Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
712
Cevap
20
Favori
23.381
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    219 Mesaj
    Arkadaslar bugun bende araniza katildim samsung a40 ile. Merak edenler icin paylasmak istedim.n11 den 1609 tl ye mavi renk aldim harika bir renk tavsiye ederim .siparisten 18 saat sonra geldi o kadar hizli yani.

Tel geldigo gibi sarja taktim kapali 100 yaptim sarji cunku guncelleme kurulum falan sarj yetmez dedim.italya cihazi ancak hemen dil turkce yaptim imei kontrol ettim kayitli kutudan hizli sarj cihaz ve kulaklik ikiside beyaz cikti.

Guncelleme olarak 1 ocak 2020 guvenlik guncelleme aldi android 9.0 suan 10 gelmemis sanirim daha.

Bu arada a3 2016 dan buna gectim.cok tecrube etmedim ancak ilk izlenimim fiyatinin uygunlugunu hatirlatarak.

Hoparlor sesi disari cok yeterli degil ahizeden gelen ses bir miktar az gercekten bazi sorularim olacak sizlere hemen 1 tane sorayim burada. Resimde gorulen uygulamalardan hangisini kapatirsak sorun olmaz ram kullanimi rahatlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yüzbaşı
    424 Mesaj
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Iyi günlerde kullan hocam. Eos iletisimden mi aldin? Bugün onlara da yazdim ürün hangi ülkeden ithal edilmistir diye.
    |
    |
    dtceko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet eosiletisim hizli gonderdiler. Italyan telefon

|
    |
    florenzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    219 Mesaj

Tesekkur ederim

|
    |
    omeric kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Ben de N11 ile migros arasinda kaldim. Migrosta 100 lira daha pahali. Migrostakinde ritzy teknik servis garantisi var diye sözde 1 yil ekran degisim garantisi veriyormus ama memlekette bu garanti islerinin gerceklesmesi garanti olmadigi icin ordan almaktanda emin degilim:)

Orijinalden alıntı: florenzi

Ben de N11 ile migros arasinda kaldim. Migrosta 100 lira daha pahali. Migrostakinde ritzy teknik servis garantisi var diye sözde 1 yil ekran degisim garantisi veriyormus ama memlekette bu garanti islerinin gerceklesmesi garanti olmadigi icin ordan almaktanda emin degilim:)
    şunu okudum bu tarz garantilerde yaşanan.Ekran değişim ücretsiz belki ancak farklı sorunlar buluyorlarmış çerçeven eğilmiş şu zarar görmüş gibi bunlar için bir miktar para vermeniz gerek gibi.

Aynen böyle durumlarda var malesef.
    |
    |

İtalya cihazı olmasına rağmen güncelleme size gelmedi mi? Ve emin misiniz İtalya cihazı olduğuna.

|
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj

Ipuclarim bu resimdekiler başka emin olacağım yöntem varsa bakarım bende emin olmak istiyorum.

|
    |
    circassianman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    966 Mesaj

Garip. Demek ki İtalya cihazlarına da dağıtım tam yapılmadı.

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

satıcı cevap yazdı. Hindistan'dan ihraçmış. Herhalde ellerinde her ülkeden var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi florenzi -- 5 Nisan 2020; 1:14:22 >
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.