Şimdi Ara

Samsung Galaxy A35'in özellikleri ortaya çıktı: Çentik gidiyor, kamera deliği geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy A35'in özellikleri ortaya çıktı: Çentik gidiyor, kamera deliği geliyor
    Samsung'un popüler orta seviye telefonu Galaxy A34'ün varisi Galaxy A35'e ait bilgiler gelmeye başladı. Ortaya çıkan render görüntülerine göre Galaxy A35'de A34'deki çentikli ekran yerine delikli ekran kullanılacak. Böylelikle telefon daha modern bir görünüme kavuşacak.

Samsung Galaxy A35'in muhtemel özellikleri neler?

Samsung'un 2024 model telefonlarına ait bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Galaxy A35'de o telefonlardan biri. 161.6 x 77.9 x 8.2mm ölçülerine sahip olan telefonun ses ve güç butonlarının olduğu kısım Galaxy A15 ve A25 sızıntılarında gördüğümüz gibi bir miktar çıkıntı yapıyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi, Redmi K70E'yi tanıtmaya başladı: İşte özellikleri

6.6 inçlik ekran büyüklüğünü koruyan telefon, Full HD çözünürlükte 120 Hz, OLED panele sahip olacak. Telefonun selefi gibi ekran altı parmak izi okuyucuya sahip olması bekleniyor.

Samsung Galaxy A35'in özellikleri ortaya çıktı: Çentik gidiyor, kamera deliği geliyor
    İşlemci tarafında ise AMD'nin RDNA2 tabanlı GPU'suna sahip Exynos 1480 platformunun kulanılması bekleniyor. Bunun yanında 8 GB RAM ve 128 GB depolama işlemciye eşik edecek.

Üçlü kamera kurulumuyla gelecek olan telefonun ana kamerası 50 MP, ultra geniş açı kamerası 8 MP, makro kamerası ise 5 MP çözünürlükte. Kutudan Android 14 ve One UI 6 ile çıkacak olan telefonun ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor. Ancak 2024'ün ilk çeyreğinde piyasaya çıkması yüksek ihtimal dahilinde.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/galaxy-a35-modern-screen-design/

• Hocam o zaman adam gibi performans ve enerji verimliliği dengeli işlemciler üretsin.

Yıllardır aynı problem. Exynos işlemcili telefonların hepsi wifi ve şebeke çekim gücü zayıf, pili fazla harcayan ve ısınan cihazlar oluyor.

Örneğin A34(Mediatek) normalde A54'ten(Exynos) alt segmente konumlu cihaz olmasına rağmen yukarıda saydığım her konuda çok daha iyi. Beceremiyorsa yapmasın bu işi biz farkı neyse verelim.
  • Şu exynos fetişinden vazgeçse keşke

• jasonw kullanıcısına yanıt

Neden vazgeçsin? Başkalarından işlemci satın almak kar oranını düşürecek sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılmamış ama ekran 6.6".

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman adam gibi performans ve enerji verimliliği dengeli işlemciler üretsin.

Yıllardır aynı problem. Exynos işlemcili telefonların hepsi wifi ve şebeke çekim gücü zayıf, pili fazla harcayan ve ısınan cihazlar oluyor.

Örneğin A34(Mediatek) normalde A54'ten(Exynos) alt segmente konumlu cihaz olmasına rağmen yukarıda saydığım her konuda çok daha iyi. Beceremiyorsa yapmasın bu işi biz farkı neyse verelim.

• A35 de exynos 1480 kullanılacağını sanmıyorum. Bu işlemci muhtemelen a55 de kullanılacak. Bu işlemci a35 de kullanılırsa telefonun a55 dennneredeyse hiç farkı olmaz. Bu sebeple Samsung böyle bir şey yapamaz diye düşünüyorum.

• Çentik denen lanet hiçbir telefonda olmamalı gerekirse çerçeve bırakın gene onu koymayin

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Iphone kaldırsa diğerleri de kaldırır ama olay tam tersine; iphone bunu kamufle etmek için dinamik adayı getirdi diye diğerleri de dinamik ada getirdi.

Ah LG ah! V serisinden devam ederdim ne güzel. Geriye elle tutulur bi Sony kaldı o da hem lüzumsuz pahalı hem geleceği çok belirsiz.

• Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Sony iyi hos guzel ama bi lg etmez

G2yi 4 yildan fazla sorunsuz kullandim muthis cihazdı ondaki bazi ozellikler suanki s21 fe cihazimda yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gamara delüğü demek. Öyle bir delikli ekran vurgusu var ki sanki devrim yaratılmış gibi bahsedilmiş Samsung Galaxy A35'in özellikleri ortaya çıktı: Çentik gidiyor, kamera deliği geliyor 

Hayır şunu Apple yapsa haber başlığı olur, niye böyle coştunuz ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_Y_B_H_P_T -- 23 Kasım 2023; 21:41:54 >
  • Çentikten vazgeçmesi A3X serisini alınabilir seviyeye getiriyor lakin günümüzde 256 gb altı depolama yeterli değil. Dolayısıyla 256 gb yoksa A5x serisi yine tek seçenek kalıyor A serisi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sene2024 -- 24 Kasım 2023; 0:20:51 >
  • Birader yanlış anlama, A3X serisini akıbetinden bize ne. Yani çıkarsınlar ZQRWERWRX serisinden ZQRWERWR22 modelini, biz yine fiyat/performans/teknik özellik okumayacak mıyız?

Takılmayalım şu serilere çok güldüm Samsung Galaxy A35'in özellikleri ortaya çıktı: Çentik gidiyor, kamera deliği geliyor 

• Çöp.Samsung, önce ayfon çentiği getirdi telefonlarına
    Sonra sarj aletlerini çıkarttı kutudan, çevreciyiz bıdı bıdı ayağına
    Ama telefon alcam Xiaomi kullanıyorum mecburen yazılımsal sebeplerden dolayı Samsung alcam
    Lg ,Sony olsa işler değişirdi tabi.

• Çentik sadece iphone'lara yakışıyor. İPhone 14 te androidin mevcut cihazlardan çok daha büyük çentiği var ama dünyanın en güzel telefonlarından biri. Diğer markalarda çentik berbat duruyor.
    Bu arada Samsungun s23 serisinden itibaren getirdiği bu arka dizaynını sevdim, fazla majör değişiklikler yapmadan bu tasarım dilini yıllarca devam ettirmeli. Hem daha premium hemde ayırt edici duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8C6C2F44B -- 24 Kasım 2023; 20:31:3 >
  • A34’ün 256 lığı var zaten.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Çentikli 256

• Isırık elma fannboyu da gelip yorum yapmış yine. Sorsan niye ısırık elmaya yakışıyor diye bir şey diyemez. X markanın da,Y markanın da ekranında çentik var. Ekranlar arası fark yok ama X markaya yakışıyor. Çünkü ben ısırık elma seviyorum. Ben fanboyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirryusuf -- 25 Kasım 2023; 20:6:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.