Şimdi Ara

Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition [ Ana Konu ]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
4.503
Cevap
68
Favori
192.508
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition [ Ana Konu ]
Giriş
    509 Mesaj

Fiyat ne olmalı sizce en fazla, tablet sıfır gibi çok az kullanılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phizikci -- 5 Nisan 2018; 22:11:2 >
    |
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aslında piyasaya göre çok çok iyi, diğerlerine bakarsın 600 hala iyi. Sim kart varsa 500, yoksa 400-450 eder, etmeli. Çünkü 2k ekranlı 3gb ramli bi tablet. Dandkleri 200 250 ye sattıklarını düşünürsek....
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Teşekkürler hocam. 8 inç reeder e 400 TL vermektense buna 550-600 verilir o zaman

https://www.hepsiburada.com/reeder-a8i-q2-16gb-8-ips-tablet-gumus-p-HBV000009KULC?magaza=Reeder
    |
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: recooz

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development/sm-p601-lineage-nougat-galaxy-note-10-1-t3546012

Paylaştığım linkte cm14 versiyon var ve ben resurrection remix olanı kullanıyorum. Stabil ve iyi bir versiyon. Elimde galaxy note edge var, şunu açık söyleyebilirim ki bu rom ile 2014 Edition tabletim daha akıcı ve çok daha kullanışlı. O kadar çok özelleştirme yapabiliyorsunuz ki fonksiyonel anlamda spen sonuna kadar hakkını vere vere kullanabilirsiniz.
    merhaba. bu rom da snote vs gibi uygulamalar var mı, kullanabiliyor muyuz? ya da squid diye bir uygulama var markette kalemle yazıp parmağınla siliyorsun. bu tür özellikler çalışıyor mu?

• Yarbay
    2132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: phizikci

Teşekkürler hocam. 8 inç reeder e 400 TL vermektense buna 550-600 verilir o zaman

https://www.hepsiburada.com/reeder-a8i-q2-16gb-8-ips-tablet-gumus-p-HBV000009KULC?magaza=Reeder
    Kesinlikle. Bunlar dokunmatik değil basmatik resmen. Kasım kasım kasılırlar. Note bunların yanında kral.

|
    |

Rom içinde snote yok. Ama note 8 forum ana konusunda paylaşılan apk yüklenip kurulurmu denemedim bilmiyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    phizikci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

teşekkür ederim. müsait olduğunuzda squid adlı uygulamayı deneyebilir misiniz bu romda. Kalemle yazıp parmakla siliyorsunuz note serisinde (resmi romlarda). yani parmak ve kalem ayrımı yapılıyor kalem kullanırsanız çizgi vs, parmak dokunursa silgi işlevi geliyor. Kalem destekli başka bir marka tablette parmakla silme olayı çalışmıyordu, parmağınızı dokunduğunuzda kalem olarak algılanıp çizgi çiziliyordu.
    |
    |
    recooz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Yarbay
    2132 Mesaj
    O ilk çıktığındaki fiyatlar. Altındaki yorum 2016 yılından kalma. Ama şunu söyliyim. 1000 liranın üzerinde tab e satılıyor sıfır. Yeni tabletlere bakarsak o fiyatı bile normal. Tek dezavantajı android 5 te kalması. Samsungun politikasını anlamak mümkün değil. Zamnında mükemmel cihaz yapıyosun, 4 yıl geçmiş hala özellikleri mükemmel. Ama destek yok. Şaka gibi. Note serisinin özelliklerinde apple çıkarsın 2000 den aşağı satmaz. 2k ekran ve 3gb ram var bu cihazda. Ve kalem efsane zaten.
    |
    |
    |
    |
    aliexpressten batarya alan oldu mu? kaliteleri nasıl acaba ali dekilerin
    |
    |
    Samsung note 2014 edition tabletimde şöyle bir sorun var. tablet çalışırken ekranı kaparsam (düğmesi, kılıfı veya otomatik ekran koruyucu modu dahil) ekran öyle kalıyor . tablet çalışsa bile ekran açılmıyor. bunun çözümünü bilen varmı?
    |
    |
    Resetledin mi?

|
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: phizikci

teşekkür ederim. müsait olduğunuzda squid adlı uygulamayı deneyebilir misiniz bu romda. Kalemle yazıp parmakla siliyorsunuz note serisinde (resmi romlarda). yani parmak ve kalem ayrımı yapılıyor kalem kullanırsanız çizgi vs, parmak dokunursa silgi işlevi geliyor. Kalem destekli başka bir marka tablette parmakla silme olayı çalışmıyordu, parmağınızı dokunduğunuzda kalem olarak algılanıp çizgi çiziliyordu.
    Bunu deneyebildiniz mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: recooz

Ne yazıkki hayır.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    phizikci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

5.1.1 e geri dönüşte sorunlar oluşmasından çekindiğimden yeterince bilgi edinmeden kurmak istemiyorum .squid uygulaması Google play de var müsait olduğunuzda bekliyorum.
    |
    |
    recooz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkdaşlar En başından itibaren okuyamadım ancak P602 4.4.2 romda kalmış görünüyor. P601 ise 5.1 yanlış hatırlamıyorsam.Ben 2. el olarak aldım P602 modelini , açıkçası güncelleme almadığı konusundan haberim yoktu. Ben bu cihazı araçta kullanmak istiyorum S pen araçta nekadar kullanışlı olur bilmem ama Bana Şarj olurken aynı zamanda veri akışı da yapabilirmi OTG Y denilen kablo kullanılablirmi. Şarj oluyorken Flaş disk yada hdd bağlayabilrmiyim. Macrodroid,tasker gibi programlar kullanacağım araçlar için olan launcer kuracağım kullanışlı olması bakımından.
    Bu işlemler için Stok romdan çıkmalımıyım ne önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western__ -- 19 Nisan 2018; 5:27:42 >
    |
    |
    Hdd muhtemelen normalde de kullanamazsın, gücü başka yerden alırsan belki kullanılır. Tablet 4.4.2 olmaaına bakma. Biçok şeyi kaldırır. Ama 602 için sim karttan feragat edip 7 bile yükleyebilirsiniz. Y kablo işe yaramaz bence.

|
    |
Media Sözlük
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.