Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
10
Favori
41.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 2018 gelmesi gerekirde 2017 si çıkacakatır diye biliyorum geçen senede bu zamanlar duyurldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldi gelmez olaydı bende güncellemez olaydım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Çıkacağıda meçhul ya

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Abi 6 ya dönebilirsin tekrar..7 kullanmak zorunda degilsin..yedekle sonra formatla ve pc ile kur 6 sürümünü..gayet kolay yapması..

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    Sayaç 1 olmazmı o zaman

Artı kalibrasyon yaptım sanki batarya süresi biraz yükseldi gibi hissettim
    Tüm gün whatsap açık % 48 yada 45—kaldı ertesi güne evvelden 20 yada 15 kalıyordu

sayac degısmez merak etme..root etmek baska resmı yazılımı yuklemek baska..
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a8-/SM-A810F/
    buradan ındır turkıye icin en son 6 surumunu..odin ile yukle..
  • Sn. Arkadaşlar. Bugün kontrol ettim yazılım güncellemesi gelmiş. Umarım pil performansını düzeltmişlerdir.

• Güncellememiz hayırlı olsun inşallah batarya adam olmuştur ayrıca uygulama geçişlerinde sekmelerde bazen görünmeme gibi bir şey oluyordu o gitmiş gibi

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU ***

• Bataryada bir değişiklik yok. :/
    Edit: sarjı daha da az gidiyor -_-
    Edit2: Eskisi gbi sarj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha178 -- 9 Kasım 2017; 13:32:8 >
  • Yaptık güncellemeyi bakalım
    Sanki takılmalar düzelmiş

• Son güncellemeden sonra batarya sürelerinde azda olsa düzelme var

• sarj android 7 den sonra 4.5 g ile cogu toplamda 3 bucuk saatlerde bazen 3.15.wifi ile 3.45 _ 4 saat arasında.ekran suresi yeni yazilimla daha kotu oldu.

• Bende azda ılsa düzelme oldu wifiyi hücreyi kullanmayınca kapatıyorum

• Arkadaşlar Selam

Bende A810 alarak aranıza katıldım. Genel olarak telefondan memnunum, Bir sorum olacak

Spigen Kılıfı Türkiye de bulamadım. Adres göstereceğiniz bir yer var mdır ?

https://www.spigen.com/products/galaxy-a8-case-rugged-armor
  • serkanati kullanıcısına yanıt
    hocam türkiyede 2 ay önce gibi satıldı sonra bitti belki geri getirirler şu an yurtdışından almanız gerekiyor ben daha önce ringke aldım şeffaf olunca 6 ayda sararıyor isterseniz deneyin derim

https://www.ringke.com.tr/Ringke-Fusion-Galaxy-A8-2016-Kilif-Clear-TPU-Bumper-Extra-Darbe-Emici,PR-668.html

Bende spiegen var 68.tl ye almistim burdaki arkadasdan kilif alinca bosta duruyor cok az kullandim

Dilersen 60 tl ye saba satarim

• Nougattan sonra yaşamış olduğumuz şikayetlerden ötürü ben kökten çözüm üreterek telefonu sattım. Kılıf dahi bulmakta zorlandığımız a8 deyince oda ne diyen Samsungun üvey evladını çokta severek kullanıyordum buda bir gerçek. İnşallah sizler adına telefon düzeltme güncellemelerle tekrar eski haline kavuşur diyorum.

• A8 (2016) kullanicisiyim verdigim para son kurusuna kadar degdi ve muadili yok.A8(2016)'da Allaha sükur Note 4deki ve Note 5deki gibi gibi isinma sorunu yok.

Ois eksikligi disinda ve cimrilik edilmeyip 1
    gb daha fazla ram kullansaydi efsanelere girerdi bu telefon

A8 (2018)'e gelecek olursak Exynos 7885 chipset - 6 gb ram ve dual selfie kamerasi ile gelecek deniliyor

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU ***

A8 kullanicilari icin
    Telefonlarinda Amoled veya Oled Ekran olanlara öneriler !

Note 4'um Ve onceden Lumia 820'm' vardi hafif dusmeler sonucunda bile mürekkep akmasi yüzunden hakki rahmetine kavustular .Amoled magdururuyumdur ;)

Ve Amoled paneller zamanla Telefonlarin 2.ellerinden daha pahalli oluyor.Yani ekran degisim ve panel ucreti. bu
    yuzden teknik servise verecegim ustune biraz daha koyar yenisini alirim diyoruz bu yuzdrn Benden sizlere bazi tavsiyeler

* Ekran acikken ayni gorunutuyu yarim saatten fazla ekranda sabit tutmayin.Isiniz bitince ekrani karartin
    Ve arasira tema ve klavyede renk degisimine gidin yoksa Ekranda kalici izlere yani Burn-in olayina maruz kalabilirsiniz zamanla.Duvar kagitlarini ara sira degistirin

* A8 (2016) diger Galaxy telefonlar gibi Super Amoled panele sahip oldugundan dolayi
    Burn-in ve Ghosting'i engellemek icin.En az ayda 1 defa
    Piksel tazeleyici videolar calistirin

https://www.youtube.com/playlist?list=PLI_tvDxAh6umvNKhzmJum-Dr9N1uKve_2

* Hizli Sarj ozelligi zamanla telefonlarda Batarya kalibrasyonunu bozuyor.Bu yuzden acil isiniz olmadikca Hizli Sarj kullanmayin.Uygulamalari uyutmak her zaman telefonlarda isinma sorununu ve sarj dengesizligi sorununu optimize eder Ne kadar Ram kullanimi o kadar Batarya tuketimi.

* Dış Kasasi camdan uretilmis telefon islemci isinmasindan dolayi sicaklik arka kapaga yansir veya nadirende olsa Ekran Paneline yansir.Ve ekrani sarartabilir

* Kıs gunlerinde eger telefonunuzun arka kasaainda ani isinma varsa Mermer gibi sogugu hizla emen zeminlerle temas ettirmeyin.Camlar durduk yerde catlayabiliyor sarj aninda batarya tepkimesinden dolayi

Samsung artik Amoled panel yerine Micro-Led ve Qled panel gibi uzun omurlu ekran teknolojilerine yer vermeli telefonlarda

Yeri gelcek bu telefonlarimizda hurdalik olacak o yuzden fazlada sey etmeye gerek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B65C556FE -- 28 Kasım 2017; 5:54:3 >

Hocam Selam mesajını geç gördüm. bir kaç gün önce amazon üstünden sipariş etmiştim. Daha pahalıya geldi :) Keşke önce görseymişim.
    Telefon genel hatlarıyla cok guzel, memnunum. Alacaklara tavsiye ediyorum
    Güle güle kullan sağlık olsun adaş

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.