Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Distribütör garantili faturalı kutulu bir haftalık cihazı a5 2016 satıyorum. Bursa dayım. Fiyat 1300

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar koruyucu cam alan var mı veya önerebileceğiniz bir marka?
  • uur.35 kullanıcısına yanıt
    Ben Zore marka taktırdım hiç iyi olmadı kenarlardan çok fazla boşluk kaldı ve çok fazla parmak izi tutuyor. Eski telefonumda Spigen ve Ttec kullanmıştım onlarda parmak izlerini silince hemen geçiyordu Zore'de sildikçe daha çok yayılıyor. Mümkünse Zore marka taktırmayın derim. Buff bulabilirseniz taktırın onun dışında Teknosa'larda satılan SmartShield ürünleri de kaliteli gibi bir de Spigen ve Ttec var. Bunlar dışında önerebileceğim bir marka aklıma gelmiyor şuan.

• Arkadaşlar merhaba, telefonu almayı düşündüğüm n11 deki bir mağazadan; üyenin "ürün kutusu jelantinli midir" sorusuna şöyle bir cevap gelmiş. Böyle olması mümkün müdür? "merhaba, Ürün kesinlikle kapalı kutudur. Fakat jelatinli değildir. Samsung Türkiye garantili ürünlerde jelatin olmaz. KVK ve Genpa garantili ithalat ürünlerinde jelatin olur. Bizim ürünümüzde ürünün hiç açılmamış olduğuna dair bir garanti bandı bulunmakta. İyi alışverişler dileriz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedemen -- 17 Mart 2016; 18:38:24 >
  • kedemen K kullanıcısına yanıt
    Bende n11 den aldim, hangi magaza bu? Bu arada evet jelatin olmaz, her iki yaninda koruyucu bantlar olur.

• EMREEYMN E kullanıcısına yanıt
    Narlıderesamsung diye bir mağaza cevap için teşekkürler bu arada kardeş.

Guvenilir magazadir. İzmir samsung bayisi. Ben koycebine diye bi magazadan almistim. Ama su an en uygun fiyat narlidere galiba.

• Evet en uygun ora görünüyor n11 de, sanırım yarın alacağım indirim vs olursa..

hocam aynı satıcı hepsiburada üzerinden de satış yapıyor, fiyat siyah ve beyaz için 1398tl, maximum karta da 75 lira puan kampanyası var hepsiburada da. 1323 liraya geliyor, bizdenal diye bir satıcıda da 1369tl, puanla 1294 e geliyor.
  • Piyasada iki çeşit A5 (2016) var, biri A510F diğeri A510F DS (Dual sim)
    ikisinin özellikleri aynı fakat, Çift Sim kartlı olan 150-200 TL daha ucuz. bu nasıl oluyor bir türlü anlamadım?
    Konuya hakim arkadaş varsa açıklama yaparsa sevinirim.
  • drwhoo kullanıcısına yanıt
    Evet hocam haklısın hb de daha ucuzmuş uyarın için çok sağol. Bende maximum kart yok, world ve bonus var yani bu kartlarla uygun alışveriş için önerebileceğin güvenli bir site var mı? gg de 100 tl world kampanyası var ama ordaki satıcıları bilmiyorum ve geçen baktım genel olarak a5 2016 siyah remk pahalı geldi..
    hocam gg da bittibitiyor var kayserinin en büyük telefon satıcısı onlarda varsa onlardan al ben hb üzerinden bittibitiyordan almıştım.
  • Galthor G kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğim kadarıyla samsung türkiye garantili çift hatlı gelmiyor, çift hatlılar paralel ithalat.
  • Arkadaşlar A5 mi Lg G4 mü alayım çok kararsızım? İkiside paralel ithalat aynı fiyat HB de

Şuan Zenfone6 kullanıyorum. İstediğim özellikler enaz bunun kadar performans. Kamerası daha iyi, daha şık, 4.5G uyumlu şarjı oyun hariç ortalama kullanımla bir günü çıkarsın istiyorum

n11 de güvendiğim bir mağaza var ve 1299 tl ye ithalatçı garantili(sanırım intel garantili) satıyor, ne dersiniz alınır mı samsung tr harici bu telefon?
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    kamera ve performans g4, şarj ve şıklık a5
  • Gittigidiyorda CepPort ve CepPaket'lerde 1245 TL İthalatçı garantili, ÇİFT SİM KArtlı. AYrıca Worldcard ile 50 TL puan hediyesi mevcut.

çok kararsız kaldım. ÇiftSim kart kullanmıyorum normalde, Telefonun yazılımında herşey çift Sim.e göreyse beni delirtir.

ayrıca Garantisi Delta SErvis yani distribütör veya Samsung garantisi yok.

paralel ithalat için fazla hocam o para. sonuçta peşin alacaksınız bir yakınınızda maximum kart varsa parayı verip kartını kullanın ya da yeni kart kampanyasını bekleyebilirsiniz. hiç olmadı 60 lira fazlaya hb dan samsung tr garantili olanı almak daha mantıklı bence.
    evet hb daha mantıklı keşke etrafımda tanıdık max kart olan olsaydı, neyse en iyisi nisan 1 i beklemek belki uygun kart kampanyası çıkar..
    ben de araya gireyim, 60 tl fazla ver dediğin 1360 TL'ye zaten TR garantili yok ki, varsa link gönderir misin, belki ben gözden kaçırmışımdır.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.