Şimdi Ara

Samsung C24FG73 ya da C24FG70 modelini kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
115
Cevap
5
Favori
12.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda bu monitörü kullanan var mı? özellikle quantum dot teknolojisi renkler de çok fark yaratıyor mu? yakın zamanda almayı düşünüyorum

• c27fg73 modelini kullanıyorum geçen hafta aldım üstadım. Öncedki monitörüm LG M2762D idi arasında kıyaslayacak olursam efsane tabi samsungun monitörü. Vatanda bu düzeydeki tüm monitörleri aynı video ile gözlemledim kesinlikle samsung açık ara önde (fabrika çıkış ayarlar ile). Zaten bir çok firmaya da paneli samsung üretiyor. Benb tercihimi samsungtan yana kullandım hiç pişman değilim şu vakte kadar curve olması etkiler sanıyordum ama orada bile deneyince insan anlıyor düz baktığında kıvrım belli bile olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 19 Mart 2018; 22:33:20 >
  • bu quantum dot teknolojisi nasıl yani renkler canlı mı yeni yeşil tonlar çok canlı gözüküyor mu oyunlarda falan
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    renkler canlı gerçeğe yakın tavsiyem bu incelemeyi izlemen. :D
  • Cfg70 modelini kullanıyorum ben. Aoc un TN panelli 144hz monitöründen geçiş yapmıştım. TN panelden sonra bu monitör cidden çok daha güzel görüntüler sunuyor. Hepsiburada ara ara indirime sokuyor 1300 civarına almıştım ben tavsiye ederim. Hem 144hz olması hem kavisli yapısı hem de renkleri ve siyahları son derece güzel veriyor. AMD ekran kartı ile kullanacaksınız freesync de ekstrası olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aoc faciasından sonra ips'e yönelmiştim ki vatan bilgisayarda bu monitör bariz bir biçimde fark ediliyordu.
    Şu an chg veya cfg73 için fiyat kolluyorum.
    Ürünü alınca tecrübelerimi yazarım.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    mağazada bizzat deneyimlediniz o zaman renkler falan iyimiydi.
    Hocam altlı üstü yanyana falan 50'in üstünde belki monitör vardı.
    Samsunglar direk parmakla gösterilebilir, renkler bana ips'den bile daha canlı cons. oranları daha gerçekçi geldi.
  • 2 haftalık deneyimime göre şunu diyebilirim ki Samsung alınır ancak dibine girmeden kullanmak lazım. Ayrıca zaten piyasadaki monitörlerin alayı 4-5 panel üreticisinden alıyor panelleri bunların en büyükleri lg ve samsung.
  • Amazon.co.uk ta şu an indirimde sipariş verdim. 1370'e denk geldi.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    cesaretinize hayran kaldım taa ingiltereden monitör almak gerçekten büyük cesaret ben şuradan inventus'tan almaya tedirgin oluyorum kargo'da zarar gelir diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Amazon hiçbir şekilde mağdur etmiyor hocam. Çok alışverişim oldu yanlışlık ile 2 tane gönderdikleri ürünü bile geri istemiyorlar :)
  • Amazon.com dan bende monitör aldım.sorunsuz ulaştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir aksilik olmaz ise 4'ü ila 6'sı arasında geliyor. Görüşlerimi merak eden var ise buradan yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

Amazon.co.uk ta şu an indirimde sipariş verdim. 1370'e denk geldi.

199 £ fiyattan mı sipariş verdiniz hocam? Ben de almayı düşünüyordum da yeni gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stoch32 S kullanıcısına yanıt
    Evet fiyat makul geldi.
  • Cihaz elime bugün ulaştı, Amazon ile 1 hafta dolmadan ulaştı. gece sisteme takıp yorumlarımı yazarım.
    İlk izlenim olarak kalitesi çok iyi parçalar sağlam ve oturaklı, şekil olarak bartıdan kaçarak gaming monitör yapmış adamlar. Masa üstünde çok şık duru bu meret :) Montajı ise gayet basit altı üstü 6 vida sıkıyorsunuz.
  • vatanda suan 1400tl alınırmı ? bu fiyata yoksa daha inermi:D
  • 1400 olan bu model değil;
    düz ekran olan özellikleri biraz kırpılmış gibi.
    quantum dot değilmiş mesela.
    alacaksan;
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-23-5-lc24fg73fqmxuf-1ms-mprt-144hz-full-hd-curved-gaming-monitor.html
    amazondan daha ucuza getirtebilirsin.

Tn panelin üstüne bu monitör ilaç gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

1400 olan bu model değil;
    düz ekran olan özellikleri biraz kırpılmış gibi.
    quantum dot değilmiş mesela.
    alacaksan;
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-23-5-lc24fg73fqmxuf-1ms-mprt-144hz-full-hd-curved-gaming-monitor.html
    amazondan daha ucuza getirtebilirsin.

Tn panelin üstüne bu monitör ilaç gibi geldi.
    Bende siparişi veriyorum gazamız mübarek olsun amazon.uk den
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.