Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ilk aldığımda sim kartı taktım ama şimdi diğer hattımı kullanmak istiyorum ,ama kapağı açamak çok zor;
    bastırıyorum çizgi olan yere hala açamadım ......tırnağımı da kırdım

kolayı var mıdır ?
  • aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Kapağı açayım derken bigün kırılacak alet
  • byler bi sorum war

bu telefondan nası laktaracam pc ye resimleri ?

vede oyun yukleniyormu bu telefona bilgisayardan ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamurat_670

bilgi içi tşkler de Destekledigi formatlarda SD yazan Okuyucular Micro Sd okuyabilirlermi....

minisd ve micro kartlar resimde gördüğün aparatlarla sd kart boyutuna getirilir böylece sd ve mmc uyumlu kart okuyucularda kullanılabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: baddread

byler bi sorum war

bu telefondan nası laktaracam pc ye resimleri ?

vede oyun yukleniyormu bu telefona bilgisayardan ?

ilk mesajda yazdım 70 sayfayı okuyamıyorsunuz diye bu topiği açtım yine okumadan soru soruyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: simavli3443

quote:

Orjinalden alıntı: suzi dilara

ben ilk aldığımda sim kartı taktım ama şimdi diğer hattımı kullanmak istiyorum ,ama kapağı açamak çok zor;

kolayı var mıdır ?

kapağı kır

makinayı yan yatırdım birden açıldıııı hayret di miii

• quote:

ben ilk aldığımda sim kartı taktım ama şimdi diğer hattımı kullanmak istiyorum ,ama kapağı açamak çok zor;

kolayı var mıdır ?

ARKA KAPAĞIN AÇILIŞI:

çok basit bi şekilde anlatıyorum. telefonun kutusundan çıkan kullanım klavuzunu açın. orda kapağın açılışı diye bi bölüm var. orda bi tane resim var. o resimdeki gibi telefonu ters çevirim elimize yerlerştiriyoruz. aynen resimdeki gibi telefonu kavrıyoruz. sonra baş parmağımızı çizgiye, sağ elimizin baş parmağının sonuyla bastırıyoruz ve bastırma devam ederken kapağı yukarı doğru çekiyoruz. yani gerçekten çok basit. klavuzdaki şekle bakın ve herk iki yere bastırarak yukarı doğru çekin

• quote:

Orjinalden alıntı: psychomurder

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar google den ararken buldum burda videoları tam ekran açmak için bi program war jar uzantılı.

sanırım oyun yükler gibi yüklenecek ama bn hala oyun we program yükleyemedim acaba yapabilecek arkadaşlar e250 lerine yükleyip işe yarayıp yaramadığını söyleyebilirlermi?

http://rapidşhare.com/files/8790229/Player4.jar.html (ş s olacak)

arkadaşlar nooooolur deneyin noolur çook merak ediyorum eğer olursa baya bi uğraşıp bnde yüklemeyi deneyeceğim....

bi deneyeceğim

simavli3443 daha bakmadınmı??

ben yükledim ama ingilizce olduğu için fazla anlayamadım dosya için numara istiyo ama tam anlayamadım işte ne numarası olduğu belli değil

• quote:

Orjinalden alıntı: demirkandemir

quote:

kolayı var mıdır ?

ARKA KAPAĞIN AÇILIŞI:

çok basit bi şekilde anlatıyorum. telefonun kutusundan çıkan kullanım klavuzunu açın. orda kapağın açılışı diye bi bölüm var. orda bi tane resim var. o resimdeki gibi telefonu ters çevirim elimize yerlerştiriyoruz. aynen resimdeki gibi telefonu kavrıyoruz. sonra baş parmağımızı çizgiye, sağ elimizin baş parmağının sonuyla bastırıyoruz ve bastırma devam ederken kapağı yukarı doğru çekiyoruz. yani gerçekten çok basit. klavuzdaki şekle bakın ve herk iki yere bastırarak yukarı doğru çekin

YAAAAPMA YAA.Benim kullanma kılavuzum da var ama ben yapamadım orada yazılan gibi az kaldı kırılacak
    />

sırf SD kartını takmak için açıcam başka da bişiye lazım değil hat değişmekten de vazgeçtim yeterki Belleği kullanayım

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar google den ararken buldum burda videoları tam ekran açmak için bi program war jar uzantılı.

sanırım oyun yükler gibi yüklenecek ama bn hala oyun we program yükleyemedim acaba yapabilecek arkadaşlar e250 lerine yükleyip işe yarayıp yaramadığını söyleyebilirlermi?

http://rapidşhare.com/files/8790229/Player4.jar.html (ş s olacak)

arkadaşlar nooooolur deneyin noolur çook merak ediyorum eğer olursa baya bi uğraşıp bnde yüklemeyi deneyeceğim....

bi deneyeceğim

simavli3443 daha bakmadınmı??

malesef birşey olmadı

• Arkadaşlar benim e250 nin telefon kodunu unuttum şu anda format kodunu buldum format atacam ama rehber telefon hafızasında rehber de silinirmi denendimi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mackali6116

18-)Kasası değişmiyor piyasada da kasası satılmıyor zaten

düzeltme olurs agüzel olur
    kasa degısıyor ve piyasada satılıyor
    gittigidiyorda
    40 ytl ye orjinal kasası satılıyor
    tüm kasa herşeh dahil tuşlar da dahil

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-E250-100-ORJINAL-KASA_W0QQidZZ5122624
    resim olarak d900 resmi vermiş yanlışlık olmasın

evet o reklam olsun diye d900 kasasının resmini vermiş ama dışarda telefonculardada 45-50 ytl ye orjinal kasası ve 25-30 ytl ye cin orjinali kasasını bulabilirsiniz ben buldum çin orjinalini almayı düşünüyorum alınca bilgi paylaşımında bulunurum

• quote:

Orjinalden alıntı: sahtemp4

Arkadaşlar benim e250 nin telefon kodunu unuttum şu anda format kodunu buldum format atacam ama rehber telefon hafızasında rehber de silinirmi denendimi

telefon hafızası silinir kardeşim
  • ARkadaşlar
    ben bu telefonda bilgi servislerini kullanamadım.
    daha açıkcası turkcell den maç sonuçları eskiden telefonuma gelirdi
    bu telefonla yapamadım
    kanal numarasınıda girmeme rağmen arkadaşlara gelen mesajlar bana gelmiyor

Dediklerimden anlıyan varsa bi yardım etsin
  • Bide batarya zayıfken uygulama çalıştırmak için bi kod varmış
    bilen var mı? çalışıyor mu?
  • merhabalar...
    daha bugun arkadaşıma aynı telefondan aldık ama kamerayı acıp fotoğraf çek deyince önizleme hatası veriliyor video da açılmıyor... bilen varsa lütfen çok acil yardım edin...
  • quote:

YAAAAPMA YAA.Benim kullanma kılavuzum da var ama ben yapamadım orada yazılan gibi az kaldı kırılacak

sırf SD kartını takmak için açıcam başka da bişiye lazım değil hat değişmekten de vazgeçtim yeterki Belleği kullanayım

yapılcak başka bişey yok. sana kolay gelsin. git bi telefoncuya açtır. bu kadar zor mu ya BİR kapağı açmak. hayret ettim doğrusu. resimdeki gibi eline alıyon sonra her iki yerden bastırıp yukarı doğru çekiyon. daha nasıl anlatılır ki??!! en iyi yol git bi telciye açtır. veya aynı teli kullanan. ne bilim. bu iş burda olcak bişey değil. dedğim yolu yapabilmen dileğiyle...

bi de demişsin ki sd kartı takmak için. ama sd kartı takmak için kapak açılmasının gerektiğini ilkdefa duydum. sd kart yeri telefonun sol yan bölümündeki yuvacık olduğunu sanıyodum. yoksda ben mi yanlış biliyorum!!

• quote:

Orjinalden alıntı: spiegel

Bide batarya zayıfken uygulama çalıştırmak için bi kod varmış
    bilen var mı? çalışıyor mu?

öyle bi kod olduğunu ilk defa duydum. eğer böyle bi kod gereçkten varsa en kısa sürede bizimle buluşturulması dileğiyle...(lafım sana değil, araştırıp bulanlara)...
  • quote:

Orjinalden alıntı: spiegel

ARkadaşlar
    ben bu telefonda bilgi servislerini kullanamadım.
    daha açıkcası turkcell den maç sonuçları eskiden telefonuma gelirdi
    bu telefonla yapamadım
    kanal numarasınıda girmeme rağmen arkadaşlara gelen mesajlar bana gelmiyor

Dediklerimden anlıyan varsa bi yardım etsin

mesajlardan şebeke mesajlarına gir oradan kanal numarası türkcell futbol 55 onu yaz kaydet sonra mesaj almayı aç ok

düzeltme: şebeke mesajı değil hücre mesajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simavli3443 -- 21 Temmuz 2007; 15:09:46 >
  • bu arada ekranda 2 ayrı saatin gösterilmesi olayını yeni keşfettim, güzel bişeymiş
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.