Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zazaca

Merhaba bişey daha soracağım arkadaşlar
    kameradan fotoların saklanacağı yer olarak SD kartı seçiyorum geri kameraya dönüp foto çekiyorum fotonun saklanacağı yer olarak CİHAZI seçiyor otomatik olarak neden yapıyoor bunu nasıl düzeltebilirim

Ben denedim ama her iki kamerada da hafıza kartı seçili vaziyette. Hafıza kartını çıkarıp takın, yeniden hafız kartını seçim yaparak deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texa

hem ön hem arka kamera bana oldukça garip geldi.daha önce s4 kullanıyodum onun kamerası daha keskin geldi bana.C7 nin kamerası pastel boyayla çizilmiş gibi ayrıntıları yok ediyor aynısını arkadasımın A5'inde de vardı ama kime sorsam sana öyle geliyo diyo yarın konu sahibinin dışarıyı çektiği gibi uzak mesafeden de çekip karşılaştırıcam.

Yüz güzelleştirme var ondan olabilir belki

• texa kullanıcısına yanıt
    Sana katılıyorum arkadaşım cihaz kamera konusunda çok zayıf. Note 4 , S5 , Xperia Z2 ile karşılaştırdım hepsinden daha kötü çekti her seferinde. Arka kamera yalnızca güneş ışığı varken kabul edilebilir kalitede çekiyor ön kamerayı konuşmaya gerek bile yok, tek kelimeyle berbat. Fakat kamera dışındaki herşey beni fazlaysıla memmnun etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkisT -- 8 Aralık 2016; 19:32:19 >
  • gençler aldım bi c7 apaçi sarısı vardı en ucuz onu aldık napalım.

kılıf aldım ama ön cam yokmuş uygun doğru mudur?

ekrana tam oturan öncam var mı bildiğiniz bir satıcıda? kırılmaz olması şart değil zaten gorilla glas yere düşüren biri değilim maksat cepte çizilmesin cam. en dandik plastikten bile olur ama ekranı tam kaplamalı.

var mı tam kaplayan öncam??????
  • Ankara baliklicioglu pasajında var üst katda

• quote:

Orijinalden alıntı: egitimtube

Ankara baliklicioglu pasajında var üst katda

:D yol parası mı vereyim şimdi istanbuldan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

gençler aldım bi c7 apaçi sarısı vardı en ucuz onu aldık napalım.

ekrana tam oturan öncam var mı bildiğiniz bir satıcıda? kırılmaz olması şart değil zaten gorilla glas yere düşüren biri değilim maksat cepte çizilmesin cam. en dandik plastikten bile olur ama ekranı tam kaplamalı.

Yanları kavisli ekran koruyucu aliexperesden sipariş verdim.1,75 dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

gençler aldım bi c7 apaçi sarısı vardı en ucuz onu aldık napalım.

Yanları kavisli ekran koruyucu aliexperesden sipariş verdim.1,75 dolar

direk linkini msj atar mısın satıcının? ben de 3 nano cam siparişi verdim ama tam mı değil mi yazmıyordu bi yerde.
  • Arkadaşlar bu telefondan arkadaşım dada var 7-8 saat ekran sure si alıyorum diyor bende p1 var aynı sureleri şuan bende alıyorum ( güncelleme gelmeden önce 11-12 saatti sonradan dustu)yani 7-8 saat 3300 mahlik bi telefon için çok güzel acaba sizde durum nedir aynı değerleri sizde aliyormusunuz

• Arkadaslar gümcellemeye gerek var mi ? Ayrica telefonda ilk aldigimda ekranda parmak izleri gorursem iade etmeli miyim ?(kapali jelatin ile gelirse )

• güncelleme gelmiş telefona. güncellemyi yaptım ama neyi yaptı ne değişti detayları bilmiyorum.

@W.Klitschko şarjı çok iyi gidiyo telefonun. ben günde %50 şarj bitiriyorum. 2 gün gidiyor. tabi 1 ay daha yeni doluyo telefonun. 6 ay sonunda 1 yıl sonunda performans nasıl olacak bilinmez.

@psycho1905 benim telefon da ekranda parmak izleriyle geldi. telefon kutusunu jelatinlemişler ama firmanın kendi yaptığı jelatin. jelatini soyunca telefon kutusunun koruma bandı imei bandı vs onlar açıktı. telefonun üzerinde parmak izleri de vardı. 2-3 gün kullanmadım satıcıya ulaştım. satıcı ile iletişime geçtim. sordum harbi harbi. size güvenebilir miyim dedim. kullan dedi sıkıntı olmaz. bende güvendim kullandım. bişeyi yok telefonun. çok şükür :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhardware -- 9 Aralık 2016; 4:7:28 >
  • n11 de falan yok mu tam olacak bir ekran koruyucu?
  • arkadaşlar telden bende aldım c7 gold renginden 5s den sonra oh ne dedirtti valla süper bir cihaz şimdilik inşallah devam eder bu şekil sorularınız varsa yazabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihozertpr

arkadaşlar telden bende aldım c7 gold renginden 5s den sonra oh ne dedirtti valla süper bir cihaz şimdilik inşallah devam eder bu şekil sorularınız varsa yazabilirsiniz

Hayırlı olsun

• Arkaşlar arama yaptığım zaman çalarken hoparlörden bi cızırtı sesi duyuyorum ama herzaman olmuyor sizlerde de böyle bi durum varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 9 Aralık 2016; 18:14:19 >
  • quote:

Arkaşlar arama yaptığım zaman çalarken hoparlörden bi cızırtı sesi duyuyorum ama herzaman olmuyor sizlerde de böyle bi durum varmı

yok ustam bende olmadı gayet net şebekeden olabilir devamlı yapmıyor da sıkıntı yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihozertpr

quote:

Arkaşlar arama yaptığım zaman çalarken hoparlörden bi cızırtı sesi duyuyorum ama herzaman olmuyor sizlerde de böyle bi durum varmı

yok ustam bende olmadı gayet net şebekeden olabilir devamlı yapmıyor da sıkıntı yapma

Devamlı yapmıyor

• ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Bi ara bende de oldu son zamandan dikkat etmedim ya kulağım alıştı yada sorun gitti bi ara bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: egitimtube

Bi ara bende de oldu son zamandan dikkat etmedim ya kulağım alıştı yada sorun gitti bi ara bakayım

Ilginiz için teşekkúrler

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.