Şimdi Ara

Samsung A9'da Bİldirimleri Sıralama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

A9 telefonuma gelen bildirimleri en yenilerini en üstte çıkmasını istiyorum. Fakat gelen bildirimleri gruplandırarak en üstte en yeni bildirimi çıkarmıyor. Bu sebeple nereden bildirim geldi onu göremiyorum telefonun tüm ayarlarına baktım fakat istediğim şekilde bir düzenleme bulamadım. Aslında istediğim çok basit yeni gelen bildirim ekranı yukarıdan çektiğimde en üstte olsun hemen göreyim. Bu konuda yardımcı olabilecek varmı?

• Samsung A9'da Bİldirimleri Sıralama

• Hocam merhabalar
    Babam bu cihazdan kullanıyor android 10 güncellemesinden sonra telefonun otg fonksiyonu çalışmıyor ve otgyi çıkartınca telefon sapıtıyor birkaç dk içindede kapanıyor ve açılmıyor tuşlara basılı tutarak resetleyip açmak durumunda kalıyoruz

samsungu aradım hard reset at dediler attım sorun yine aynı şekilde devam ediyor.
    Tekrar aradığımda ise cihaza güncelleme inerken internette bi kopukluk olup güncelleme dosyasının hatalı inmiş olabileceğinden kaynaklı bir sorun olabileceğini servise yollayabileceğimi söyledi ancak şuanki virüs durumlarından dolayı kargo işleri sakat geliyor gönderesim yok ayrıca bu sebep kafama yatmadı çünkü cihaz güncellemeyi indirdikten sonra yükemeden önce doğruluyor.

Sizden ricam eğer mümkünse otg fonksiyonunu bi test edip çalışıp çalışmadığını bana bildirir misiniz.
  • vlknbircan kullanıcısına yanıt

Sorulan cevapla alakası yok hocam çözümünüzün, yada çare değil. Sorun tam olarak şu ki örneğin akşam 22:30 da bir arama geldi ve bunu farketmediniz, saat 22:40 da bildirim panelini aşağıya doğru çektiniz, ilk sıralarda gereksiz onlarca bildirimden sonra görebiliyorsunuz cevapsız çağrıyı, daha önce ios kullananlar ne demek istediğimi çok iyi anlayacaktır, özetle bildirim panelinde zaman merhumu yok, kafasına göre sıralıyor

• Samsung A9'da Bİldirimleri Sıralama
  • Çözüm bulabildiniz mi hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.