Şimdi Ara

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
13
Favori
50.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İsınmıyor ama oyunda oynamıyorum hic.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt
    Always on modundayken hangi uygulamadan bildirim varsa o uygulamanın küçük bir simgesi çıkıyor ekranda. O simgeye çift tıklayıp açarsanız (tabi şifrenizi girip veya parmak izinizi okutup) direkt olarak o uygulama açılıyor. Bildirim ışığına hiçbir şekilde gerek yok bana kalırsa. Always on kullanırsanız tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trevor148 kullanıcısına yanıt
    Öyleyse sorun yok alternatiften kastım buydu. :) Daha güzel olmuş hatta. Peki siz cihazın hangi durumlarda ısındığını gözlemleyebildiniz mi? Hiç ısındıysa tabii. Bir de arka tarafı kılıfsız kullanılmayacak kadar kaygan mı? Aşırı ısınıp arka tarafı da kaygan oldu mu düşürmeden tut tutabilirsen o telefonu. :) S5'i bırakma sebebim resmen umarım aynı durumla karşılaşmam bunda da.
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt
    Ben normalde oyun oynamıyorum telefondan fakat performansını denemek için ilk aldığımda yüklemiştim ağır oyunları. 15 dakika civarında real racing oynadım ve kayda değer bir ısı artışı gerçekleşmedi. O konuda iyi cihaz. Fakat dediğiniz gibi baya kayıp gidiyor eğimli yerlerde. Dandik bi kılıf aldım onunla kullanıyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: Trevor148

Ben normalde oyun oynamıyorum telefondan fakat performansını denemek için ilk aldığımda yüklemiştim ağır oyunları. 15 dakika civarında real racing oynadım ve kayda değer bir ısı artışı gerçekleşmedi. O konuda iyi cihaz. Fakat dediğiniz gibi baya kayıp gidiyor eğimli yerlerde. Dandik bi kılıf aldım onunla kullanıyorum ben de

ekranına koruyucu taktırdım ama kenarlardan ve alt üst den koruma tam kaplamadı telefoncunun dedğiği bunların kenarı oval olduğundan ama bu telefon oval değil ki camı vede kalın görünüyor koruyucu kötü duruyor siz ne yaptınız ben ince ve ekranı normal şekilde kaplatmak istiyorum ince jiletinde olabilir önemli olan camı lekelenmesin 3 telefoncuya sordum yok dedi biri vodofone bayisiydi

• simsek59 kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk aldığım ekran koruyucuyu sizinle aynı sebepten ötürü çıkardım. Şu an ekranda herhangi bir koruyucu yok. Ama bu tarz bi çözüm düşünülebilir.
    https://www.teleplus.com.tr/samsung-galaxy-a3-2017-full-kapatan-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-siyah.html

• quote:

Ben de ilk aldığım ekran koruyucuyu sizinle aynı sebepten ötürü çıkardım. Şu an ekranda herhangi bir koruyucu yok. Ama bu tarz bi çözüm düşünülebilir.
    https://www.teleplus.com.tr/samsung-galaxy-a3-2017-full-kapatan-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-siyah.html

teşekkürler güzel ürüne benziyor kalınlığı ne kadar acaba yazmamış orada , kalın değil ise alırım

Siz sorunca merak edip baktım. 3 tane bir lira ve 1 tane elli kuruşu üstüste koyduğunuzda yaklaşık cihazın kalınlığına ulaşmış oluyorsunuz. Bu muhtemelen paralara baktığınızda bayağı kalın görünecektir gözünüze fakat öyle bi durumu yok. Yanları kıvrımlı olduğundan incecik bir cihaz gibi geliyor. Yakınınızda bir teknoloji mağazası veya büyük çaplı bi migros falan varsa gidip kendi gözünüzle görmeniz daha sağlıklı olacaktır tabi.

• 1 haftaya yakındır konuya yeni mesaj gelmiyor. Kullanan arkadaşlara soruyorum. Bir sıkıntıyla karşılaştınız mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msnhamdi -- 5 Haziran 2017; 12:20:50 >
  • Ben şunu farkettim mesela 4.5g de iken 1 diş çekiyorsa otomatik 3g ye almıyor. 4.5g de zaten zar zor çekiyor 1 dişle. Bu sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: msnhamdi

1 haftaya yakındır konuya yeni mesaj gelmiyor. Kullanan arkadaşlara soruyorum. Bir sıkıntıyla karşılaştınız mı acaba ?

ben kullanıyorum 2 aydır 1 defa donma oldu onun dışında bişey yok hızı ve bataryası iyi gidiyor fazla internete girmiyorum 3 gün gidiyor
  • quote:

Siz sorunca merak edip baktım. 3 tane bir lira ve 1 tane elli kuruşu üstüste koyduğunuzda yaklaşık cihazın kalınlığına ulaşmış oluyorsunuz. Bu muhtemelen paralara baktığınızda bayağı kalın görünecektir gözünüze fakat öyle bi durumu yok. Yanları kıvrımlı olduğundan incecik bir cihaz gibi geliyor. Yakınınızda bir teknoloji mağazası veya büyük çaplı bi migros falan varsa gidip kendi gözünüzle görmeniz daha sağlıklı olacaktır tabi.

cihaz yurt dışından gelmişti e-devlet üzerinden kayıt yaptım ve haraç ödemesinide yapmıştım 2 aydır kullanıyorum cihazı bu durumda türkiye samsung garantili olmuyr sanırım cihaz doğru mu ? bir problem olduğunda samsung teknik servisine veremiyorum ?

O bir defa yaşadığınız donma da telefonun nazar boncuğu olsun hocam :)

• Ilk düşürmede cami çatladı. Iphone u defalarca dusurmustum bir sey olmamisti. Bir daha ölsem samsung yada başka kore malı almam. Pencere cami bundan sağlamdir.

Bu konuda bi bilgim yok malesef

• Sizce samsung c5 mi yoksa A3 2017 mi?

• Telefonun ön kamerası arkadan daha başarılı.sarji çok iyi.tipi güzel bir telefon.arkasi kaygan.parmak izi bence gayet iyi çalışıyor.kesinlikle şu geçirmiyor.ram bir sıkıntı çıkarmadi.islemci hızı orta seviye.ancak bu telefonda ram 3 gb olmali diye düşünüyorum.ses gucu iyi.video kaydında 1080p 60 fps seçeneği olmaliymis ki 2012 model tellerle ayni bu konuda.bir kaç eksiğine rağmen 1000 tl ya doğru düştükçe daha alınabilir bir telefon oluyor.genel olarak arka kamera dışında memnunum 2 aydır.

• 1 haftalik siyah renk Mediamarkt faturalı cihazımı iOS a geçmek için satıyorum. Düşünenler PM atabilir.

• Telefon gayet ihtiyaçları karşılayabilen bir telefon olmuş benim için guzel tarafi Always on Display modundayken ekran uyandirmaya gerek kalmadan ve hiçbir bildirim gelmedigi halde parmak izi ile açılabiliyor. Huawei deki sihirli dokunuş diye adlandırdıkları biyerlere basmadan uyanma özelliği samsungta görünce şaşırdım bu ozellik s7 s7 edge ve altı amiral gemilerinde yok. S8 i bilmiyorum ama. Tuşun kolay bozulmaması açısından iyi bi ozellik. Hoparlör ve ekranda gayet iyi. Ekran s7 den daha iyi geldi s7 ve s7 edge arası gibi.

• Cihaz orta segment yani illaki bu fiyata ust segment cihazlarda var ama misal mi5 kullanim konusunda ve ithalatci garantisi beni endiselendiriyor o yuzden bu telefon uygun geldi aslinda j5 j7 primelarda olabilir ama o cihazlarda giriş seviyesi ust cihazlari oldugu icin genelde.j serileri dandik oluyor o yuzden a serisinde kullanilan 2.gb ram j serisindeki 3 gb ramdan daha sağlıklı olabilir o yuzden parasina gore mal hesabi a3 bence ideal

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.