Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hepsiburada da samsung tr garantili 2016 a5 bulun ve diğer satıcılara gelin, yaklaşık 16 adet başka satıcı var hepsi tr garantili sanırım çünkü sorunsuz alan arkadaşlar var.. link i vereyim

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a510-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMA510-B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedemen -- 18 Mart 2016; 17:54:56 >
  • Arkadaşlar bu telefonda NFC ile temassız ödeme var mı yani hiç deneyen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galthor G kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş sayfalarda vermiştim. Ben de 1279 liraya aldım kart kampanyasıyla samsung türkiye garantili.
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a510-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMA510-B?magaza=Bizden%20Al

• kedemen K kullanıcısına yanıt
    Hocam nfc var ödeme için knox u aktif etmek gerekiyormuş diye okumuştum biryerlerde.

• Umarım vardır alınca kullanmayı düşünüyorum, bu arada yapı kredi world cüzdan uygulaması ile telefondan temassız alışveriş e %25 indirim var harcamalarda tabi 50 TL maksimum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedemen -- 19 Mart 2016; 0:00:08 >
  • Telefonumu klozete dü?ürdüm ama ?uan çaly?yyor hiçbir sykynty yok kullanymda. Ne yapmamy önerirsiniz SIM tepsisini falan çykardym telefonu kapattym duruyor öyle birkaç yerde telefonu 48 saat boyunca pirince yatyryn yazmy?lar ama malum bizim telefonlaryn arka kapak açylmyyor.

Düzenleme: Az önce bir telefon görü?mesi yaptym ses bo?uk geliyordu. Kendi kendine düzelir mi servise mi götüriyim telefonu ?
    Düzenleme 2: Ön ve arka kameralarda bu?ulanma var ve ekranda görüntü var ama dokunmatik bazen algylyyor bazen algylamyyor. Pirince yatyrdym 2-3 gün pirinçte tutmayy planlyyorum telefonu yine bi de?i?iklik olmazsa servise verip parayla yaptyrycam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 19 Mart 2016; 15:20:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RaGoN_

Telefonumu klozete düşürdüm ama şuan çalışıyor hiçbir sıkıntı yok kullanımda. Ne yapmamı önerirsiniz SIM tepsisini falan çıkardım telefonu kapattım duruyor öyle birkaç yerde telefonu 48 saat boyunca pirince yatırın yazmışlar ama malum bizim telefonların arka kapak açılmıyor.

Düzenleme: Az önce bir telefon görüşmesi yaptım ses boğuk geliyordu. Kendi kendine düzelir mi servise mi götüriyim telefonu ?

Kapatıp hemen pirinç içine koyup kurcalama zaten servis bir şey yapamaz sıvı temas garanti dışında kalıyor

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Hazır çalışıyor iken kasko yaptır bence:) madem garanti dışı kalmış denemeye değer..

• Su teması olan telefonu yetkili serviste tamir ettirirsem garanti dışı mı kalıyor ? Daha sonra sıvı teması ile ilgisi olmayan bir parça arızalanırsa tekrar garanti kapsamında tamir yapılıyor mu ?

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Sıvı temas olan cihaz tamamen garanti dışında kalıyor.

• herkese günaydın arkadaşlar telefon gayet şık bir sorum olacak pil kullanımında gelişmiş özellikler ilk sırada ve şarj aşırı çabuk gidiyor bu neden kaynaklanıyor olabilir. herkese iyi günler.
  • Daha öncede yazdığım gibi telefonu klozete düşürmüştüm ön ve arka kamerada buğulanmalar vardı ve dokunmatik algılamıyordu. Telefonu 2 gün pirinçte beklettim şuan için telefonda bir sorun yok kameralardaki buğulanmalar gitmiş dokunmatik ile ilgili bir sorun da yok şimdilik. Telefonu normal ve sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Sizce hiçbir şey olmamış gibi kullanmaya devam mı ediyim yoksa ne olur ne olmaz bi yetkili servise mi gösteriyim ?

• tango4280 T kullanıcısına yanıt
    Optimize edilen uygulamalari sürekli olarak açık hale getirirsen daha iyi gidiyor şarjı.

• Teşekkürler

• ALIN SİZE ŞARJ SÜRESİ WİFİ SÜREKLİ AÇIKTI SADECE GECE YATARKEN KAPATTIM. VE EKRAN SÜRESİNDEN DE BELLİ NE KADAR KULLANDIĞIM. İŞİM GEREĞİ EVRAKLARI SÜREKLİ TELEFONDAN TARAMA YAPIP PDF YE ÇEVİRİP MAİL ATIYORUM. OYUN SADECE 1 MAÇ FİFA 16 OYNADIM. BU ŞARJ SÜRESİNCE BENCE ÇOK İYİ
    Bu mesaja eklenen görseller:

• selam, Bluetooth ve Wifi açıkken wifi hızı çok yavşlıyor. Sizde de aynı durum var mı? Wifi hızınızı bluetooth açıkken ve kapalıyken speedtest uygulaması ile hız testi yapar mısınız?
  • ARKADAŞLAR SİZDE BENİM GİBİ TELEFON CEBİNİZDE ÇALARKEN TAM ÇIKARTIRKEN TELEFONU YALNIŞLIKLA AÇIYORSANIZ YADA MEŞGULE ALIYORSANIZ NO SHOW İSİMLİ UYGULAMAYI KULLANABİLİRSİNİZ. TELEFON ÇALDIĞINDA EKRANA KİLİT KOYUYOR VE BÖYLECE İLK ÖNCE O KİLİDİ AÇMADAN TELEFONU AÇAMIYORSUNUZ VE SORUN ÇÖZÜLÜYOR. SAYGILAR
  • Arkadaşlar gg 100 TL worldpuan kampanyasının etkisiyle sanırım 1250 TL civarı paralel ithalat a510 alcam yani 1150 ye gelecek sizce mantıklı mı? Bir de iki satıcı arasında kaldım cepport mu yoksa ceppaket adlı mağaza mi sizce hangisi daha güvenilir? Onerinize göre yarın almayı düşünüyorum..

• kedemen K kullanıcısına yanıt
    Bence paralel ithalat almayın. Doğru düzgün garantisi olmuyor cihazın. Resmi üretici garantili her zaman daha iyidir.
  • volcano8108 V kullanıcısına yanıt
    Ekran süresi bana az gibi geldi. En son aldığım ekran süresi 7 saat 40 dakika. Kullanım süresi de 1 gün 3 saat.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.