Şimdi Ara

Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition [ Ana Konu ] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.507
Cevap
65
Favori
207.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam dediğinizi biliyorum whatsapp'a iki farklı uygulamadan girimeyeceğimi. Ben WhatsApp Web'i kullanarak girmek istiyorum lakin şöyle bir sorun var. Tabletten whatsapp web'e girdiğim zaman birincide sıkıntı yok qr kodunu okutuyorum ve giriyor. İkincisine girmek istediğimde (tıpkı birincisinde yaptığım gibi) masaüstü sitesini iste dediğim zaman masaüstü sitesi gelmiyor. Yine mobil sayfada kalıyor. Bu yüzden de whatsapp web'e bağlanmıyor. Ne zamanki geçmişi silip tarayıcı çerezlerini siliyorum o zaman yeniden qr kodunu okutmak suretiyle girilebiliyor.

Yani tablet bir şekilde whatsapp web'in mobil sayfasını çerezlerine alıyor ve bu yüzden de masaüstü sitesini iste desek bile giremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaş zaten aynı anda iki yerden kullanamayacağını bildiğinden whatsapp web üzerinden nasıl kullanırım diye sormuş, tarayıcıdaki whatsapp webi kullanamadığından bahsetmiş, siz aynısını anlatmışsınız arkadaşa!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.
    Rica ederim hocam, ben anladım zaten ondan sordum okudunuz mu diye?

• arkadaşlar elimdehttp://www.tabletphonecase.com/samsung-galaxy-note-10-1-2014-edition-book-cover-black?___store=tr bunun beyaz rengi var ürünü satmıştım bunu ayrı satarım diye elimde kaldı. ya vericem birine hayrına yada cüzzi bir ücrete satacağım. ihtiyacı olan ve almak isteyen varsa mesaj atsın lütfen.
  • Sıfırı 20 25 liradır verin birine hayır duası alın

• kime vereceğim ihtiyacı olan biri mesaj atsın.
  • Letgoya da koyun ücretsiz diye...

• Tramisgo kullanıcısına yanıt
    Bursa'da iseniz ben alabilirim mesela...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar cihaza yanlis kernel attim. Daha dogrusu galaxy mega evimde oyun ve film icin kullandigim bir telefon. Note 2014 ve megada rootlu cfwli. Ben megaya ait daha once indirmis oldugum kerneli 2014 icin indirdigimle karistirdim ve yukledim. Suan cihaz samsung logosundan sonra siyah ekranda kalıyor. Yeni cfw yukledim ama açılmadi. Tavsiye ettiginiz stock veya baska uygun olan bir kernel paylasabilirseniz cok sevinirim. Cihazimin modeli P602 3gli olan model.

• Tramisgo kullanıcısına yanıt
    Urun cok guzel gozukuyor. Kargolaya bilirseniz cagirin kargoyu bende alabilirim.

• çokrenkli kullanıcısına yanıt
    Pil değişimi için servis 300 TL istedi, yaptırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çokrenkli

Pil değişimi için servis 300 TL istedi, yaptırmadım.
    Dışarıda yaptırın. Yada 60 80 liraya sipariş verin kendiniz takın. Şarj girişinin ordan yavaş yavaş ucu ince bişeyle kanırta kanırta açın.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Mecburen öyle olacak herhalde .
    Adana'da yapacak bir yer bulurum sanırım.
    Teşekkürler.
  • 80 TL lik pillerden deneyen oldu mu iş görüyor mu?

• P601 için olan android 7 romunu kuran var mı acaba? (p602 için)

• Bütün bildiklerimi burada tek tek paylaşmama rağmen özel mesajdan aynı şeyleri tekrar soran arkadaşlara sesleniyorum. İlk olarak aynı şeyleri özelden tek tek anlatmak can sıkıcı olabiliyor. İkinciside sizden büyükmüdür küçükmüdür, yaşını türünü mevki ini bilmediğiniz kişilere kardeşim, arkadaşım kardeş birader diye hitap etmek te hoş bir etki bırakmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yazdıklarınıza katılıyorum ama mevki kelimesi için burası uygun bi yer değil. Mevki işlemez forumlarda.

Herkes burda paylaşırsa diğerleride öğrenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Bütün bildiklerimi burada tek tek paylaşmama rağmen özel mesajdan aynı şeyleri tekrar soran arkadaşlara sesleniyorum. İlk olarak aynı şeyleri özelden tek tek anlatmak can sıkıcı olabiliyor. İkinciside sizden büyükmüdür küçükmüdür, yaşını türünü mevki ini bilmediğiniz kişilere kardeşim, arkadaşım kardeş birader diye hitap etmek te hoş bir etki bırakmıyor.
    Selamınaleyküm,

Ben de sana özelden yazdım bu konuda bahsi geçen kişi ben miyim.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Yazdıklarınıza katılıyorum ama mevki kelimesi için burası uygun bi yer değil. Mevki işlemez forumlarda.

Herkes burda paylaşırsa diğerleride öğrenir.
    Bende aynı sıkıntıdayım bütün romlar hata veriyor bir türlü yükleme yapamadım, bootloder yapıyorum sürekli hata vermekte, eğer ki şi çözersen bana da yardımcı olursan sevinirim. ya yol yanlış yada işlem
  • hocam odinle orjinal rom kurun uraşmayın diğerleri ile. Ben kurdum telefon özelliği geldi ama google playden bişey indirmiyor. tableti sattım ben , olsa android 7 için çıkanlar var xda da onları denerdim.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.