Şimdi Ara

Samsung ATIV Smart PC Pro 700T Kullanıcılar Kulübü (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
36
Favori
181.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oshinankara

Arkadaslar 2 ci el aldım cihazı. Keyboard duck ta tırklardan birisi kırık. Bu tırnak serviste varmıdır? satan arkadas 20-30 tl ye alırsın demisti. Hic degistiren oldumu? Birde 128 gb olan ssd msaa mı m2 satamı? ssd yi değiştirmeyi düşünüyorumda.

valla hocam o tırnağı biraz zor bulursun kronik hepsinde kırılıyor ben bi ara kuyumcuya gidip oraya metal bişiler yapmayı bile düşündüm çok zahmetli iş şu aralar cat5 koblo ile bir bağlantı yapmayı düşünüyorum o zaman klavyenin sabit oraya çakılmasına gerek kalmaz ayrıca klavyeden şarj cihazını takınca cihaz kafayı yiyor cihaz üzerinden şarj kablosunu takmak daha stabil çalışmasını sağlıyor.

ssd zaten hızlı 128 likse değiştirme yetmiyo diyorsan 250 lik alırsın.
  • Arkadaşlar windows 10 format attıktan sonra cihazımın dokunmatik ekranı çalışmıyor. sürücüleri güncelledim, araçlar kısmında insan arabirimi altındaki hdıv lerde sıkıntı yok ne yaptım ettimse dokunmatik ekran çalışmıyor ne yapabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vflzfv

quote:

Arkadaslar 2 ci el aldım cihazı. Keyboard duck ta tırklardan birisi kırık. Bu tırnak serviste varmıdır? satan arkadas 20-30 tl ye alırsın demisti. Hic degistiren oldumu? Birde 128 gb olan ssd msaa mı m2 satamı? ssd yi değiştirmeyi düşünüyorumda.

valla hocam o tırnağı biraz zor bulursun kronik hepsinde kırılıyor ben bi ara kuyumcuya gidip oraya metal bişiler yapmayı bile düşündüm çok zahmetli iş şu aralar cat5 koblo ile bir bağlantı yapmayı düşünüyorum o zaman klavyenin sabit oraya çakılmasına gerek kalmaz ayrıca klavyeden şarj cihazını takınca cihaz kafayı yiyor cihaz üzerinden şarj kablosunu takmak daha stabil çalışmasını sağlıyor.

peki bu tırnagı nasıl sokecegiz. Soksem metalden yapmaya calsırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vflzfv

quote:

peki bu tırnagı nasıl sokecegiz. Soksem metalden yapmaya calsırım.

Hocam kolay sökülüyor dock üzerindeki kalıba dikkatli bakın orası yapıştırılmış bir metal tabaka var onu kaldırıp vidaları açın Bu kadar hepsi tabakayı kenarından bırak gibi birşey ile çıkarırsanız ama vida varmı kontrol edin önce o tırnak parçası el işçiliği ile yapılacak bişiy değil anca kalıp yapıp kırılan yere aleminyum dökme şeklinde kaynak olabilir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• soktum yapabilirsem sonucu buradan paylasırım.
  • Bu cihaz 850 TL'ye alınır mı ne dersiniz? İkinci el.

Kalemi win 10 da çalışıyor mu acaba?

Photoshop, Office programları kullanacağım. Ve internette kullanırım genelde. Önerileriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Bu cihaz 850 TL'ye alınır mı ne dersiniz? İkinci el.

Kalemi win 10 da çalışıyor mu acaba?

Photoshop, Office programları kullanacağım. Ve internette kullanırım genelde. Önerileriniz nedir?

temizse alınır tabii neden alınmasın.
    kalemi win10 da sorunsuz çalışıyor. hatta office programlarında kalem fonksiyonunu kullanmak harika diyebilirim.
    özellikle word de döküman imzalamak inanılmaz geliyor çoğu insana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzeus -- 24 Ağustos 2017; 18:1:44 >
  • Arkadaşlar sizin kullandığıniz urun asagidaki urun mu? Bu bilgisayarla bir ogretmenin yapabilecegi seyler(word, excell, powerpoint, internette gezinme, film izleme) yapilabilir mi? Oyun oynanmayacaktır. Bilgilendirirseniz sevinirim. Veya bildiginiz boyutu kucuk, fiyatı 2000₺'i asmayan notebook, ulttabook veya boyle ikisi bir arada hibrid varsa tavsiye ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/samsung-ativ-tab-xe700t1c-intel-core-i5-4gb-128gb-ssd-P150932604

• Aciklamasini okudunuz mu? "Urun teshir urunu ve kalemi yok" diyor. Bu bizim modellerden dogru. Bahsettiginiz tum isleri kolaylikla halledersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: acipinsan

Arkadaşlar sizin kullandığıniz urun asagidaki urun mu? Bu bilgisayarla bir ogretmenin yapabilecegi seyler(word, excell, powerpoint, internette gezinme, film izleme) yapilabilir mi? Oyun oynanmayacaktır. Bilgilendirirseniz sevinirim. Veya bildiginiz boyutu kucuk, fiyatı 2000₺'i asmayan notebook, ulttabook veya boyle ikisi bir arada hibrid varsa tavsiye ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/samsung-ativ-tab-xe700t1c-intel-core-i5-4gb-128gb-ssd-P150932604

Biraz pahalı gibi garantisine ne kadar güvenebilirsiniz üstelik kalemide yok 2. el temizini 1000 lira civarı bulabilirsiniz ayrıca kalemi olmazsa olmazı bu pc nin özelliği bu zaten win 10 one note programı bütün ihtiyaçlarınızı karşılar diğer ofis programlarınızı sormanıza bile gerek yok çok rahat çalıştırır photoshop bile yapabilirsiniz. ayrıca grafik tablet olarakta kullanabilirsiniz ctinq demek daha doğru.

• merhaba arkadaşlar tabeletim bozuldu açılış ekranında takılıyor biosa da windowsa da giremiyorum açılış ekranı açılınca aşağıdaki resimde olduğu gibi esc for setup ve f4 for recovery yazıyor ama klavyeden tuşlar çalışmıyor.

windows tuşuna basınca da aşağıdaki resimdeki gibi please wait diyor ve o şekilde saatlerce kalıyor ne yapabilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi socrates0025 -- 17 Eylül 2017; 22:13:42 >

• socrates0025 S kullanıcısına yanıt
    USB portuna usb klavye baglayip oyle denesen.

Amac Bios a girmek fabrika ayarlarini secmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 18 Eylül 2017; 16:22:25 >
  • bende i5 3337u aldım.perşembe ünü elimde olur hackintosh kuruluyormuş bunlara kuran varmı?
  • socrates0025 S kullanıcısına yanıt
    Güç tuşu ile ses açma yada kapama tuşuna basıp bios moda alın Windows düzgün kurulmuş ise açılış ayarını yapın ki bunuda en güzel kullanım klavuzunu indirip öğrenirsiniz o zaman düzelecektir. Eğer recovery Mod silinmemişse fabrika sürümüne win 8.1 e dönebilirsiniz.

• ezref E kullanıcısına yanıt
    Sıkıntılı wifi çalışmıyor zaten o kadar uğraşıyoruz bi yerde tıkanıp yarıda kalıyo hiç deneme win 10 kur bak keyfine.

• Arkadaşlar yeni android x86 işletim sistemi sayesinde win 10 ve android7,0 ı yanyana çalıştırmaya başladım sonderece keyifli ve muhteşem bir deneyim herkese tavsiye ederim. :))))
  • vflzfv V kullanıcısına yanıt
    http://www.android-x86.org/releases/releasenote-7-1-rc2

Bu mu yoksa ?
  • Aynen hocam ta kendisi ayrıca remix os ve phoenix os de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vflzfv -- 6 Şubat 2018; 2:56:48 >
  • iyi günler arkadaşlar,

ben de Samsung ATIV 700t var. Ancak ürünün klavyesini (dock ünit) kaybettim. Nereden ulaşabilirim? Piyasada ulaşamadım. Teşekkürler

iletişim 05054530989

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burjuvazi_83 -- 7 Eylül 2018; 15:19:10 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Düne kadar bu tarzta bir sorunum yoktu. Bugün fark ettim. Dokunmatik ekranının tüm alanını parmakla kullanabiliyorum. Fakat resimdeki çizili olmayan alanı dokunmatik ekran kalemiyle kullanamıyorum. Kalem çizili alanları algılıyor fakat beyaz kalan kısmı algılamıyor.

Ne yaptıysam sorunu çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. (Kalem orijinal)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nescafe19 -- 10 Aralık 2018; 0:9:34 >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.