwiz e büründü diğer modellerde demişti burda yorum yaptı ondan dedim

• Gelmemiştir sanmam. Ben de gelmesini istiyorum fakat gelmezse de idare edicez napalim. Ben bu telefona android 7 geldiğinde bu arayüzü bile vermezler diye düşünmüştüm habire samsung canlı destekten soruyordum gelecek mi diye. Geldiğinde de çok sevinmiştim. Gelmese de şükredin Note 5 S6 ve S7 ile aynı arayüzü kullanıyoruz

• quote:

Gelmemiştir sanmam. Ben de gelmesini istiyorum fakat gelmezse de idare edicez napalim. Ben bu telefona android 7 geldiğinde bu arayüzü bile vermezler diye düşünmüştüm habire samsung canlı destekten soruyordum gelecek mi diye. Geldiğinde de çok sevinmiştim. Gelmese de şükredin Note 5 S6 ve S7 ile aynı arayüzü kullanıyoruz

Noguat da bütün sürümler de bu arayüz var.

Benim canımı sıkan nokta ; j5 e bile experience verip bize vermemesi.valla samsung almamaya zorluyorlar resmen

j 5 kutudan cikan surum yonuyle avantajlı diye biliyorum.O android 8 i de alacak muhtemelen.Bir arkadas touchwiz 6.58 li bir surum soylemisti.S8 arayuzuyle kullaniyordu.Onu indirebilirsiniz experience gelmezse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 4 Kasım 2017; 19:44:55 >
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.