Şimdi Ara

Samsung Galaxy A32 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
13
Favori
21.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki cihaz arasında kalmıştım, ya bütçeyi zorlayıp S20FE alacaktım ya da uygun bütçeyle A32. Anladığım kadarıyla A32 ile sıkıntı yaşama ihtimali çok yüksek. O halde ben de Snapdragonlu S20FE alayım. Yazınız için gerçekten teşekkür ederim çok faydalı oldu. Telefonu en az 3-4 yıl kullanacak olmam nedeniyle mantıklı olan sizin yaptığınızı yapmak.

• Parmak izi sensör hassasiyeti hoşunuza gitmedi diye sinir edecek tonla şey var diyerek cihazı kötülemeniz çok yanlış bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz de deneyiminizi paylaşabilir misiniz?

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt

Dediğim gibi ilk etapta görüşlerim olumlu yönde. Detaylı görüşlerimi ancak cihazı belli bir süre kullandıktan sonra aktarabilirim. Parmak izini daha kullanmadım ama eğer sizin için çok önemliyse daha yüksek bütçeli ürünlere bakabilirsiniz.

• Parmak izi okuyucu gerçekten berbat ama güncelleme ile düzelir. Merak ettiğim konu güncelleme ile kameraya 4k video kaydı gelir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hukuk1453 H kullanıcısına yanıt

Ki yani ben a32 birde operatörden aldım. Yani öyle böyle zarar ettim ki anlatamam. İşte mi 9t'i satınca ucuz bir telefonla 1 seneye yakın idare ettim o arada işte maddiyat zorladı imkan olmadı dedim operatörden alayım. Sonuçta samsung yani ne kadar kötü olabilir ki ? oppo reno 5 lite alacaktım onu vermediler şansa dediler a32 var düşünür müsün şöyle böyle dedim tamam olsun.

Aldığım güne lanet olsun. Parmak izi sorunlu 90 hz açıyorsun takılıyor kasıyor o 90 hz'in etkisini düzgün alamıyordum ki ? en basiti bildirim çubuğunu çekiyorsunuz takılıyor kasıyor o arada arkada birşey açıksa vs. içindeki 128 gb hafıza yazma hızı yemin ediyorum kanı gibi. Bakın androbench testini ekliyorum.

Samsung Galaxy A32 [ANA KONU]

290 okuma 175 yazma var. Playstore'dan birşey indirip kurduğunuzda bekle babam bekle yüklenmesini. Özellikle oyunlarda çok dert oluyor.

Samsung Galaxy A32 [ANA KONU]

Kamerası böyle, pro modunda bu kadar ayar var. Yalandan iso ayarlatıyor ışık şeyini seçebiliyorsun ortamın şeyini vs. o kadar. Ha birde + - ışık dengeleyebilirsin ötesi yok. Dur uzun pozlama yapayım şöyle böyle iyi fotoğraflar çekerim yok. Hani efsanevi derecede zarar ettim, gittim tonla paraya aldım taksitli diye üstüne 2800 e zorla satabildim. Dahada üstüne ekleyip s20 fe 8 256 snapdragonlu aldım. Hani bu kadar zarar ziyandan sonra iyi ki de s20 fe almışım diyorum. Şimdi en azından 3 sene belki 4 sene kafam rahat olacak.

• Arkadaşlar selam , A32 almayı düşünüyorum tavsiyeniz neler ?

• Oyun delisi değilim Pubg kasmasa yeter
    • Kamera ilgim yok
    • Twitter,facebook ve özellikle chrome'de kasmasın bu üç uygulamada yeterli benim için
    • Menü ve bildirim çubuğunda kasmasın

Tavsiye edermisiniz?

• Oliver Wood kullanıcısına yanıt

Pubg de orta ayarlarda rahat oynarsınız sosyal medya ve google de kasmaz. Ayrıca ekranı ayarlardan isterseniz 60 Hz ye de düşürebilirsiniz. Performansı daha da artar diye düşünüyorum.

• Galaxy A32 almayı düşünenler bence galaxy M31S i değerlendirsinler,

M31S in bir çok artısı var,

UFS 2.1,

25W hızlı şarz,

SONY Exmor RS682 sensör,

6000 batarya,

hatta A51 den bile bir tık iyi özellikleri

• my54 M kullanıcısına yanıt

Epey.com'dan karşılaştırma yaptım A32 önde gibi geldi bana hocam

• Oliver Wood kullanıcısına yanıt
    Samsung pass güncellemesi geldi dün. Parmak izi daha iyi okumaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaplan81 -- 19 Ekim 2021; 13:59:26 >
  • Arkadaşlar merhaba WhatsApp bildirim sesi sorunu var bu sorunu yaşayan var mı? Bildirimler açık ama ona rağmen WhatsApp' tan gelen bildirimler telefona sessiz olarak geliyor
    Edit: Whatsapp bildirim sorunu kendiliğinden düzeldi lakin cihazın malzeme kalitesi baya kötü zira daha telefonu alalı 1 ay kullanalı ise 3 hafta olmadan cihazın arka tarafında çizikler oluşmaya başladı (kılıfsız 1 dakika bile kullanmam o derece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 2 Kasım 2021; 19:12:20 >
  • 5 gün oldu telefonu alalı belki yorum yapmak için erken ama gözlemlerimi yazayım.

• Menü , bildirim geçişleri çok hızlı
    • Prof tarz da bi kamera aramıyorsanız bence tatmin eder
    • Gece modu dahi iyi ( Kamera )
    • Pubg denedim sadece anlık kasma ve donma maalesef var

Arkadaşlar ben üst düzey cihaz beklemiyordum zaten alırken ama beni açıkcası fazlasıyla tatmin etti belki de ben ölücü gözüyle baktığım için böyle oldu ama şuana kadar problem yaşamadım. Aşırı beklentim yok oyun çok oynamıyorum ama günlük rutin sosyal medya , kamera vb gibi işlerim görülsün diyorsanız bence iş yapar.

• Güncelleme geldi A32' ye indiriyorum bakalım hem güvenlik yaması 1 Kasım hem de cihaz kararlılık geliştirmeleri içeriyor

• Güncelleme küçük şeyler katmış kamerada el işareti yaparsan selfie çekiyor bildirim çubuğu maalesef hala kasıyor
    Telefonu alalı 1 ayı geçti mavi 8lik 2700 spot
    Kamera beni tatmin etmedi tamda denedim sayılmaz
    Isınıyordu ilk 1 2 gün sonradan o sorun geçti performans olarak iyi animasyonlar falan çok iyi 90 hz ekran çok basarili samsung note 10 plus a20 Ace zamanindan beridir kullanmış biri olarak yazıyorum süper amoled ekran için samsungdan vazgeçemedim parmak izi bazen almıyor yeride biraz küçük yazılımla halledilir pubgy kasma yok çok oynamadım ama sorun yok gibi isinmada yoktu günlük kullanımda şarjı iyi gidiyor kasma var gibi yazılımla çözülür 2 saatte sarj oluyor
    Eğer çok birsey beklemiyorum işimi görsün diyorsanız ideal ben arkası için aldım mavi renkte güzel tavsiye ederim oyun oynarım diyorsanız başka şeylere bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: AmazingGumball

Güncelleme küçük şeyler katmış kamerada el işareti yaparsan selfie çekiyor bildirim çubuğu maalesef hala kasıyor
    Telefonu alalı 1 ayı geçti mavi 8lik 2700 spot
    Kamera beni tatmin etmedi tamda denedim sayılmaz
    Isınıyordu ilk 1 2 gün sonradan o sorun geçti performans olarak iyi animasyonlar falan çok iyi 90 hz ekran çok basarili samsung note 10 plus a20 Ace zamanindan beridir kullanmış biri olarak yazıyorum süper amoled ekran için samsungdan vazgeçemedim parmak izi bazen almıyor yeride biraz küçük yazılımla halledilir pubgy kasma yok çok oynamadım ama sorun yok gibi isinmada yoktu günlük kullanımda şarjı iyi gidiyor kasma var gibi yazılımla çözülür 2 saatte sarj oluyor
    Eğer çok birsey beklemiyorum işimi görsün diyorsanız ideal ben arkası için aldım mavi renkte güzel tavsiye ederim oyun oynarım diyorsanız başka şeylere bakabilirsiniz
    Bende ek yapayım lavanta (mor) rengi de gayet hoş bende o rengini kullanıyorum diğer konularda da sana katılıyorum

• Sanal ram gelmiş. Pil ayarlarında sanırım kendi otomatik aktif oluyor.

• Merhabalar arkadaslar. Telefonu alalı bir hafta oldu. Genel olarak Memnunum.
    Bir sorum olacak:
    Sesi direkt acip kisamiyorum, kilit ekraninda direkt, yani ana ekrana gecmeye gerek kalmadan sesi kilit ekraninda açıp kismanin bir yolu var mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.