Şimdi Ara

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.313
Cevap
19
Favori
127.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byJuck

Kapakta ufakta olsa yamulma olsa hoşuma gitmezdi. Isıtıp çıkartıyorlar sonra yine yapıştırıcı sürüp kapatıyorlar can sıkan bir durum. İsterseniz gönderin göndermeden önce iyice her yerinden resimlerini çekin. (eğer şebeke problemi sorun yaratıyorsa) başka hatları denediniz mi söylediniz mi hatırlamıyorum. Bölgesel sorun olmasın?

Hocam başka telefonlar 3 yada 4 çentik çekerken, benim a30 2 çentik çekiyor. Acaba vermeye değer mi. Aslinda telefonu kullanirken sıkıntı olmuyor. Şimdi versem eminim canım sıkılacak diye kaygılanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YARGIÇ06 Y kullanıcısına yanıt

O zaman boşver. garantisi bitmeye yakın ver o zaman için rahat olur. fakat güncelleme attık içine derlerse canın o zaman sıkılsın

• https://www.teknolojioku.com/amp/guncel/android-11-guncellemesi-alacak-samsung-modelleri-aciklandi-5fc75567273e7734627f66a9

Haziran-Temmuz 2021

Samsung Galaxy A30

• Vay be. Birşey yazdım kimse bırak yardımı yorumu sallamamış bile. Canınız sağolsun kardeşlerim sağlık olsun.

• ARCadaS A kullanıcısına yanıt
    Kimse o bağlantıya ihtiyaç duymamış demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Kimse o bağlantıya ihtiyaç duymamış demek

:) Yapma. Öyle diyelim eyvallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

https://www.teknolojioku.com/amp/guncel/android-11-guncellemesi-alacak-samsung-modelleri-aciklandi-5fc75567273e7734627f66a9

Haziran-Temmuz 2021

Samsung Galaxy A30

1 sene sonra Samsung Galaxy A30 [ANA KONU] 

• merhaba arkadaşlar. eşimin A30 cihazını, oğlum yere düşürdü. yaklaşık 1 metre yükseklikten parke üzerin düşmüş. cihaz açılmıyor, şarja takıyorum tepki vermiyor.şarja takınca bir ses geliyor ama ışık yok. ses kısma ve güç tuşlarına birlikte uzun basıyorum, telefonda titreme oluyor ama ekranda hareket yok. sizce sorun nedir? iç ekran mı gitti?

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Ekran gitmiş olabilir veya soketi çıkmıştır. Garantisi devam ediyorsa servise vermenizi öneririm.
  • Soketlerde oynana vardır gözle görünür birşey yoksa umarım birşeyi yoktur.
  • byJuck kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler. garanti 4-5 ay daha var. eşim KVK servisine götürmüş, iç ekranı kırılmış. 620 TL fiyat çıkarmış. bu fiyat fazla geldi. yarın Eminönüne gideceğim, Tahtakalede uygun fiyatlı tamirciler varmış. oraya bir bakayım, eğer fiyat farkı çok olmazsa KVK ya vereceğim.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Yan sanayinin de kalite farkları var ona dikkat edin. A30 ekranı 400 civarı değil miydi ne ara 600'lere çıktı 🙄
  • byJuck kullanıcısına yanıt

daha önce hiç ekran değiştirmedim, fiyatlar hakkında hiç bir fikrim yok. tanıdık bulamazsam,servise vereceğim.

Edit : dün 2-3 tane farklı tamirciden fiyat aldım. yan sanayi parça ile 350-400 TL arası fiyat aldım. Orjinal parça ile 580-600 TL arası fiyat aldım. aradaki fiyat farkı çok cuzzi olduğu için KVK Yetkili Servise bıraktım. iç ekran ve dışındaki cam değişecek. 620 TL. dün akşam teslime ettim, bu sabah işlem bitti diye mesaj geldi.

belki bir arkadaşa lazım olur diye bu bilgileri paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 10 Aralık 2020; 10:6:51 >
  • Yeni yazılım gelmiş
  • Ocak 1 Güvenlik yaması geldi / 18.01.2021

• Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

izmir çankaya samsung yetkili servisten fiyat aldım A30 için 700tl

• Güzel zam yapılmış. 1 tane mi yetkili servis var? Başka varsa onları arayıp fiyat sorun
  • One Uİ 2.5 A50 aldı,A30 için böyle bir gelişme yok beklemedeyim, bilgisi olan var mı ?

• One UI 2.5 gelmez sanmıyorum android 11 gelir yanında da 3.0 gelir olay biter bu cihaz için

• Arkadaşlar merhaba en altta göründüğü üzere home tusu geri tuşu düz çizgi haline geldi böyle birşeyle karşılaşan oldumu neden kaynaklanabilir nasil düzeltebilirim

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.