Şimdi Ara

samsung corby pro! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.499
Cevap
4
Favori
234.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

Orijinalden alıntı: psycho38

quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

Dün attığım post sonrası telefonu ilk kez kapayıp açtıktan sonra mp3 falan çalmaya başladı, herhangi bir sorun yok. Merak edenler için söylemek lazım; facebooktaki videolar izlenmiyor, youtube'a dns ayarlarını değiştirmeme rağmen girmiyor... Yapabilen olduysa yazsın biz de girelim ;)

eminmisin yahu facede ki videolar izlenmior die çünkü tarayıcı tüm flashları destekliyor ayrıca javayıda yani ben teli almadım sadece araştırıyorum şuan. bilio giibi konuştum

Flashları destekliyor sitedeki flashları hatta bi kaç tane denediğim flash oyunu bile açtı menüdede ayarlarda flashı çalıştır diye bi seçenek var oda açık olmasına rağmen facedeki veya diğer sitelerdeki videolar izlenmiyor. Ortasında adobe flashın simgesi çıkıyor fakat videolar çalışmıyor öyle kalıyor ekran belki bir güncelleme veya yama vs.. hallolabilir ama flash çalıştıran bi tarayıcıda bu işi çözermi acaba diyorum.. java için böyle bir program olup olmadığına bakmak lazım.
    Yanlız youtubedeki videoları gösteriyor onuda zaten farklı bi şekilde gösteriyor bi videoya tıkladığın zaman farklı bi uygulama gibi bi şey çalıştırılıyor ve telefonda yüklü bir videoyu yükler gibi izliyorsunuz kapatınca yine youtubede kaldığın yerden devam edebiliyorsun sörfe

ya kesinlikle güncelleme lazm o zmn yaa zaten youtubeda kapalı olunca sinir ediyor ama samsung işletim sistemi yeni olduğu için tepki çekmek istemeyecektir büyük ihtimal güncelleme gelir zaten corby ailesinin en üst düzeydeki teli

• msn'e girebiliyor mu bu yüklü palringo'dan? yoksa e-buddy'de klavye'yi kullabiliyo muyuz, ekran dönüyo mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komu

msn'e girebiliyor mu bu yüklü palringo'dan? yoksa e-buddy'de klavye'yi kullabiliyo muyuz, ekran dönüyo mu ?

www.getjar.com sitesinden telefonun destekledigi icerikleri yukleyebilirsiniz, ben msn olarak e buddy kullaniyorum fakat b5310 icin henuz uyarlanmamis yani klabye acinca ekran donmuyo, zaten yazdiginizda cokda dert olmuyo, ama bu sorunda ileride giderilecektir, 2 aydir telefonu kullaniyorum, kullanan arkadaslarada tavsiem direk opera mini kullanin, cok daha kullanisli birden cok sayfa acablir raat bir sekilde gecis yapabilirsiniz, suan uykum var yarin link atarim sanal klavyesi kaldirilmis e buddy opera ingilizce sozluk gibi uygulamalar var, bu arada yuklenen uygulamalari oyunlardan menuye tasiyabilen oldumu merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

quote:

msn'e girebiliyor mu bu yüklü palringo'dan? yoksa e-buddy'de klavye'yi kullabiliyo muyuz, ekran dönüyo mu ?

www.getjar.com sitesinden telefonun destekledigi icerikleri yukleyebilirsiniz, ben msn olarak e buddy kullaniyorum fakat b5310 icin henuz uyarlanmamis yani klabye acinca ekran donmuyo, zaten yazdiginizda cokda dert olmuyo, ama bu sorunda ileride giderilecektir, 2 aydir telefonu kullaniyorum, kullanan arkadaslarada tavsiem direk opera mini kullanin, cok daha kullanisli birden cok sayfa acablir raat bir sekilde gecis yapabilirsiniz, suan uykum var yarin link atarim sanal klavyesi kaldirilmis e buddy opera ingilizce sozluk gibi uygulamalar var, bu arada yuklenen uygulamalari oyunlardan menuye tasiyabilen oldumu merak ettim

merhaba;
    ben opea mini kurdum ancak sanal kalvyeyi nasıl kaldıracağız acaba. uygulamaları ana menüye taşımayı bende yapmaya çalıştım ancak henüz bi sonuç yok.

• Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, sizce bu sene 3 sene kullanılır mı? Bende bu telefonu almayı düşünüyorum aslında bu telefonla Nokia 5530 xm arasında kaldım ancak bana 3 sene kullanabileceğim bir telefon lazım. Ben arada bir telefon düşüren birisiyim Youtubede izlediğim videolara göre kutudan kılıfda çıkıyor sizce telefonu kılıfla beraber kullanırsam 3 sene idare eder mi?
  • valla ben 3 4 yıl kullanmayı düşünüyorum..
  • Corby Pro ile Dvix izleme imkanımız var değil mi?
  • valla ben 720p lik bir klibi attım izledim, hiç bir sorun çıkartmadı..
  • Yüklenen uygulamaları menuye taşımayı bende bulamadım. Birde tuş sesini açmadan kameranın deklanşör sesini nasıl açabiliriz. Tuş sesini açarsam deklanşör seside açılıyor, kapatırsam deklanşör seside kapanıyor. Birbirinden bağımsız çalışmıyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irondream

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, sizce bu sene 3 sene kullanılır mı? Bende bu telefonu almayı düşünüyorum aslında bu telefonla Nokia 5530 xm arasında kaldım ancak bana 3 sene kullanabileceğim bir telefon lazım. Ben arada bir telefon düşüren birisiyim Youtubede izlediğim videolara göre kutudan kılıfda çıkıyor sizce telefonu kılıfla beraber kullanırsam 3 sene idare eder mi?

kutudan kılıf çıkmıyor.

uygun bir kılıf ve shield bulabilen arkadaş oldumu acaba.

birde opera mini kullanan arkadaşlar sanal klavye nasıl kaldırılır ve yan yatan sürümleri varmıdır.

işcep uygulaması için telefonunuz desteklemiyor diyor ilginç.

içindeki oyunların bazıları telefonu ters çevirince ters dönmüyor.

• quote:

quote:

bu siteden google maps indirdim hani belki bir farklılık olabilir diye fakat corby pro ile uyumlu google maps uygulamasını heba etmiş oldum dokunmatik google maps gitti, yerine herhangi bir telefonda kullanılabilecek bir maps geldi.. bizim corby pro google maps versiyonu her ne ise söyler misiniz bana? Veya indirebileceğim bir yer?

• quote:

quote:

opera mini facedeki videoları filan izleyebiliyormuu??

• Telefonu kullanan arkadaşlar foruma inceleme videosu koyabilirler mi acaba?
  • Ya Arkadaşlar Şu Teli Kullananlar adam Akıllı Bi yorum yapsınlar ya :S

1. Flaş Video Özelliği varmı YAni Facebook Vs. Gibi Sosyal paylaşım sitelerinden video izleye biliyormuyuz ?????????? Yoksa Nokia 5800'daki Gibi Adobe mi yüklemek gerekiyor

2.Uygulama Fln Yüklenebiliyormu Mesela Adobe - Nimbuz Vs. Program oyun Hem Pc Den hemde Kendi İnternet tarayıcısından İndirip yükleyebiliyormuyuz telefona ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyildiz1453

Ya Arkadaşlar Şu Teli Kullananlar adam Akıllı Bi yorum yapsınlar ya :S

1. Flaş Video Özelliği varmı YAni Facebook Vs. Gibi Sosyal paylaşım sitelerinden video izleye biliyormuyuz ?????????? Yoksa Nokia 5800'daki Gibi Adobe mi yüklemek gerekiyor

2.Uygulama Fln Yüklenebiliyormu Mesela Adobe - Nimbuz Vs. Program oyun Hem Pc Den hemde Kendi İnternet tarayıcısından İndirip yükleyebiliyormuyuz telefona ?????

1- flash özelliği yok, face de video izleyemiyorum ancak flash lite kurularak izlenebiliyormuş daha denemedim
    2- evet uygulama yüklenebiliyoruz, hem pc den hemde kendi tarayıcısından. bir problem yok.

sanırım henüz kimse telefona tam olarak hakim olamadı çünkü hiç bir yerde doğru düzgün bilgi bulamıyorum, vakit buldukça karıştırmaya devam.

• Divx izleyebiliyor muyuz?
  • Fiyatı düşmüş almak isteyenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho38

http://cgi.ebay.com/For-Samsung-B5310-CorbyPRO-Flexible-Neoprene-Case-Pouch_W0QQitemZ260555917848QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item3caa57ca18
    http://cgi.ebay.com/T9-Bluetooth-Headset-FR-Samsung-B3210-B5310-B7300-B7610_W0QQitemZ390151689102QQcmdZViewItemQQptZBluetooth_Wireless_Products?hash=item5ad6da538e
    arkadaşlar bu linklere bakın aksesuar ve kılıf:)

kılıf güzel birşeye benziyor ama zaten kalın olan telefon bununla iyice kabalaşır. bunun yerine shield arıyorum ama henüz bulamadım hep iphone için yapılmış.

• Beyler 2 hafta önce aldım ben telefonu Vatan computerden fiyatını çok araştırdım heryerde 599 lira sabit fiyatı var sadece vatanda peşin alımda 550 lira oluyo ve bende ordan aldım kredi kartı olarak sadece word card a 8 taksit olarak 550 liradan veriyor diğer kredi kartlarıyla 600 e geliyo yine bilginiz olsun...

Yapılan yorumlara göz gezdirdimde bende internetteki videoları izleme haricinde çalışmayan özelliği yok telefonun google maps, wi-fi falan gayet güzel çalışıyor google maps de internete bağlı olmanız gerekir ve bir özellik daha var bulunduğunuz kordinatları gösteriyo onun düzgün çalışması için ise açık havada bulunmanız gerekiyo bina içinde uyduyu göremiyo heralde :)

Tek sorum şu facedeki videoları falan izleme olayı nası olcak yapan veya bilen bir arkadaş varsa paylaşsın da millet rahatlasın...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.