Şimdi Ara

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
13
Favori
50.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 6 yildir iphone kullaniyordum en son cihazimda iphone SE 64 gb idi dún karar verdim ve arastirma sonucu A3 2017 Aldim.iphone ile karsilastiracak olursam batarya konusunda iphonu 3 e katlar...hiz olarak yeterli...ben king of sttike oynayan biriyim beni fazla zorlamadi...tek alisamadigim noktasi klavye...ufak simge oldugu icin yazmakta zorlaniyorum...cihazin ekrani harika...tabiki en cok mutlu eden batarya performansi oldu...dün aksam saat 19:10 da fisten cektim...5 el 15 er dakkadan king of strike oynadim ...toplamda yarim saat gorusme yaptim ...toplamda 40 dk sosyal medya ve sabah kalktim suan otobusteyim donanim habere yaziyorum batarya %49....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız, gerçi Samsung da yeni firma değil ürünü çıkarmadan piyasa araştırması yapmıştır muhtemelen, ama ihtiyacı olmayan almıyor neticede.
  • Hocam benim gibi özellikle küçük ekran arayanları lütfen es geçmeyin
  • Geçen hafta almıştım hocam ben, bugün teslim edildi
  • MYMAHZEN M kullanıcısına yanıt
    Ekran atarsanız bizde görelim hocam kac saati görüyo telefon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Geçen hafta almıştım hocam ben, bugün teslim edildi

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanırsınız inşaallah. Ben de düşünüyorum bakalım hayırlısı.

• Bir kamu bankasinda calisiyorum. Haziran basinda bu cihazin tahsis edilecegini ogrenince bayagi bir heyecanlamistim. 3 yildir huawei p7 kullaniyordum. Daha once samsungtan sadece wonder kullanmistim. O zamanlar memnundum samsungtan. Ta ki guncelleme verme konusunda nankor davranana kadar. Sonra gm discovery ve ardindan p7. Huawei den cok memnundum ama artik donanim olarak p7 yavaslamaya baslamisti. Bir daha samsung kullanmam diyordum kendime. Ama bu cihaz suanda fikrimi degistirdi. Batarya performansi cok iyi. Kibar ve hos bir cihaz. 1 yil once esime note 5 almistim. 1 yildir hic bir sıkıntı cikarmadi note 5. Ondaki stabillik bu cihazda da mevcut. Samsung arayuz problemlerini cozmus gibi duruyor. Cihazi 3 gundur kullaniyorum. Cok memnunum. Belki para vermis de almis olsaydim daha ust duzey bir beklentim olabilirdi ama bence fiyati 1.100-1.200 bandina gerilerse alinabilecek en iyi cihazlardan o fiyata.

• Selam arkadaşlar,

Bu telefon android 6 ile mi çıkıyor kutudan?

Android 7 yi aldı mı alacak mı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 20 Haziran 2017; 22:7:21 >
  • su55 S kullanıcısına yanıt
    6 ile çıkıyor 7 almadı çok yakında alacak.
  • su55 S kullanıcısına yanıt
    31 Temmuzda nougat güncellemesinin yayınlanacağı söyleniyor. Bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Wifi açıklen wifi arama kısmı bende pasif geliyor, neden olabilir?

• Telefondaki bütün fotoğraflar kamera uygulamasında da gözüküyor, sizde de öyle mi? Mesela whatsappdan gönderilen fotoğraf kameradan çekilmiş gibi sağ altta gözüküyor. Herhangi bir ayarı var mı bilen yardım ederse sevinirim
  • Merhaba,

Çift hatlı ufak ve sağlam bir telefona ihtiyacım vardı. Samsung bayisinden alma düşüncem yoktu ama forumda bir arkadaşın Samsung bayisinden çift hatlı olarak aldığını okuyunca bayiye gidip aldım. Hepsiburada gibi sitelerde çift hatlısı paralel ithalat olarak satılırken Samsung garantili almak iyi oldu (Bu arada çift hatlıları sadece Samsung bayilerine vermişler). Cihazı 17 Haziran'dan beri kullanıyorum. Vodafone 1. Turkcell 2. sim olarak takılı. Gear S2 ile kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. Tek problem diyebileceğim nadir de olsa parmak izi okuyucusu okumamakta diretiyor. Oyun oynamıyorum, normal bir internet ve Whatsapp kullanımı ve 1 saatlik bir telefon görüşmesi ile şarjı 1 tam günü çıkarıyor. Cihaz OTG destekliyor görünüyor ama dönüştürücü aparatı taktığımda flaşdiski görmüyor. OTG destekli dönüştürücü bulan nereden aldığını paylaşırsa sevinirim.

Samsung'un orjinal silikon kılıfını da aldım. Diğer silikon kılıflardan pek farkı yok gibi duruyor ama diğerleri gibi sararacak mı merak ediyorum. Kılıfın deliği kulaklık jakını tam hizalamıyor, bendeki kulaklık tam oturmadı mesela. Orayı biraz oymak gerekiyor.

• Arkadaslar rica etsem kullanan arkadaslar batarya bitimine dogru batarya ekran kullanim suresini paylasabilirlermi

• Arkadaslar bu cihazi gear s2 ile eslestirip kullanan var mi aranizda ? Almayi dusunuyorum ama saatle eslesmesi cok onemli. Para verdikten sonra eslesmezse vay halimize

Edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanvolkan -- 28 Haziran 2017; 15:58:10 >
  • hakanvolkan kullanıcısına yanıt
    Teknosa veya Vatan da teşhir ürünü ile test edin, eşleşmemesi zaten çok düşük ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondaki bütün fotoğraflar kamera uygulamasında da gözüküyor, sizde de öyle mi? Mesela whatsappdan gönderilen fotoğraf kameradan çekilmiş gibi sağ altta gözüküyor. Herhangi bir ayarı var mı yardım ederseniz sevinirim
  • hakanvolkan kullanıcısına yanıt
    Gear S2 ile kullanıyorum. Eşleşmede bir problem yok. İçin rahat olsun.
  • Lt00 L kullanıcısına yanıt
    Kamera uygulamasının galerisinde bende de görünüyor. Bir ayar bulamadım.
  • Bence çok sinir bozucu, telefonun en kötü yanı olabilir. Var mı acaba bir çözümü. İnternette nasıl arayacağımı bilmiyorum, bilsem belki bir şeyler çıkardı. Başka uygulama bulmak lazım sanırım son çare olarak. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.