Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam UHQ upscler dikkatimi çekti!
    Cihazın kendi yazılımı sanırım?
    Root falan deģil değilmi?
    Deneyiminiz nasıl farklılık yaratıyormu seste..
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Byone kullanıcısına yanıt
    aynı anda ya 2 sim kart yada 1 sim 1 sdkart oluyor. 3ü birarada olmuyor. 2li alternatif şeklinde takabiliyorsun.
  • Arkadaslar GG'da cihazın 64gb olan versiyonu var!
    Alan, cevresinde kullanan, bilgi sahibi olanlar varmı?

• Byone kullanıcısına yanıt
    Ben birini buldum çok memnun cihazdan. Ekranında gorilla glass var mı yok mu merak ediyordum o da bilmiyormuş :) 4.5 g de 800 bandı yok demişler ama 4.5 g ile işimiz çokta fazla olmaz malum internet fiyatlarından
  • thecorsan16 T kullanıcısına yanıt
    Ekranda gorilla glass yok. Bin TL altı bir çok cihazda olan Gyroscope da ilginç bir şekilde bu cihazda yok. Wifi ac de yok..
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Hocam gyro yok ama wifi ac olması lazım.

• pelstina kullanıcısına yanıt
    Yurtiçindeki sitelerde gorilla ile ilgili bilgi göremedim.http://www.gsm-specs.com/samsung-galaxy-c7-sm-c7000/ şurada var gösteriyor. Sizce olmasa bile büyük eksiklik olur mu kırılmaz cam film ile korumayı normal seviyeye getirebilir miyim?
  • merhaba telefonu iki gün önce aldım 2 sorunum var .
    1.si telefonda kişiler rehberde kayıtlı olmasına ragmen arama geldiğinde isim göstermiyor sadece numara gösteriyor.
    2.si üstteki akıllı bar kısa yolları WiFi mobil ağ gprs in oldugu seçenekler kayboluyor sadece rahatsız etmeyin seçeneği kalıyor .

fikri olan yada yardım edebilecek arkadaşlar varmı

• Bende bahsedilen sorunlar yok. Dün bir güncelleme geldi, onu yüklediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Bende bahsedilen sorunlar yok. Dün bir güncelleme geldi, onu yüklediniz mi?

Bende güncelleme gözükmüyor hocam. Cihazınız N920C mi ? Herhangi bir arayüz değişikliği oldu mu cihazda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Bende bahsedilen sorunlar yok. Dün bir güncelleme geldi, onu yüklediniz mi?

Bende güncelleme gözükmüyor hocam. Cihazınız N920C mi ? Herhangi bir arayüz değişikliği oldu mu cihazda ?

Güncelleme dün akşam geldi, bugün öğlen yükledim. Arayüz değişmedi. Android iyileştirmesi ve bir tane daha önemsiz bişey yazıyordu. Daha önce olmayan Galaxy Esentials diye bir ilave geldi..
    SAMSUNG C7 [ANA KONU]

• Kardeşim merhaba, konu ismini Samsung Galaxy C7 ANA KONU olarak değiştirir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenhill77 -- 12 Kasım 2016; 9:5:18 >
  • C7 Resim çekimleri ile ilgili bilgi edinmek isteyenler için;

SAMSUNG C7 [ANA KONU] SAMSUNG C7 [ANA KONU]

SAMSUNG C7 [ANA KONU] SAMSUNG C7 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenhill77 -- 12 Kasım 2016; 12:51:54 >

• Arkadaşlar pek telefondan anlamıyorum. Ekraninda gorilla glass olmamasi çok etkiler mi? Kirilmaz cam ekran taksam bu sorunu ortadan kaldirabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: thecorsan16

Arkadaşlar pek telefondan anlamıyorum. Ekraninda gorilla glass olmamasi çok etkiler mi? Kirilmaz cam ekran taksam bu sorunu ortadan kaldirabilir miyim

3 de olsa 4 de olsa mutlaka ekran koruyucu cam takmak gerekiyor. Ayrıca şeffaf arka kılıf da almak gerekiyor. Elden kolayca kayabiliyor, cebimde anahtar olduğu halde telefonu koydugumda ekrana problem olmadı, ancak hoparlör kısmında yani metal bölümde ufak da olsa çizik oluştu

• sevenhill77 kullanıcısına yanıt
    Benim sorum daha çok düşme konusunda. 1 metre yüksekten aynı şekilde düştüğünde gorilla olanin ekstra avantaji fazla mi ikisinde de koruyucu film varsa. Yoksa ekstra kirilmaz cam filmi taktigimizda dengelenir mi
  • Gorilla glass sağlamlık, ekranın yansıması, parmak izi bırakma gibi konularda avantajlı. Bu cihazda ekran camı eski tip cihazlardaki gibi. Koruyucu film taktıktan sonra bir sorun olacağını zannetmiyorum.
  • sevenhill77 kullanıcısına yanıt
    hocam yakın çekimlerde gerçekten güzel çekiyor peki uzak çekimlerde mesela bir manzara bunun için fotoğrafınız var mı ?
  • SAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirhünel1982 -- 13 Kasım 2016; 19:42:47 >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelstina -- 13 Kasım 2016; 20:33:22 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.