Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo bu programla tüm bilgileri geliyor cihazın üretildiği tarihten, hangi ülke için üretildiği, güncellemeyi hangi ülke üzerinden alıyor vs vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dtceko D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de migros ritzy garantili aldım romanya cihazı benimki ben sesin boğuk gelme problemini yaşıyorum ayrıca burda gene sormuştum yüzde 4 iken benim cihaz kapanıyor hızlı şarj ediyordum ondan olabilir olarak konuşulmuştu ama hala aynı problem var bilginiz olsun tavsiye eder miyim ederim ama romanya menşeili almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahize kısmını toplu iğne vs ile temizlemeyi denediniz mi bazen etiket ya da yapışkan kalmış olabiliyor onlar değilse hattan kaynaklı olabilir o da olmasa cihazda sorun olabilir ki bence garantiye gönderin derim..şarj mevzusunda ben söyle söyleyeyim yüzde 10 dan sonra aşırı hızlı bitiyor belki yazılımsal bir durum olabilir normalde şarjı günlük işlerde rahat günü çıkartıyor

• samsunlu-fb S kullanıcısına yanıt
    Şarj bir gün gidiyor ona birşey demiyorum da yüzde 4 gibi birden kapanması sıkıntılı bence daha önceki telefonum samsung a5 2015 modeldi onda böyle bi problem yaşamıyordum yüzde 1 hatta 0 da kapanıyordu bu telefon ile dışarıda iken yüzde 4 görünce anlıyorum ki telefon kapanacak panik oluyor insan

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ADC5C07B2

Şarj bir gün gidiyor ona birşey demiyorum da yüzde 4 gibi birden kapanması sıkıntılı bence daha önceki telefonum samsung a5 2015 modeldi onda böyle bi problem yaşamıyordum yüzde 1 hatta 0 da kapanıyordu bu telefon ile dışarıda iken yüzde 4 görünce anlıyorum ki telefon kapanacak panik oluyor insan
    %15 civarında şarja takmanız gerekli aksi takdirde pilinizin ömrümü kisaltirsiniz.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Cihazım Vietnam üretimli gözüküyor.
    Kulaklık ses problemini DAHiLi KULAKLIKTA yaşıyorum.
    Karşı tarafın sesi boğuk ve arasira kesintili geliyor.

• Boğuk olması belki ahizeye bağlanır ama kesintili oluş bence sim kartını sorunlu gösteriyor. Başka bir hat takıp denerseniz sorun tam olarak anlaşılmış olur bence.

Dediğinizi deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunlu-fb

Hangi ülkeden ithal telefonunuz
    benimkinde vietnam yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasrhere

benimkinde vietnam yazıyor

Alıntıları Göster
    yanlız SCS ülkesi ITALYA
  • yasrhere Y kullanıcısına yanıt
    Size geldi o zaman Android 10.

Bize official güncelleme ne zaman gelir acaba Almanya benim güncelleme ülkesi

• samsunlu-fb S kullanıcısına yanıt
    O konuda herhangi bir bilgi bulamadım. Sadece İtalya dan başlandı dağıtımlara yazısı okudum sammobile üzerinden.

• Arkadaslar selamlar. 6 inc civari telefon bakiyorum. P30 Lite ile A40 arasinda kaldim. Hangisini önerirsiniz? P30 Lite'da Kirin 710 kullanildigi icin A40'i düsünüyorum acikcasi. Ancak kamera konusunda sanirim P30 Lite daha basarili. HP'ye göre bu 5.9 inc, P30 Lite 6.18 inc.
  • Aynı soruya bende cevap bulamadım kararsızım.mi a3 a40 p30 lite ancak p 30 litede 48 mp lik kameralı olan 2300 tl civarında zor karar vermek yaaa....
    Arada 700 lira fark var. Bence değmez telefondan çok bir beklentiniz yoksa a40 alın geçin. Ama şöyle süper fotoğraf çekecem böyle oyun oynarım derseniz tatmin etmez. Zaten o şekilde tatmin olmak için de 4500 - 5000 i gözden çıkarmak lazım.

• omeric kullanıcısına yanıt
    evet güzel tespitte bulundunuz a40 daha cazip duruyor.küçük ve ekonomik. mi a3 te cezbediyor bezaen pili güzel kamerası yeni.a3 2016 kullanıyorum 4 yıl olacak nerdeyse herhangi bir arızam yok
    sadece az bir donma oluyor birde kamerası eskisi gibi net değil bulanık.o nedenle değiştirmek istiyorum.Bazen diyorum boşver boşa masraf etme idare et elindekiyle ....
    Aman aman xiaomi ve android one felaket. yazilimsal çok sorun yaşarsınız uzak durun.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Hocam ancak benim belirttigim P30 Lite 64 GB olani, kamerasi 24 MP ve 200 lira daha pahali A40'dan. O sebepten ötürü tereddütte kaldim her iki model arasinda. Ancak sanirim A40 alicam ithalat garantisi olsa da.

• florenzi F kullanıcısına yanıt
    Migrostan alirsaniz muhattapiniz migros olur. Sorun yaşarsanız migros sizin yerinize servis ile muhattap oluyor. En azından migrostan gelenlere daha özen gösterirler diye umut ediyorum. Aynı zamanda ritzy garantili bulursanız 1 seferliğine ücretsiz ekran değişimi var ki çok güzel bir imkan. Ayrıca ing kredili 10 taksitle alma imkanı da var.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.