Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Smaug

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Tsubasa

Galaxy C7 için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı.
    Güncelleme ile gelen en önemli özellikler:
    -Touchwiz yerine Experience 8.1 arayüzü
    -Always on Amoled özelliği

Türkçe Kaynak:
    https://shiftdelete.net/galaxy-c7-android-7-0-nougat-yayinlandi

İngilizce Kaynak:
    https://www.sammobile.com/2017/11/17/galaxy-c7-updated-android-7-0-nougat-china/https://www.sammobile.com/2017/11/17/galaxy-c7-updated-android-7-0-nougat-china/

AOD'un gelmesi en büyük süpriz oldu. Ama keşke 8.1 arayüzü değil de, 8.5 ile gelse. Yine de süper haber.

Çin icin yayınlanmış sanırım türkçe dil varmıdır acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cpt.Tsubasa kullanıcısına yanıt
    AOD donanımsal bir özellik değil mi? Emin misiniz C7'ye AOD geleceğine?

• turkce dil destegi kullaniyoruz bize guncelleme gelirmi fabrika ayarina dondurup cince kursak guncelleme ota dan gelirmi s4 mini telefonu bir arkadas arabistandan getirtmisti turkiye s4 miniler guncellemisti arabistandan getirten arkadasin telefonu guncelleme yapmamisti turkce romda yok guncelleme ota ya dusermi acaba

• knynmz38 kullanıcısına yanıt
    Evet, Çin romu için yayınlandı ancak her cihaza hemen gelmedi, yavaş yavaş dağıtıyorlar galiba. Sammobile'da da yok ki deneyelim.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal bir özellik Hocam.

Ekran görüntüsünde AOD yazmakta, bu nedenle AOD geldi diyoruz, henüz kesin bilgi verecek olan bir Türk kullanıcı yok Nougatlı.

• quote:

Yazılımsal bir özellik Hocam.

Ekran görüntüsünde AOD yazmakta, bu nedenle AOD geldi diyoruz, henüz kesin bilgi verecek olan bir Türk kullanıcı yok Nougatlı.

Hocam inşallah öyledir çünkü eşim bende AOD'yi gördükten sonra kendi C7'sinde olmayışından dolayı beni çok taciz etti.

Google Play'den 3. parti AOD yükledim ama hepsi şarjı sömürüyor. Bana göre bir telefonda olması gereken en önemli özelliklerden biridir AOD. Bundan sonra olmazsa olmazım olacaktır.

• c9 pro ya hindistan romu sammobileye yuklemisler c9 proya 7.1 yukleyenler var ama root atip.yuklemisler sammobileye cin romu yuklenirse bi deneyin aod ozelligi varmi

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    C9 pro ya ilk yükleyenlerden benim 7.1.1 i 1 haftadır kullanıyorum. C7 ye malesef rom desteği falan hiç yok. Oyüzden deneyemedim c7 de.

• eger cine verdilerse bikac gune sammobile stesine dusecektir ota dan bize gelirmi muamma gelirse cok gec gelir herkes sammobileye hucum edecek durum bunu gosteriyor. gelsinde sammobileye gelsin.d

• hindistan yorumlarini okudum 8.1 arayuzu verilmis diyor 8.5 arayuz verilmemesi kotu olarak yorumlamislar

C9 pro 8.5 arayüzü geldi. Çok güzel kullanımı vs. Niye 8.1 yapmışkar c7 yi anlamadım. Belkide bir fark olsun diye yapmışlardır.

• fark olsun diye olabilir hocam samsung un en iyi yaptigi sey bir guncellemedn fazla guncelleme vermiyor

Bi temennim daha Şimdi aod felan konuşuluyor umarım s4 minideki gibi sadece şarj göstergesi değişikliği olmaz

• celebic kullanıcısına yanıt
    S6 ve Note5 kullanıcıları (ve A//J 2016) şu an xda portu olan Aod kullanabiliyor fakat stabil olmadığı için şarjı da sömürmesi düzelmediğinden (sensörler açık kalıyor kapanma yolu bulunamadı henüz) hala çalışma aşamasında.

Ayrıca Note5 ve S6'nın S7 gibi düz Experience 8.0 aldığını düşünecek olursak da bu C7'nin 8.1 alması büyük bir nimet.

Ayrıca Aod yi samsung kendi eliyle verecek ise bu demek oluyor ki sonunda sisteme optimize olmuş bir yazılım oldu always on da.

• eksisozluk.com/samsungun-akil-almaz-garanti-rezaleti--5501072?p=1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Kamera konusunda iyileştirme yapmışlardır inşallah.Yoksa şimdiki sürümden çok memnunum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Fin -- 19 Kasım 2017; 21:13:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Tsubasa

Galaxy C7 için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı.
    Güncelleme ile gelen en önemli özellikler:
    -Touchwiz yerine Experience 8.1 arayüzü
    -Always on Amoled özelliği

Türkçe Kaynak:
    https://shiftdelete.net/galaxy-c7-android-7-0-nougat-yayinlandi

İngilizce Kaynak:
    https://www.sammobile.com/2017/11/17/galaxy-c7-updated-android-7-0-nougat-china/https://www.sammobile.com/2017/11/17/galaxy-c7-updated-android-7-0-nougat-china/

AOD'un gelmesi en büyük süpriz oldu. Ama keşke 8.1 arayüzü değil de, 8.5 ile gelse. Yine de süper haber.

8.1 ile 8.5 arayüzü arasında çok fark var mı? Belki sonradan onu da verirler.

• Arkadaşlar güncelleme ne zaman bize sunulacak bilgisi olna var mı?

• Arkadaşlar c7 ve c7pro yu inceliyorum birkaça gündür hatta bu konudan önce c7pro konusuna göz attım ve kameranın vasatlığı konusunda yorumlar okudum. Bu vasatlığın yanında odaklanma problemleri ve düşük ışıkta da sorun olduğu belirtilmiş. Bu sorunlar c7de de mevcut mu?
  • Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Ufak tefek farklar var. Bir ekran görüntüsünde C serisi için 8.5 geleceği görülüyordu ancak Samsung vazgeçmiş galiba. Sıkıntı olacak bir şey değil yani.

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.