Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sayfada foto mevcut. Ön kamera çekimi yapamıyorum k.bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scream505 kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung c7 kullaniyormussunuz sanirim ben de almayi dusjnuyirum. Suana kadar kulanipta olumsuz gordugunuz seyler nelerdir

• Bende s7 var foto direk basip cekiyom bunda nasil net foto cekerken orastiriyormu gece cekiminden ornek foto alabilirmiyim

• Kamerada ois yok sadece ondan bazen bulanık çıkıyor sabit tutup çekmek gerekiyo başka sıkıntım yok.

• SAMSUNG C7 [ANA KONU]
    SAMSUNG C7 [ANA KONU]

Üstteki gece çekimi alttaki otomatik çekim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scream505 -- 29 Ekim 2016; 20:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scream505

SAMSUNG C7 [ANA KONU]
    SAMSUNG C7 [ANA KONU]

Üstteki gece çekimi alttaki otomatik çekim

Teşekkürler

• Hocam bir şey soracağım. Boşta kalan ram miktarının ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz ?
  • SAMSUNG C7 [ANA KONU]

Arka planda açık uyg yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scream505 -- 30 Ekim 2016; 14:03:51 >
  • quote:

Bugün Samsung C7 elime ulaştı bende, almak isteyenlere ışık tutmak için birkaç bilgi vermek istiyorum. hepsiburada.com dan 1549 Tl ye aldım delta garantili. kutudan tr uyumlu adaptor çıkmıyor aparat verilmiş yanında. Telefon güzel tasarımlı bana göre elde şık duruyor. 3300mah pili var ve sanırım 6 saat ekran süresi alırım diye düşünüyorum. telefonda samsunglarda alışık olmadığımız led bildirim ışığı var, radyo mevcut, kamera gayet iyi on kamera yeterli. parmak izi sensoru gayet iyi çalışıyor. 32 gb hafızayla geliyor 4gb ram gayet yeterli. Bana göre fiyat performans cihazı olmuş. Hoparlör çıkışı yeterli. kapasitif tuşlar ışığı yanıyor. Sim kart girişi sim1 ve sim2 yada micro sd kart destekliyor. Buda çift sim kullananlar için avantaj olur.Gayet hızlı sarj oluyor. Sadece gold rengi vardı stokta. siyah pembe gri renkleri de var ancak hepsiburada da satılmıyor. Sormak istediğiniz sorular varsa alabilirim. Kesinlikle önerebileceğim bir telefon. Çok memnunum.
    SAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]

Paket ustunde jelatin mevcut mu ? Jelatinsiz mi ? Aparat koyuyorlar ya icine şarj icin jelatini acip koyuyorlarmis jelatinsi satiyorlarmis diyr duydum dogrumu ?

• Arkadaşlar telefon elime geçeli 2 gün oldu geçtiği gibi deneyip size deneyimlerimi aktaracaktım ancak dayım'ın ciddi sağlık sorunları ile ilgilendiğimden dolayı pek bakamadım telefona.Öncellikle telefona discovery elit'ten geçtim.Elite'in kamerası bariz bir biçimde bu c7 yi döver.c7 kamera konusunda özellikle ön kamera bende tam bir hayal kırıklığı oldu.Ama kamera yazılımından olduğunu düşünüyorum çünkü retrica ve snapchat gibi 3ç parti kamera kullanan programlarda cihaz güzel çekiyor.Bunun haricinde arayüzde daha klasik samsung şişmesi görmedim.Tek sorun fotoğraf çektiniz fotoyu incelemek için galeriyi açtınız geri tuşuna bastınız kamera ya gelmek için sizi orada biraz bekletiyor.Buda yazılımsal bir sıkıntı düzeltilebilir.Bunun haricinde telefonun ses kartını beğendim.sennheiser cx200 street ii kullanıyorum.Bas ve mid seslerde ciddi bir değişim oldu.Ahize sesi falan güzel telefonun gürültülü ortamlarda bile duyabiliyorsunuz.Ama apürlü(hoparlör :D) sesinin orta yeterli olduğunu belirteyim.Çok aşırı fazla ses çıkartmıyor.şarjı cidden güzel.Kamera haric telefondan memnunum.Sabahları elinizi donduran gerçek bir alenenyon telefon tutma hissi güzel beyler tavsiye ederim.Bu arada ips ekrandan amoled e geçince noluyor lan dedim.Hala alışamadım.Renkler çok abartılı geliyor hiç gerçeksi değil.Birde c7 deki amoled ekranın görüş açısı baya dar.yanlardan bakınca yeşermeye balkıyor görüntüler.sorunuz olursa sorun yanıtlarım.

• Scream505 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Emodog35 E kullanıcısına yanıt
    Elinize saglik hocam guzel bir yazi ve inceleme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bir haftadır telefon araştırıyordum, lg g3 telimin 2. kez ısınmadan dolayı garantiye gittiği için, yeni tel arayışına başladım, aklımda j7 prime vardı ama ekranı tft olduğu için çok aklımı kurcalıyordu, gezerken bu teli gördüm, j7 prime aratmayacak özellikleri varmış :D Yarın akşam gidip hemen vodafone faturaya ek alıyorum :D inşallah bayide vardırda hemen alırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Merhaba arkadaşlar bir haftadır telefon araştırıyordum, lg g3 telimin 2. kez ısınmadan dolayı garantiye gittiği için, yeni tel arayışına başladım, aklımda j7 prime vardı ama ekranı tft olduğu için çok aklımı kurcalıyordu, gezerken bu teli gördüm, j7 prime aratmayacak özellikleri varmış :D Yarın akşam gidip hemen vodafone faturaya ek alıyorum :D inşallah bayide vardırda hemen alırım..

Bayide olmaz. İthalat garantili satılıyor sadece bu ürün

• musicburger kullanıcısına yanıt
    Dikkat ettiysen ilk fotoda kutunun jelatinli olduğunu görebilirsin. Öyle bir durum yok.

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar bir haftadır telefon araştırıyordum, lg g3 telimin 2. kez ısınmadan dolayı garantiye gittiği için, yeni tel arayışına başladım, aklımda j7 prime vardı ama ekranı tft olduğu için çok aklımı kurcalıyordu, gezerken bu teli gördüm, j7 prime aratmayacak özellikleri varmış :D Yarın akşam gidip hemen vodafone faturaya ek alıyorum :D inşallah bayide vardırda hemen alırım..

Bayide olmaz. İthalat garantili satılıyor sadece bu ürün

Farketmez kardeş, lg g3 den kurtulayımda, garanti maranti umrumda değil.
  • quote:

vodafaone bayilerine gelmeyecek bu ürün ancak ithalat garantili satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

vodafaone bayilerine gelmeyecek bu ürün ancak ithalat garantili satılıyor

Gelirse alırız, gelmezse başka bir yerden alırım, yapacak bişey yok, saol cevabın için
  • A5-7 J7 derken bi de C7 çıktı iyice kafam allak bullak oldu
    Kamera yönünden A5 daha iyi sanırım
    C7 de ram 4
    Görüntülü konuşma var mı?(C7 de yok gösteriyor)
    Altın renk nasıl çok abes görünmüyor demi?
    Ekran süper amoled mi güzel ıps mi?
    Bir de lolipop 5.1 mi marshmallow 6 mı üstün?
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/34484-52006/samsung-galaxy-a7-2016_samsung-galaxy-c7/

• C7 de görüntülü konuşma yok kendinden soft görünüyor altın rengi parlamıyor trabzon burması gibi amoled tabiki marsmellow tabiki

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.