Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet tasarım olarak 2016 serisi çok hoş görünüyor. tek çekincem tepe modelden orta seviye bi cihaza geçmek. teşekkürler hocam yorumun için.
  • Çekimleri fena değil
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mudanya

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• Sizde de telefon açılırken klasik Samsung melodisi çalmıyor mu ?

• arkadaşlar kapalı kutu samsung türkiye garantili cihaz ne kadar eder sizce? elimde telefon mevcut fakat kaç tl ye satsam karar veremedim.
  • Bugün inşallah aranıza katılacağım bende
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende de çıkmıyor o ses ve bu durumdan çok memnunum.

• Daha iyi olduğunu düşündüğüm için Huawei P8 aldım.
    Hemde daha uygun fiyata. Zaten tasarım olarak çok beğendiğim bi telefondu. Şu anda sorunsuz görünüyor.

• tamirci14 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sıkıntısı olabilir Huawei P8'de. A5 (2016) Marshmallow da Android N de güncellemesini de alıcak. Huawei P8 Marshmallow güncellemesini alır o kadar bi daha güncelleme gelmez ve Huawei P8'in grafik performansı A5 (2016)'dan daha kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 14 Mart 2016; 10:55:04 >
    Galaxy a7 kullaniyorum bende size katiliyorum ama android n alabilecegini pek sanmiyorum bizim cihazlarin..gerci eski a serisi alirsa m güncellemesini bu durumda bizim cihazlarinda n almasi mantikli gözüküyir çunku eski kasa a serisi kitkat ile girmisti piyasaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese iyi günler ,
    Öncelikle dün Ankara da yaşanan üzücü olaydan dolayı milletimizin başı sağolsun. Umarım en kısa zamanda bu olaylar biter.
    Geçenlerde A5 alarak aranıza katılmıştık. Telefonu bir arkadaşım kullanıyor. Maalesef telefonun şarj süresinden memnun değil. Bunun için yapabileceğimiz bir şey var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıya bugüne ait Pil ve Ekran süresini yükleyeceğim.

EDİT: Telefonu aldığımızdan beri bir güncelleme geldi ama yüklemedik. Yükleyen arkadaşların yorumunu alabilir miyim?

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brs_lfc -- 14 Mart 2016; 15:12:33 >

• Eski A serisi de Marshmallow güncellemesi alıcak.

• brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    1 saat 43 dakika oyun oynasam bile o kadar çok gitmez A5'in şarjı. En son güncellemeyi yükleyip bi Wipe Data yapın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 22 Mart 2016; 20:54:30 >
    İnsallah:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Aynen bende çok şaşırdım daha 1 haftalık cihaz belki pil kalibre olamadı. Benim aklıma acaba açık olan bir ayar mı var diye takıldı kafama. Baktım kapatabildiğim her şeyi kapattım. Sizin var mı bildiğiniz böyle bir ayar veya şarjı etkileyen özellik? Ayrıca son güncellemeyi yüklediniz mi ?

• tamirci14 kullanıcısına yanıt
    Hocam affedersiniz ama ne kadara aldığınızı sorabilir miyim.. Ve garanti olarak ithal mi yoksa yurtiçi garantili mi..

Bütün güncellemeleri daha telefonu kutudan çıkarır çıkarmaz yükledim yani güncellemeden önce şarjı nasıldı bilmiyorum.

Anladım hocam cevabınız için teşekkür ederim

Benim telefonda son durum bu.

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• Baya iyi bir kullanım olmuş Umarım en kısa zamanda düzelir bizim cihaz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.