Şimdi Ara

Samsung, endüstrinin ilk 3GB LPDDR3 mobil belleklerinin üretimine başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şunu iyi bilin ki piyasada ki bir çok şeyin öncü firması adamlar ve karaladığınız adamlar sizin fanı olduğunuz telefonların işlemci ram v.s bir çok donanımlarını üretiyor demek ki sizde bir nevi samsung kullanıcısısınız o yüzden dikkatli olun piyasadan elini ayağını çekerlerse kurtlara kalırsınız sizi yerler . eleştirirken mantıklı olmak lazım ;)

Not : HTC ONE M7 Kullanıcısıyım ama gözlerim kör değil ;)

• Benim pcde 1GB ddr2 ram var.

• 3 gb olmasa seneye s5 i nasıl satacaklar.

Artık inanmıyorum böyle şeylere.

İphone çıkana kadar adam akıllı ram işlemci dokunmatik ekran yoktu

Her nasıl olduysa firmalar 1 senede çağ atladı yada masanın çekmecesindeki kozlarını ortaya koydular.

Biri çıksa 8gb ram koysa emin olum samsung da 8gb üretimine başlar.

• yeni teknoloji herzaman iyidir. Bırakın ellemeyin. yapsınlar.

şaka bi yana, bunlar ilerleyişin güzel göstergeleri ve nimetleri. bu bir donanım. Sadece Android de kullanılacak diye birşey okumadım ben haberde.

Samsung gerçekten hızlı ilerleyişi ve teknolojik anlamda büyümesi ile Dünyanın lider konumuna gelmek üzere.
    TV alanında dünya geneli en fazla cihaz satan onlar. mobil üretimde de adamlar çığır açmaya devam ediyor.
    beğenen var, beğenmeyen var. Ama adamlar milyon milyon telefon satıyor. ama ucuz, ama pahalı.
    Sonuca bakmak lazım. Büyüdüler mi.? Evet hemde çok.

Apple alanında tek olduğu için milyonlarca mobil cihaz sattı. çok tutuldu.
    Samsung ise gerek üretimi, gerek pazar payı ve çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.
    Ayrıca Andorid alanında yalnız değil. ama neredeyse Apple kadar cihaz satıyor.
    kimilerine göre "Plastik" yada "Çöp" satıyor.. Ama çok satıyor arkadaş. o zaman sende körsün.
    bu büyümeyi göremiyorsun.

Teknolojinin hızlı ilerlemesi beni korkutsada hoşuma gidiyor. çeşit ve seçenek artınca biz son kullanıya yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

şunu iyi bilin ki piyasada ki bir çok şeyin öncü firması adamlar ve karaladığınız adamlar sizin fanı olduğunuz telefonların işlemci ram v.s bir çok donanımlarını üretiyor demek ki sizde bir nevi samsung kullanıcısısınız o yüzden dikkatli olun piyasadan elini ayağını çekerlerse kurtlara kalırsınız sizi yerler . eleştirirken mantıklı olmak lazım ;)

Not : HTC ONE M7 Kullanıcısıyım ama gözlerim kör değil ;)

Buyursun çeksin. Biz ona muhtaç değiliz, o bize muhtaç. S3 kullanmam adamların yaptığı her şeyi doğru kabul edeceğimi göstermez. Para kazanacaksa kulum kölem bile olur bu firmalar. İşte bizdeki sorun bu. Bir firmaya tapmak, yüceltmek gibi saçma sapan bir şey yapılıyor. Kurt dediğiniz bir zamanlar vardı, artık köpeğin maskarası olmuş durumda. Samsung bu pazardan çekilmeye niyetli değil ve gözü dönmüş, Zombi fanatik takımını bir öyle bir böyle kullanıyorlar. 3GB ram koymak mesele değil, o rami düzgün kullanmak önemli. İp4 zamanında Android 'e kan kusturuyordu. Çünkü bir çok uygulama aynı anda açık durabiliyordu. Artık o fark azaldı ve göz ardı edilebilecek seviyeye geldi.

Samsung büyük firma ama elini eteğini çekmeye de cesaret edemez. Çünkü bu pazara ve paraya muhtaç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Note I 1gb RAM
    Note II 2gb RAM
    Note III 3gb RAM :\

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3GB Ram ancak samsung'un kasıntı touchwiz telefonlarına yarar diğerlerine 2GB yeterlidir.
  • Önce şunu anlayın Linux‘un RAM kullanımı felsefesi “boşta kalan RAM israf edilen RAM’dir.“

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.