Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: psychomurder

e250 nin radyosu yokmu???oha...

sorun düzeltilmiştir.
  • arkadaşlar bolca duvar kağıdı istiyorum nerden bulabilirim...
  • DEMİRKANDEMİR ARKADAŞIM SAOLASIN BİLGİLERİN İÇİN BENDE BUGÜN KARAR VERDİM YENİ BİR CEP TELEFONU ALMAYA VE İKİSİ ARASINDA KALDIM İNCELEMELERİM DOĞRULTUSUNDA VEDE SENİNDE SÖLEDİN GİBİ E490 DA KAMERA GÜZEL E250DEDE RADYO OLAYI AMA MP3 OLDUKTAN SONRA RADYOYA GEREK YOK DİYORUM YANİ KAMERA DAHA ÖNEMLİ TABİ GERCİ EVDE VİDİO KAMERAM VAR AMA TELEFON GİBİ YANIMDA TAŞIYAMAM HERZAMAN TABİKİ ANCAK E250 NİN TİPİ DAHA HOŞ DAHA ZARİF ZATEN GECE E490DA KÖTÜ ÇEKER DİE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKİ FLAŞH YOK ONDADA E490 DA E250DE GÜNDÜZ İYİ ÇEKER GİBİME GELİYOR BAKALIM İNCELEMELERİM BİR KAÇGÜN SÜRECEK SİZEDENDE YORUMLAR GELİRSE SEVİNİRİM ...
  • ARKADAŞLAR E250 Yİ ALIRKEN KUTUNUN İÇİNDE NELER ÇIKIYOR YANİ(KULAKLIK,512MB HAFIZA KARTI VS... NELER ÇIKIYOR..?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre000

ARKADAŞLAR E250 Yİ ALIRKEN KUTUNUN İÇİNDE NELER ÇIKIYOR YANİ(KULAKLIK,512MB HAFIZA KARTI VS... NELER ÇIKIYOR..?

1 adet samsung e250 marka cep telefonu + 512 mb (sd) hafıza kartı + 1 adet kulaklık + kullanım kılavuzu + şarj cihazı

kısaca normalin yanısıra; 512 sd kart + kulaklık

bşaşka aklıma gelmiyo. kanımca bu kadardı..
  • SAOLASIN YANİ HEPSİBURDA.COMDA 512 MB HAFIZA KARTI VERİLDİĞİ YAZIYOR ANCAK BEN ESKİŞEHİRDEN BİR BAYİİDEN ALICAM YETKİLİ BAYİİ YANİ ALINCA ORDANDA ÇIKAR DEİLMİ HANİ OLURYA ÇIKMASSA HAFIZA KARTI BENDE İTİRAZIMI EDEYİM ARKADAŞLAR ALMIŞLAR BUNLAR BUNLARDA VERİLMİŞ DİYE ! ARKADAŞLAR BU SORUMU MARUZ GÖRÜN İNCE DÜŞÜNMEK ZORUNDAYIM TOPLAM 250 300YTL LİK BİRŞEY ANCAK BEN BAZI ELEKTRONİK EŞYALARDAN KAZIK YEYİNCE AKLIM BAŞIMA ANCA GELDİ
  • yok kardeşim. bu kartları samsung kendisi koyuyo kutunun içine. ama uyanık telciler bilmeyen müşterileri çok rahat kazıklarlar (kartı cebe indirerek) .. ya da 256 ile değiştirirler. eğer içinden kart çıkmazsa hemen hakkını ara
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: flywalker

bu arada ekranda 2 ayrı saatin gösterilmesi olayını yeni keşfettim, güzel bişeymiş

aaa! nasıl oluyor ki bu?? biri paylaşabilirmi

evet arkadaşlar bu konuda bilgi verirseniz minnettar kalırız.

• bu başlığın taaa ilk mesajına bak
  • yardımmm...
    arkadaslar gecen gün babama e250 aldım.
    fakat konusurken karşı tarafa ses çok az gidiyor. fısıltı modu diger modalr herseyi denedim olmuyor
    genelinde tel çok güzel.
    sorun ne olabilir arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: allüş76

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: flywalker

bu arada ekranda 2 ayrı saatin gösterilmesi olayını yeni keşfettim, güzel bişeymiş

aaa! nasıl oluyor ki bu?? biri paylaşabilirmi

evet arkadaşlar bu konuda bilgi verirseniz minnettar kalırız.

bu ve diğer tüm bilgiler başlığın ilk sayfasında toplanmıştır

• s.a
    bugün bana gelen bir soru karşısında size danışmak istedim.yardım ederseniz sevinirim.

arkadaşlar e250 de bluetooth ile aldığımız objeler doğrudan karta gelmiyor mu? illa taşımamız mı gerekiyor?

edit:yanlış anlatım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malumatfuruş -- 24 Temmuz 2007; 17:20:02 >
  • Bende aranıza katıldım arkadaşlar üstelik jett hızıyla. Saat 16:00 gibi verdim hepsiburadaya siparişi, az önce mail geldi kargoya vermişler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

Bende aranıza katıldım arkadaşlar üstelik jett hızıyla. Saat 16:00 gibi verdim hepsiburadaya siparişi, az önce mail geldi kargoya vermişler.

HAYIRLI OLSUN EN KISA ZAMANDA BENDE E250 YE KAVUCUCAM HERALDE:)SORMAK İSTEDİĞİM NEDEN BAYİİDEN DEİLDE İNTERNETTEN ALDIN?BAYİİLERDE KREDİ KARTINA PEŞİN FİYATINA TASİT YAPIYORLAR...Bİ NEDENİ VARMI VEDE NEKADARA ALDINIZ KAÇ TAKSİTLE?YADA PEŞİNMİ ALDINIZ
  • YAA ARKADAŞLAR TELEFON İŞİ ARABA ALMAKTAN BİLE ZORMUŞ SIFIR ARABA ALIRKEN BİLE BUKADAR ARAŞTIRMADIM
    ŞİMDİDE E200 TOPİCİNE GİRDİM E200 ÜN E250DEN DAHA İYİ EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ VEDE 1.3MP KAMERASI VAR OLDUGU YAZILMIŞ TEK EKSİĞİ SÜRGÜLÜ KAPAGININ OLMAMASIYMIŞ ŞİMDİ E200MÜ E250 HADİ ÇIK İŞİN İÇİNDEN ÇIKABİLİYORSAN
  • quote:

HAYIRLI OLSUN EN KISA ZAMANDA BENDE E250 YE KAVUCUCAM HERALDE:)SORMAK İSTEDİĞİM NEDEN BAYİİDEN DEİLDE İNTERNETTEN ALDIN?BAYİİLERDE KREDİ KARTINA PEŞİN FİYATINA TASİT YAPIYORLAR...Bİ NEDENİ VARMI VEDE NEKADARA ALDINIZ KAÇ TAKSİTLE?YADA PEŞİNMİ ALDINIZ

Teşekkür ederim.
    Hepsiburada.com'dan iki yılı aşkın süredir alışveriş yapıyorum, büyük küçük bir çok ürün aldım hamd olsun çözülmeyen bir problem çıkmadı.
    1 kere yanlış ürün gönderdiler aynen yolladım istediğim ürün geldi.
    1 kere de bir ürünü iki kere ücretlendirdiler ertesi gün bildirdim, 2 gün sonra iade ettiler.

Yani siteye güveniyorum.
    Ücret konusunda da genelde hepsiburada.com diğer sitelerden ve piyasalardan ucuz oluyor. Kredi kartıyla 12 taksite ve 3,82 ytl kargo ödeyerek toplam 290 ytl ye aldım. Mağazaların bence günümüzde tek avantajı ürüne beklemeden sahip olmaktır, ben genelde interneti kullanarak yapıyorum alışverişlerimi.

• PEKİ AHMEY ARKADAŞIM KUTUNUN İÇİNDEN NELER ÇIKTI HEDİYE 512 HAFZA KARTI KULAKLIK VS. YANİ NELER OLUCAK İÇİNDE
  • ya arkadaşlar bu telden E-postalarımı nasıl alabilirim...
  • quote:

PEKİ AHMEY ARKADAŞIM KUTUNUN İÇİNDEN NELER ÇIKTI HEDİYE 512 HAFZA KARTI KULAKLIK VS. YANİ NELER OLUCAK İÇİNDE

Şöyle anlatayım;

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsame250

• simavli hocam bu karta nasıl format atarız yaw 512 lik hafıza kartına?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.