Şimdi Ara

Paslanan Çamaşır Makinesi Garantiye Girer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
14.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 Sene önce uzatılmış garantisiyle birlikte Bosch Was20763 dü sanırım makine aldım (7 sene garantili) Makinenin kapağın denk geldiği yer ve alttaki kapaklı bölümünde yeni farkettiğim paslanma başladı. Tecrübe ve yorumlarınız ışığında hareket etmek istiyorum.
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/104322/cc939dc7-6867-499b-933e-33506d2d8efb.jpg

resim temsilidir pas yapan yer kırmızı ile gösterilen yerlerde başlamış, kabarma ve boya kalkması mevcut.

• Dr.LiXX kullanıcısına yanıt
    önce çağrı merkezini ara kayıt bırak
    servis yönlendirecekler
    eğer olmadı
    tüketici hakem heyetine baş vur
    makinanın resmi garanti süresi içerisindeyse kesin yenisini veya para iadesi yaptırırlar
    544 2375778
  • Teşekkürler
  • Ufak bir hatirlatmada bulunmak isterim.
    Uzatilmis garanti konusunun ek GARANTI mi yoksa ek GUVENCE mi oldugunu ogrenmek oncelikli goreviniz olmali.

Eger ek guvence kapsamindaysaniz paslanma FONKSIYONEL kapsaminda islem gorur yani urunun calismasina engel teskil eden durum olmadigi surece garanti dahilinde hizmet vermeyeceklerdir. Ancak uzatilmis dediginiz konu resmi olarak GUVENCE degil GARANTI ise o zaman mutlaka ki garanti dahilinde hizmet vereceklerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

• Arcelikte girer

• Kronik sorun bu kapak kısmı paslanması galiba birkaç tane daha aynı seriden gördüm paslanmışti.Servis çağırın rapor tutsunlar

• Bu kapak tipinde kronikleşmiş bir sorun sayılır bu. Kapak sarkma yapıyor ve ön duvarın kapak boşluğunun alt tarafına sürtüyor kapı açılıp kapandıkça. Önce boya kazınıyor hafif hafif sonra paslanma aşamasına geçiyor.

Bu bir sorun ve servis halletmek zorunda. Hakkınızı arayın.

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Aynen tarif ettiğiniz gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.LiXX

Ayni sorunn suan bende de mevcut nasil bi islem yaptiniz servis ne dedi bu duruma. Makine henuz daha 1,5 yillik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 5 Nisan 2018; 10:8:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.LiXX

Ayni sorunn suan bende de mevcut nasil bi islem yaptiniz servis ne dedi bu duruma. Makine henuz daha 1,5 yillik.

Alıntıları Göster
    Uğraşmadım sene geçti üstünden zaten garanti bitmiştir herhalde . En kötü sprey boya atarım ilerlerse. Siz çağırın ama servisi daha yeniymiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.