Şimdi Ara

Samsung'dan Resmi Açıklama!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un Galaxy S5 veya Note 4'te kullanacağı yeni kamera teknolojisi, firmanın ağzından resmi olarak çıktı.

Seul'deki bir konferansta analistlere yapılan açıklamaya göre Samsung'un 2014 ve 2015'te çıkacak amiral gemisi cepleri, 16 megapiksellik ISOCELL kamera sensörünü kullanacak. Samsung'un yeni kamera sensörü, firmaya göre pikselleri birbirinden izole ederek resim kalitesini artırıyor. Galaxy S5 ve Galaxy Note 4'ün önümüzdeki yıl çıkması beklendiğinden ISOCELL sensörüyle gelmeleri bekleniyor.

ISOCELL, daha yüksek renk doğruluğunun yanında düşük ışıkta da iyi bir performans sergiliyor. Samsung, ISOCELL'de her pikseli fiziksel olarak diğerlerinden ayırdığını iddia ediyor. Bu ise piksellerin birbirlerini daha az etkileyeceği, daha kaliteli, keskin fotoğraflar anlamına geliyor. Yeni sensörün Optik Görsel Sabitleme işlevine sahip olup olmadığı konusunda ise herhangi bir ipucu şimdilik yok.

Bu arada Samsung'un 64-bit'lik işlemci planları da ortaya çıktı. Firma ilk olarak ARM'nin optimize IP çekirdeklerine sahip 64-bit'lik işlemcilerini ortaya çıkarmayı, uzun dönemde ise A64/ARMv8'i temel alan (ARM'den lisanslı) kendi 64-bit ARM çekirdeklerini yapmayı planlıyor.

Alıntı

•  Samsung'dan Resmi Açıklama!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evin galiba. adresini ver yiyecek bişeyler yollayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Evin galiba. adresini ver yiyecek bişeyler yollayalım.

Pm attim yollarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber verildimi bilmiyorum bile. okuduğum bi yerden paylaşmak istedim. konusu varsa burası silinebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.