Şimdi Ara

SAMSUNG E900 VS NOKIA 6233 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gunsnroses

Arkadaslar hepinize cok tesekkurler..yıldırım han , over and under , Luc Skywalker ve diger
    arkadaslar. Luc ozellikle seni e900 topiginden tanıyorum ismine oradan asinayım.ewet topigi
    bayagı bir inceledigimi soyleyebilirim.. gunluk 4 dakika konusma ile , gecede kapatarak sarjda
    5.gune ulasman ilk basta iyi gibi gozuksede biraz dusundugumde cok da iyi gelmedi bana..
    yanlıs anlama bu benim sahsi gorusum .ama sanki sarjı daha fazla dayanananlarda vardı topicde
    ..bu arada don't cry guzel olurdu evet yada sweet child o'mine da guzel olur kanımca..tamam
    gaffur gidelim :)

And when your fears subside

And shadows still remain

I know that you can love me

When there's no one left to blame

So never mind the darkness

We still can find a way

'Cause nothin' lasts forever

Even cold November rain

Bende bunu severim konu açılmışken Axl ve grubundan

• 6233 tabikide.
  • eyvallah neden olmasın bu arada yeni albumleri cıktı-cıkıyor "chinese democracy"
  • Objektif bi yorum yapıyım mı?

git 6233 al... bizim foruma da bekliyoruz en kısa zamanda... 6233 hakkında herşey orda toplanıyo...

• Ayrıca unutmadan telefonu çok kurcalamaz isen kullanım süren 8-9 güne uzuyor ki telefonun cazibesine yenilmeyip kurcalamayan infinite takma adlı arkadaşımız var.
  • @digitalworld 6233 icin soyledin dimi 8-9 gun diye ?
  • @ okitoxxx zaten bakıyorum 6233 forumunada ama kardesim 76 sayfada yapılmazki oku oku bitmez ;)
  • Evet 6233 için söyledim. 8-9 gün gene de infinite az da olsa kullanıyor telefonu. Yani hiç kullanmasan öyle açık bıraksan 10 günü geçer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Luc Skywalker
    2 -zil ses çıkışı nokia'ya göre biraz düşük olabilir..ama kesinlikle ondan daha kaliteli..çünkü mono değil ..stereo hiç değil.. 3D denilen samsunglara özgü yeni bi ses teknloljisiyle donatılmış..

6233 den bahsediyor

SAMSUNG E900 VS NOKIA 6233

yine de 3d ifadesi her iki telefonda da bir pazarlama stratejisi gibi.2 tane tırnak kadar hoparlörle ne tiridisi.

ayırca şu ikili ile alacağın ses kalitesine e900 yaklaşamaz bile.

• 6233
  • oooo 6233 çülere bak bastırıyolar hemen. sizi gidi nokia cılar sizi
    6233 simitçi telefonu olur yakında tıpkı 3310-6230i gibi

kızmayın E900 üm aynı zamanda yakışıklıdır.
  • 6233
  • E900
  • arkadaslar bi dakka ya ! bir an kendimi sorumlu gibi hissettim bu
    kucuk tartısmadan..neticesinde bi telefondur uzmeyelim birbirimizi..
    hic kimse bu isten para kazanmıyor degil mi? varsa tecrubelerimizi
    aktaralım yeter..onemli olan verilen bilgilerin gercekligi..
    hepinize selam ederim!
  • hop hop yorumda ne alay nede aşağılama var.benim yerime maşallah bir sürü yorum yapılmış. biriside çocuk mocuk demiş.bırakın siz kendi işinize bakın.ben gerçekleri yazdım ama siz sanki canlı varlıkmış gibi içgüdünüze yerleştirmişiniz ufak bir eleştri var orda tatlı dokundurma ama sanki size veya yakınınıza alay ediyomuş gibi hemen abuk subuk yerlere çekmişiniz ortamı germişiniz. Benim ne çıkarım olur e900 den 6233 den.ben 3310 çıktı aldım sonra herkeste o tel oldu. yalanmı hepiniz demedinizmi simitçi telefonu diye. sonra 6230i aldım oda herkeste türedi . bunu demek istedim. ama lafı baktım nerelere çekmişiniz. burda 6233 ü yada 6230i yi veya E900 kullanıcısını kötülemek yok ! siz beni anlamışınızdır umarım.
  • bu arada ciddi anlamda içerleyen olduysa bende cidden özür dilerim . ama dediğim gibi kimseyi aşağılamak yok olamaz zaten ...
  • Arkadaslar konuya donecek olursak :) bir arkadasımda 6230i var ve dogrusu ben ses cıkısını gayet guzel buluyorum ustelik yanılmıyorsam mono oldugu halde . e900 ve 6233 de durum nasıl acaba,
    her iki telefonu da dinleyip karsılastırabilecek olan varmı?
  • quote:

Arkadaslar konuya donecek olursak :) bir arkadasımda 6230i var ve dogrusu ben ses cıkısını gayet guzel buluyorum ustelik yanılmıyorsam mono oldugu halde . e900 ve 6233 de durum nasıl acaba,
    her iki telefonu da dinleyip karsılastırabilecek olan varmı?

Nokia 6233 stereo hoparlörleriyle ön plana çıkıyor.
  • 6230i nin tek hoparlörde stereo olduğunu ordan,burdan,şurdan duydum da mono olduğunu ilk kez duydum bilmiyorum mono mu stereomu ama 6233 ün ses kalitesi mükemmel
    git bir 6233 al
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.