Şimdi Ara

Samsung ATIV Smart PC Pro 700T Kullanıcılar Kulübü (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
36
Favori
181.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mikrofonlu kulaklık için önerisi olan var mı samsung telefonlar için olan kulaklık modelleri kullanılabiliyor mu diyecektim fakat fark ettim ki mikrofon ayrıymış maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taskinacar -- 15 Şubat 2014; 1:21:41 >
  • Siigle kullanıcısına yanıt
    işlemci 2nci nesil. ve 2012 ürünü. ancak 3ncü nesil ve 2013 ürünü olanlar 2500-3000tl bandında olduğu düşünülürse xe700t1c G01tr'nin atomlusu olan xe500t1c-g01tr en düşük piyasada mediamarkt'ta 1499tl olduğu hesaba katılırsa 2nci nesil de olsa atomdan performanslı ve yine 4GB ram ile atomlu modelden daha iyi durumda. bu fiyat sıfır ve kapalı kutu için ise alınabileceğini düşünüyorum sonuç olarak.
  • bu arada G01TR gibi TPM donanımına sahip modelleri kullananlardan TPM özelliğini kullanan var mı acaba?
  • Teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için. Ürünü sorduğumda sadece teşhir ürünü kalmış. Teşhir ürünü için değer mi h01tr 1679 tl. Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Samsung ATIV Tab XE700T1C-K01TR Intel Core i5 3337U 4GB 128GB SSD 11.6" Smart PC

Hepsiburada.com da 2377 tl

ürün linki

almayı düşünüyorum. sayfalarca yazılanları okudum da benim tek derdim windows. Bunu windows 7 ye çevirebilir miyiz? çevirirsek nasıl olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgenc -- 17 Şubat 2014; 0:47:37 >

• İlgilenen arkadasim varsa açılmamış kutu var elimde samsung XE700T1C H01tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yok_gibi

İlgilenen arkadasim varsa açılmamış kutu var elimde samsung XE700T1C H01tr

istediğiniz fiyat nedir?
  • Merhaba,

Bu cihazı taşımak için küçük boyutlu, maksimum 12 inç'lik sırt çantası arıyorum. Şu an kullandığım sırt çantası çok büyük ve ağır olduğundan problemli oluyor. Kullanan veya gözüne çarpan arkadaşlar var mı acaba ?
  • Bimekste üç farklı model var. 3G li model bakıyorum.
    Samsung XE-700T1C-G02TR ATIV Tab (W8)
    Samsung XE-700T1C-K01TR ATIV Tab (W8)
    Samsung XE-700T1C-H01TR ATIV Tab (W8)
    Fiyatları 2000 TL
    Bunlardan hangisi alınabilir? 3G özelliği olan ve işlemcisi yüksek olan model hangisi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba
    kullanmadığım Samsung ATIV Tab XE700T1C satmayı düşünüyorum. ürün maximum 1 hafta güncellemeler ve test haricinde
    kullanılmadı. kutu içeriği ve daha sonradan aldığım kılıfı mevcuttur. ürün i5, 4g ram, 128 ssd versiyondur (3g si yoktur) garantisi devam etmektedir
    elimdeki fazlalık cihazları temizlemeyi düşünüyorum. hali hazırda surface pro ve gelecek olan thinkpad 8 im var.
    ilgilenenler pm ile ulaşabilir.

ek bilgi;
    tam model adı;
    Samsung XE700T1C-A01TR Intel Core i5 3317U 4GB 128GB SSD 11.6" Smart PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 23 Şubat 2014; 13:01:26 >
  • HP Spectre 13-h210et

mi samsung 700t mı sizce arkadaşlar ???

2 gun ıcınde güney kore ye gıdecegım ordan samgung almayı planlıyorum ama hp de tasarımı fena degıl gıbı fıkırlerınızı bekliyorum

tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teamhondaturkey.com -- 24 Şubat 2014; 16:55:57 >
  • Samsung XE700T1C-H02TR Smart PC Pro Core i5-3317U 4GB 128GB SSD 11.6" FHD Win 8 SiyahXE700T1C-H02TR

Cihaz 5 aylık garantisi devam etmektedir. İhtiyaçtan dolayı satıyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/samsung-ativ-smart-pc-pro-700t-h02tr-108003387

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Akbaş -- 14 Mart 2014; 9:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****.com

HP Spectre 13-h210et

mi samsung 700t mı sizce arkadaşlar ???

2 gun ıcınde güney kore ye gıdecegım ordan samgung almayı planlıyorum ama hp de tasarımı fena degıl gıbı fıkırlerınızı bekliyorum

tesekkurler

size belki garip gelebilir fakat buradan daha ucuza alabileceğinizi düşünüyorum.
    geçen yıl koreye gittim bizim buradaki fiyatlar oradan %10 daha ucuzdu.
    buna samsungun tüm ürünleri dahil.
  • merhabalar,

XE7001TC-H01TR kullanıcısıyım. Aygıt yöneticisinde NXP NearFieldProximity Provider hata veriyor. Özelliklerine girdiğimde aygıt durumu bölümünde "Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31)" yazıyor. Bunu nasıl düzeltebileceğim konusunda bilgisi olan var mı acaba ?
  • Merhaba Arkadaşlar bende bugün Xe700T1c-H02Tr modelini alarak aranıza katıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

herkese merhaba
    kullanmadığım Samsung ATIV Tab XE700T1C satmayı düşünüyorum. ürün maximum 1 hafta güncellemeler ve test haricinde
    kullanılmadı. kutu içeriği ve daha sonradan aldığım kılıfı mevcuttur. ürün i5, 4g ram, 128 ssd versiyondur (3g si yoktur) garantisi devam etmektedir
    elimdeki fazlalık cihazları temizlemeyi düşünüyorum. hali hazırda surface pro ve gelecek olan thinkpad 8 im var.

ek bilgi;
    tam model adı;
    Samsung XE700T1C-A01TR Intel Core i5 3317U 4GB 128GB SSD 11.6" Smart PC

herkese merhaba

ürün için ilan açtım;

http://forum.donanimhaber.com/m_89631011/f_//tm.htm#89631011

• Arkadaşlar merhaba,

Samsung Ativ Tab XE700T1C-K01TR almayı düşnüyorum.

xe700 modelleri arasında çok kaldım. K serisi fiyat performans olarak aralarında en mantıklısı geldi. 3g eksiğini de telefonumun internetini bağlayarak çözerim diye düşündüm. Sizce doğru mu düşünüyorum. Hala çok kararsızım.

Bir de bildiğiniz kampanya yapacak bir yer var mı? En uygun fiyatlı nereden alırım?

Teşekkürler
  • Yaklaşık 2 hafta kadar önce Teknosa Tepe Nautilus mağzasından turuncu indirimi ile 2.699 TL ye G01 modelini aldım.

3 hafta kadar önce aldığım ve 1 günlük kısacık Acer W511 maceram Turkcell Bağdat caddesi flagship'ine iade ile yeni arayışa girmişken, almışken tam olsun diyerek finali G01 alarak yaptım.

Şu ana kadar çok memnunum.
    Note 3 de de çok sık kullandığım S note un G01 de eski sürümü olmasına rağmen fazlası ile işime yaramakta.
    Kalem boyu biraz daha uzun olsa çok daha iyi olurdu sanırım.

Bu arada, SW update üzerinden tüm güncelleştirmeleri yapmama rağmen, GPS ile ilgili güncelleme sürekli hata vermekte ve yüklenmemekte.
    Bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var ise sevinirim.

Ayrıca, geçen gün Ativ tabletler için Samsung un ürettiği orjinal kılıfı inceledim ama 220 V güç kablosunun çantaya sığmadığını sığsa bile çirkin bir görüntü oluşturduğunu gördüm.
    İndirim ile 120 TL ye alabilecekken bu nedenle vazgeçtim.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 1 Nisan 2014; 3:17:12 >

• IRoN kullanıcısına yanıt
    "SW update üzerinden tüm güncelleştirmeleri yapmama rağmen, GPS ile ilgili güncelleme sürekli hata vermekte ve yüklenmemekte.
    Bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var ise sevinirim"

Bende de aynı problem var, samsung webten yardım merkezine konuyu bildirdim ama cevap dönmediler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLDMasteR

"SW update üzerinden tüm güncelleştirmeleri yapmama rağmen, GPS ile ilgili güncelleme sürekli hata vermekte ve yüklenmemekte.
    Bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var ise sevinirim"

Bende de aynı problem var, samsung webten yardım merkezine konuyu bildirdim ama cevap dönmediler...

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Samsung Türkiye de ürün eğitim uzmanı olan bir arkadaşıma rica ettim bende.
    Konu ile ilgili bilgilendirdim ve dönüş yapmasını bekleyeceğim.
    Sizi de bilgilendiririm buradan, cevap geldiğinde.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.