Şimdi Ara

samsung d900i mi yoksa nokia 5300 mı alıyım karar veremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yenı telefon almayı düsünüyorum 400 ytl civarında d900i mi yoksa 5300 mı alıyım lütfen bir tavsiye verin???
    cevaplarınızı beklıyorum.
    saygılarımla....

• samsung d900i ses dışında(genel oalrak samsungların ses kaliteleri hiç iyi değil) 5300a göre daha iyi özellikleri olan bi telefon..
  • Kesinlikle D900i
  • samsung d900i videoları direk hafıza kartına kopyalamıyor sorun orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.xos -- 11 Şubat 2008; 21:19:59 >
  • Müzik senin için önemliyse 5300 al.
    Müzik hariç diğer yönden D900i daha üstün bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 12 Şubat 2008; 20:47:58 >
  • İşlemci hızı, yazılım alt yapısı ve ses kalitesi yönünden Nokia 5300 ön plana çıkıyor.
  • resim filan cekerim diosan d900 tabiiki fakat müzik dinlerim dersen 5300 yerine sana 450 ytlye filan piyasada var 5310 öneririm hem d900 kadara ince hemde müzik dinlemek için çok ideal bi telefon ve genel özellikler bakımından (d900e nazaran fotoğraf cekimi hariç) iki modeldende üstün bi cihazdır tavsiye ederim. en azından piyasaya yeni çıkmıs bi cihaz sahibi olursun bu iki cihazda piyasada ömürlerini tamamlamak üzereler çünkü...
  • Bu 2 telefon arasında nasıl kaldın kardeş
    Birinin kamerası, tasarımı ön planda (D900i) Şarj ve malzeme kötü, ses berbat, kamerası gayet iyi
    Diğeri (5300) Ses kalitesi çok çok iyi, yazılım iyi, hızlı. Kamera kötü (kırmızı) ama ses kalitesi mükemmel stereo.
    Bence iyi düşün....
  • quote:

Orjinalden alıntı: MUJİM™

Bu 2 telefon arasında nasıl kaldın kardeş
    Birinin kamerası, tasarımı ön planda (D900i) Şarj ve malzeme kötü, ses berbat, kamerası gayet iyi
    Diğeri (5300) Ses kalitesi çok çok iyi, yazılım iyi, hızlı. Kamera kötü (kırmızı) ama ses kalitesi mükemmel stereo.
    Bence iyi düşün....

5300 ın kamerasında kırmızılık yokki.. çektiğinde ortada kırmızı çıkmıyo.. yukarda kırmızı derken onu kasteddin sanırım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.