Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
14
Favori
54.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada mesajlar kısmı da yenilenmiş. Mesaj atma aşaması küçük değişikliğe uğramış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş şarjın kaç saat ekran süresi verdiğini veren bir uygulama var mı? Pilin kullanılma şekline göre vermesini demiyorum mevcut pilden kaç dakika ekran süresi verdiğini cevaplayan metottan bahsediyorum. Varsa paylaşın.
  • Arkadaşlar Redmi Note 8 ile A40 arasında kaldım. Tek eksiği pili 900 mA daha küçük A40'ın. Fiyatları aynı. Kamera konusunda geniş bilgim yok.

Tavsiyeniz Note 8 mi A40 mı? Arayüz akıcı ve ses kalitesi tatminkar olsun yeter.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Kamera olarak aman aman fark olmaz. Ekran daha kaliteli. Ses gayet iyi bikaç kişi sorun yaşamış ama genelde öyle bir durum yok. Akıcılık sorunu yok. Batarya olarak note8 tabiki daha iyi.

• Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

İLK KULLANIMLARIMDAN ÖNİZLEMELERİMİ AKTARMAK İSTİYORUM
    2 gün önce aldım. Note 8 ile A40 arasında kaldım, iyiki A40 almışım diyorum.
    Çok kibar telefon,
    Özellikle bataryasının 3100 olması beni çok düşündürdü ama normal kullanımda (oyun oynamıyorum sadece WhatsApp face instagram YouTube gibi sosyal kullanımlar) 6 saat ekran süresi beni çok şaşırttı.
    Ekran süper amoled çok canlı ve güneşte çok net görebiliyorsun ekranı.
    Kamerası xaomi, huwaiyi çok açık söylüyorum tokatlar. Bundan önceki telefonum huawai 20 mp lik kamerasıyla resimleri bilgisayara atarak karşılaştırsın, Samsung çok net canlı çekiyor. Note 8 in ve huawai gibi telefonların 48 Mp, 64 Mp olmasına aldanmayın onlarında inceledim, sonuçta poster çıktısı almıyacaksınız resim boyut olarak çok yer kaplıyor. Samsung fotoları hem az yer kaplıyor hem çook net çekiyor. buradaki lens faktörü ön planda, renkleri çok canlı çekiyor,. Benim önceki telefon siyah beyaz gibi kaldı yanında.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Genelde A40 alanlar boyutu için tercih ettiklerinden Mi 9 SE ile arada kalır. Note 8 ile A40 farklı dünyaların telefonları.
    Note 8 kullanmadım ama bundan önceki telefonum Note 7 idi. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Note 7 hemen her konuda A40'tan daha üstün. Eğer boyu beni bozmaz derseniz kesinlikle Note 8 tavsiye ederim.

• Telefon gerçekten de kullandıkça kendini optimize ediyor. Pil tüketimi, ekran süresi ilk aldığımdan daha iyi. Tabiki bunda telefonu 7/24 gece moduna kullammamın etkisi çok büyük. Siyah temalar hoşuma giderdi zaten. Böyle çok güzel oldu.

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

• A50 ve A40 modelleri için Android 10 çalışmaları baslamis a50 kullaniyorum haber vereyim dedim subatta sanirim gelecek sammobilde duyuruldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung One UI 2.0 güncellemesi alacak mıyız? Alacaksak ne zaman alacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydox7

Samsung One UI 2.0 güncellemesi alacak mıyız? Alacaksak ne zaman alacağız?
    Mart - Nisan gibi android 10 güncellemesi ile gelecek.

• Merhaba arkadaşlar, bir kaç telefon arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
    boyutlatı küçük telefonlara bakıyorum ve samsung s10e ve samsung a40 modelleri çıkıyor. 10e modeli bütçemi aşıyor ve geriye a40 modeli kalıyor.
    samsung a40 1500 tl civarında lakin aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip xiaomi redmi note 8 var. 1700 lira civarında Meizu 16Xs modeli var. 2000 lira civarında ise iyi özelliklere sahip xiaomi note 8 pro var.
    fakat bu modelleri de seçtiğimde kompakt telefondan uzaklaşıyorum.
    samsung a40 1500 liralık fiyatını hak ediyor mu? yoksa küçük boyut yerine özellikleri daha fazla olana note 8, Meizu 16Xs, xiaomi note 8 pro mu ya da sizin önerdiğiniz telefon var mı?
    Teşekkürler.

• mynet46 M kullanıcısına yanıt
    Telefondan ne istediğinize bağlı tamamen. Benim için önemli olan boyut, ekran kalitesi ve Samsung kalitesiydi. Sizin için önemli olanlar neler?

Batarya hariç harika telefon. Hafif ve ele oturan yapısı çok iyi. Çok telefon kullanan biri değilsen tavsiye ederim.
  • aslında beklediğim özellikler s10e de var lakin pahalı. günümüzde küçük boyutlu telefonlar pek çıkmıyor. bende mi a2 lite var ve bunu abime vereceğim bu telefondaki android one sürümünü pek beğenmedim ve yeni telefona geçmek istiyorum. kamera orta-üst arası olmalı selfie kamerası da orta-üst olmalı. birde telefon kasmamalı. neredeyse hiç oyun oynamam.
    Oyun oynamıyorsan endişe edeceğin bir şey yok. Şu an telefonumda 6gb oyun var ve çok nadir kasma oluyor ben şaşırıyorum işlemcisine göre iyi performans gösteriyor. Kamera olarak note8 in bi tık altı. Kötü değil. Xiaomi ye göre görsellik olarak arayüzü daha iyi.

Daha önce mı a2 lite kullandım. A40 pil hariç her anlamda üstün bir cihaz. Pil konusunda da günü rahatlıkla çıkarıyor.

• Merhaba arkadaşlar.
    Samsung A40'ta Wi-Fi problemi yaşıyorum. Evdeki internet hızı 100 Mbit, cihazı modeme 5 GHz ile de 2.4 GHz ile de bağlasam Speedtest ile yaptığım ölçümlerde çok düşük hız alıyorum. 15-16 MBit gibi bir hız geliyor cihaza. Modemin dibine dahi girsem değişmiyor. Diğer tüm telefonlarda hiç bir problem yokken A40 ile bu problemi yaşıyoruz. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü modemden uzaklaşınca dahi hızda değişme, kopma yaşanmıyor. Çözümü konusunda bilgisi olan veya aynı sorunu yaşayan var mı?
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Format atmayı denediniz mi? Son güncellemeler yüklü mü? Hız değil de kopma sorunu yaşayanlar vardı. Garanti firmanız nedir?

• Merhaba, A40 için güzel bir kılıf bulamadım henüz. Spigen in A40 kılıfı henüz Türkiyede yok diye biliyorum. Kullandığınız ve memnun olduğunuz kılıflardan tavsilere açığım. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar görüntülü görüşme bir türlü yapamıyorum. Şebekeyi 3g olarak değiştirsem de olmuyor. Ne yapmalıyım?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.