Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deniz19071991

Bugün yükleyince aynısı bendede olmaya başladı sorunu çözebildinizmi cihaz boşta bile işlemci kullanıyor ısınmadanda anlaşılıyor zaten

Telefona Hard reset attım. Şu an ısınmıyor. Batarya normale döndü.. Her ne ise bu güvenlik yamasını aldıktan sonra oldu. Telefon resmen kağnıya döndü. Şu an normal çalışıyor.
    Size de hard reset atmanızı öneririm..
  • müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt
    Nasıl hard reset atılıyo hocam bu cihazı hiç formatlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nougat yukledikten sonra 4 defa reset attim. Gelen yamayla ilk 2 gun pil duzelmis gibiydi ama hala sorunlar devam ediyor. Pil 1 gun dayanmiyor. Uygulamalar hala hata verip kapaniyor. Birak lollipop u Marshmallow ile aralarinda dag kadar fark var. Lollipopda nerdeyse 3 gun giden sarj simdi 10 saat zor dayaniyor. Guc performans modu hep acik siyah duvar kagidi ve parlaklik %10 oldugu halde. Telefon resmen nougatla cop oldu. Boyle olacagini bilsem gider 700 800 liralik telefon alirdim ya. Ayrica batarya da cok yavas dolmaya basladi. Ekran acikken nerdeyse hic dolmuyor artik. Ekran kapali oldugunda doluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluetion -- 12 Haziran 2017; 1:0:48 >
  • arkadaşlar ben bu
    Nougat dan çok şikayetçiyim.
    bana en güncel olan lolipop sürüm numarasını verirmisiniz.
    cihazıma lolipopa geri döndüreceğim.
  • Ben her güncelleme geldiğinde isterse 16 mb olsun, mutlaka "Smart Switch" programıyla Pc'den sıfırdan güncellerim akabinde de "wipe cache" yaparım. Tavsiye ederim.
  • Merhaba arkadaşlar bu telefonu babam kullanıyor. Onun telefonunda meydana gelen bir arızadan bahsetmek istiyorum. Telefonun ois sensörü kamerayı kullanırken saçmalıyor ve sürekli cihazı titretip, tıkırtılar çıkarıyor. Bir süre sonra cihaz hızlıca ısınmaya başlıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz19071991

Nasıl hard reset atılıyo hocam bu cihazı hiç formatlamadım

telefonu kapatın ve kapalı konumda, ses açma tuşuna, kilit tuşuna ve home tuşlarına aynı anda basınız ve tuşları bırakmadan bekleyiniz. Birkaç saniye sonra telefonun ekranında Samsung açılış yazısı gelecektir. Samsung yazısı geldiğinde bütün tuşları bırakın. Sonrasında biraz beklediğinizde Recovery menüsü gelecektir..
    No Command ekranı geldiğinde panik yapmayın burda biraz bekletiyor..
    Daha sonra siyah bir menu (Android Recovery) gelecek
    Burda ses açma kapama tuşları ile menüde aşağı yukarı gidip gelirken Power (açma - kapama) tuşu da Enter görevi görecektir..

Ses tuşları ile wipe data Tfactory reset seçeneğinin üzerine gelelim ve Güç tuşu ile onaylayın.
    İşlem bittiğinde Reboot System Now üzerine yani başa dönecektir. Sakın Güç tuşuna basıp enterlemeyin bir işlem daha var. ses kısma tuşu ile Wipe Cache Partition seçeneğine gelip Güç tuşuyla onaylayın.
    İşlem bittiğinde reboot system now a güç tuşuyla onayladığınızda telefon kendini kapatıp açacaktır.
    Bundan sonra geriye telefonu açtığınızda yapacağınız ayarlar kalıyor..
    Kolay gelsin

• müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• güncelleme çıkmış telefonu güncelliyom bakalım ek yamaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 12 Haziran 2017; 14:30:54 >
  • 1 gündür android 7 kullanıyorum lollipopta 5 6 saat ekran süresi alırken bu gün 4 saati zor çıkardı ya

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

güncelleme çıkmış telefonu güncelliyom bakalım ek yamaymış

bu ayın başında zaten çıkmıştı. bidaha mı çıkmış
  • dgkn77 kullanıcısına yanıt
    FQ serisiymiş hocam bnmki ithalat garantili olan olması lazım
  • güç tasarrufu modu dışında bu tuş ışıklarını kapatma seçeneğimiz yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: galatasaraysmpyn

güç tasarrufu modu dışında bu tuş ışıklarını kapatma seçeneğimiz yok mu

Galaxy button lights uygulamasıyla yapabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşım da var çift hatlı A5 bu aralar hattın birisi hiç çekmeme ye diğeri de az çekmeye başladı. TURKCELL hat kullanıyor her ikisindede var mı bunun çözümü yok ise telefonu değiştirecek . Yardımcı olacak birileri var mı acaba

• Arkadaşlar flashi bildirim gelince uygulama olmadan kullabiliyomuyuZ ?

Bide hangi ekranı kullanıyosunuz

• son güncellemeden sonra sürekli 9 10 saat ekran süresi alıyorum yoğun kullanımda. %15te. yapmayan varsa öneririm güncellemeyi.
    ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn77 -- 16 Haziran 2017; 6:54:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn77

son güncellemeden sonra sürekli 9 10 saat ekran süresi alıyorum yoğun kullanımda. %15te. yapmayan varsa öneririm güncellemeyi.
    ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

Yogun kullanimdan kasit oyun falan degilmi?

• Telefonunda pil süresi sıkıntısı çekenler bu yazıya göz atsın derim
    http://www.teknozom.com/telefon-pil-omrunu-uzatmanin-6-yolu/
  • Mic-Tramp M kullanıcısına yanıt
    Ek uygulama olmadan flaşı bildirim için kullanabilirsin.

Bunun için: Ayarlar> Erişilebilirlik> Duyma> Flash bildirimini aktif etmen gerekir .

Hangi ekran sorunu anlamadım. Ama ekran modunu soruyorsan ben Amoled ekran seçeneğini kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 16 Haziran 2017; 12:27:32 >
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.