Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG TV REMOTE KONTROL uygulamasını indirin, tv ve telefona aynı wi-fi üzerinden bağlanın, sorun çıkarsa tv nin ayarlarından miracast aktif hale getirin, sağ alt köşede bağlan diyettir uyarı çıkacak, tamam dedikten sonra tv de izlediğiniz kanal telefonda görünecek ve birçok işlemi gerçekleştirebilecek siniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Android 7 Nougat resmi olarak ne zaman çıkacak yeni bir bilgi var mı? İnternette ve forumda arattım ama pek yeni bilgi bulamadım.
  • Sinerfru kullanıcısına yanıt
    2017 bitmeden gelir bence :-)

• arkadaşlar c7 mi c5 pro mu acaba ?
  • Arkadaslar merhaba, benim telin sesini kendi kendine kapatiyor telefon. Surekli sesi kapatiyor. Nssil cozebilirim

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Valla açıkcası dedim acaba niye banlandı çok yardımcı oluyordu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedesigner

Valla açıkcası dedim acaba niye banlandı çok yardımcı oluyordu :D

Eski konu hortlatmak çok zevkli ancak gel gör ki ban sebebi.

Biraz kendimi kaptırıp konu dışı forumundaki 14 yıllık 20'ye yakın konuyu hort yapmışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Ses tuşu basılı kalmış olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

arkadaşlar c7 mi c5 pro mu acaba ?

Büyük ekran istiyorsanız C7 ancak küçük ekran istiyorsanız C5 Pro yerine Xiaomi Mi5S öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Arkadaşlar Android 7 Nougat resmi olarak ne zaman çıkacak yeni bir bilgi var mı? İnternette ve forumda arattım ama pek yeni bilgi bulamadım.

Bir arkadaş araştırmış Samsung'un Çin sayfalarını ve 10. ayda geleceğine dair resmi belge bulmuş ancak ekran görüntüsü almayı unutmuş. Yüksek ihtimal 10. ayda gelecek. En geç 2017 sonu.

Acaba o tarihte 7.1 gelir mi? Çünkü 7.0 verileli çok zaman oldu ve ve ben 7.0'dan pek memnun değilim. Marshmallow ile yaşamadığım sıkıntıları Nougat'ta yaşamaya başladım.

Ama madem eskiler kilitlensin

Yokhocam basili deil, surekli iniyor kulaklik takinca

• Bir kac gundur telefonda bir sıkıntı var,sarj oluyor ama usb girisinde kablo ile bağlandığımda bilgisayar gormuyor,veri aktarımı yapamıyorum.Garantisini EVO sağlıyor, sikayetvarcomdan baktim,firma hakkında bi sürü sikayet var.Evoya cihaz gönderen oldu mu acaba aranizda?

• C5 pro almayı düşünüyorum acaba ekran gorilla 4 mü

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Acaba o tarihte 7.1 gelir mi? Çünkü 7.0 verileli çok zaman oldu ve ve ben 7.0'dan pek memnun değilim. Marshmallow ile yaşamadığım sıkıntıları Nougat'ta yaşamaya başladım.

Herhangi bir şey diyemem sürüm hakkında. Açıkçası sıkıntısız olsun da 7.1 yerine 7.0 olsun bence.

• Yapacak bir şey yok, can sağlığı artık.

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Kulaklıksız ve kulaklıklı seviyeleri hep farklı olur Hocam. Çünkü genelde kulaklıksız hep en yüksek seviyede olur sesler ve birinin kulaklığı takınca bir anda son ses müzik dinlemeye başladığını düşünün Hocam. Kulağa zarar verir hemen. Yani kulaklık takınca ses seviyesinin düşmesi çok doğal.

• karakuş1 kullanıcısına yanıt
    C5 Pro'da GG4 var. tüm Pro modellerde var ancak ben önermem cihazı şahsen. C serisi genel olarak şarj yönüyle öne çıkan seridir ve C5 ve C5 Pro bu konuda tırt.

Kamera çözünürlüğü iyidir ancak lens kalitesi olarak da iyi olmadığından sırf kamerası için alacaksanız da önermem.

Küçük ekran isterseniz Xiaomi Mi5S öneririm. Büyük ekran istiyorsanız da C7 veya C7 Pro. bütçemi arttırabilirseniz Mi5S Plus veya C9 Pro.

• c7 de açık ekran özelliği yok c7 pro satan yer bulaadım elden almak istiyorum nelere dikkat etmek gerekir bilmiyorum delta garanti genelde rastladıklarım,mi5 saglam değil diyorlar genelde medya internet zil sesi çok çıksın bana yeterli

note2 de ne yaparsan yap cihaz güven verdiği için bozulcak korkusu olmuyordu aslında v10 çok istedim ondada kronik sorunlar var c7 pro kafamda ondada garanti meselesi ve güncelleme almıyor meselesi takıntı kaldı knox olayını tam bilmiyorum telefoncuya sorunca oda bilmiyorum delta garantili işte diyor

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.