Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlardan bildirimleri kapalı. Onu açsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asaf_asaf kullanıcısına yanıt
    Mesaj ayarlarındaki bildirim kısmındakilerin hepsi açık baktım. Yinede sms gelince ekran ışıkları dahi yanmıyor

• ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

Buna da gelmiş güncelleme

Çoğu uygulama bu şekilde güncellenirse samsung experience a gerek kalmaz bence haa

Edit: Çok güzel olmuş fazla büyük dosyaları gösterip silmemizi öneriyor gereksizdir diye. Üstteki üç noktaya basıp daha fazla alan al seçeneğine basın

Not: Benim internete gelmedi hala güncelleme aptoide yi de denedim olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userr -- 1 Kasım 2017; 7:52:9 >

• Mesaj ayarları bakmayacaksın. Telefonun genel ayarlarında bildirimler bölümüne bak kardeşim. Yine olmazsa sana resimli anlatırım.☺

• quote:

Orijinalden alıntı: srh34

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

Buna da gelmiş güncelleme

Çoğu uygulama bu şekilde güncellenirse samsung experience a gerek kalmaz bence haa

Edit: Çok güzel olmuş fazla büyük dosyaları gösterip silmemizi öneriyor gereksizdir diye. Üstteki üç noktaya basıp daha fazla alan al seçeneğine basın

Not: Benim internete gelmedi hala güncelleme aptoide yi de denedim olmadı

Samsung my files e bide samsung pass güncelleme gelmiş. Galaxy aps dan bakin

• quote:

Orijinalden alıntı: Akcam46

quote:

Orijinalden alıntı: xpity

Uzun zamandır bende update takibindeyim fakat, türkiye hariç bütün ülkülere 2 farklı update geldi(I5 ve J1-J2) ama türkiyeye gelmedi. Türkiyeye ambargo koyuluyor galiba. Zaten oreo güncellemesi de almayacakmış. A3 2017 ye geliyor, A5 2016 ve A7 2016 ya vermiyorlar. Tamamen satış ve pazarlama stratejisi. Yeni sürüm istiyorsan yeni model telefon alacaksına getirecekler. Neyseki XDA forumda birisi Noble_Stock_Rom_1.2 adında bir rom yapmış. Rom orjinal modifiye edilmemiş, touchwiz launcher S8 launcher ile değişmiş, sıfır kasma var, performans ayarları eklenmiş, müzik player, youtube, dahili browser içinden silinmiş. Ben kendim sonradan zip içine ekledim ve twrp den o şekil kurdum. Samsung efendi tuş ışığı süresi 1.5 sn olarak sabitlemiş. Ama romu tasarlayan kişi, samsungun kısıtladığı özellikleri açmış. Kurmak isteyen varsa diye link ekliyorum. Xda çıkan bütün romları denedim, içindeki en stabil olanı budur.

Tuş ışığı süresini ayarlarla

Kapasitif tuşlara basarken titreşim

Dış mekan modu

Ekran video kaydı

Telefon ses kaydı

Uygulama kilidi aktif

https://forum.xda-developers.com/samsung-a-series/development/sm-a510f-t3690970

hocam bu romu atarsak garantiden çikiyor mu?Orjinal demişsiniz o zaman custom degil de mi?

Rom orjinal romdan yapılma custom rom. Odin ile kurulsaydı sayaç artmazdı garanti bozulmazdı. Fakat orjinal rom zip dosyasına dönüştürülüp recovery den yüklendiği için sayaç artar ve garanti bozulur. Aslında bozulmazsa bizim teknik servis zihniyetine göre bozuluyormuş. Bazı forum ve konularda (bizim telefonlardan bahsetmiyorum) orjinal romu bırak, cm os yada lineage os yükleyip verdiklerinde bile garantiden sorun çıkartmamışlar. Demek ki her servis farklı muamele yapıyor.

• internet güncellemesi simdi geldi teli servise yollamaya cekiniyorum

• internet browserin surumu 5.4.02.3 mu?Guncelleme yok gözüküyor eger bu son surum degilse.

• quote:

internet browserin surumu 5.4.02.3 mu?Guncelleme yok gözüküyor eger bu son surum degilse.

Bende de o sürüm ayrıca müzik uygulamasını güncellememiştim o güncelleme de geri çekilmiş sanırım

• quote:

internet browserin surumu 5.4.02.3 mu?Guncelleme yok gözüküyor eger bu son surum degilse.

Samsung browser 6.2.01.12

Samsung music 16.2..06.11

• music tmm da browser eski gozukuyor.Neyse pek onemi yok zaten kullanmiyorum onu.

• Ben internet browserın 7.0.00.21 sürümünü apk olarak yükledim. Gayet güzel olmuş. Reklam engelleyicinin haricinde takip engelleyici eklemişler. Touchwizin de 6.1.58.5 sürümünü kurdum. S8 arayüzüyle kullanabiliyorum telefonu.
  • umut_80 kullanıcısına yanıt
    hocam touchwiz surumunu apk mirrordan direk indirip kurarsak cakisma hatasi verir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_80

Ben internet browserın 7.0.00.21 sürümünü apk olarak yükledim. Gayet güzel olmuş. Reklam engelleyicinin haricinde takip engelleyici eklemişler. Touchwizin de 6.1.58.5 sürümünü kurdum. S8 arayüzüyle kullanabiliyorum telefonu.

Herhangi bir donma kasma oluyor mu

• Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Yazdığım sürüm bende hata vermedi. Sonraki sürümlerde verdi. O yüzden son sürüme güncelleyemedim. Ama şu gelecek olan güncellemeden sonra son sürümleri yükleyeceğim. Telefon güncellendiğinde bütün sürümler yükleniyor. Ama telefonu yeniden başlatırsam çakışma hatası vermeye başlıyor.
  • albatros86 A kullanıcısına yanıt
    Bendeki sürüm yağ gibi akıyor. Hiç kasma olmadı bende. İlk sürümlerde biraz vardı. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra yüklediğim hiçbir sürüm donma takılma yapmadı.
  • quote:

Bendeki sürüm yağ gibi akıyor. Hiç kasma olmadı bende. İlk sürümlerde biraz vardı. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra yüklediğim hiçbir sürüm donma takılma yapmadı.

Vermeyeni kurarsan sorun olmaz. Çoğu yüklenmiyor, ben yükleneni sana veriyorum. Normal şekilde kuracaksın ve launcher s8 ile değişecek.

http://s8.dosya.tc/server5/gh1yh0/S8_Launcher_6.1.50.2.apk.html
  • xpity X kullanıcısına yanıt
    Ben şu an 6.1.58.5 sürümünü sıkıntısız kullanıyorum. Sonraki sürümleri yükleyemiyorum şimdilik. Senin verdiğin daha eski bir sürüm.
  • quote:

Ben şu an 6.1.58.5 sürümünü sıkıntısız kullanıyorum. Sonraki sürümleri yükleyemiyorum şimdilik. Senin verdiğin daha eski bir sürüm.

Eski olabilir, arşivden ekledim. Ben zaten şuan custom rom kullanıyorum.
  • hocam size tavsiyem sammobile sitesinden gallery,contact,message,e mail,calculator,browser bunlari indirin kurun.Ben yaptim on numara oldu.Ikonlarda degisti.Touchwiz icin herhangi bir şey indirmedim simdilik.Samsungu bekleyecegim.Uygulamalari en guncelleriyle degistirdim.Surum numaralarina baktigimda gercekten uygulamalar cok eski kalior.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 2 Kasım 2017; 16:26:14 >
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.