Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
991
Cevap
10
Favori
41.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıfın telefona uyumu çok iyi . Tuşlarda hiç bir problem olmuyor

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU ***

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: acrylia

Arkadaşlar elimde kullanmadığım kılıf var.

2 tane almıştım. Bunu hiç kullanmadım.

Isteyene 25 tl den verebilirm.

evet..aynılarından ben de almıstım..koruma ve kullanım cok iyi..a8 ı sattıgım ıcın elımde kaldı benım de..isteyen olursa ben de verebilirim..sizinki kahverengi sanırım..mavi ve haki renkleri var bende de..seriyi tamamlamıs oluruz boylece :)burada bulunmuyor boyle kılıflardan..gumrukte olan bırkac kılıf ve nano ekran koruyucu daha var benım ayrıca..p.tesi teslım alınca foto eklerım ısteyen olursa haberlesırız..

• merhaba arkadaşlar
    şuan note 4 kullanıyorum genel itibariyle cihazdan memnunum fakat cihaz elimdeyken bile sms geliyor size ulaşamadılar diye yani şebeke sorunum var.
    a8 2016 da da şebeke sorunu varmı?
    note 4 den geçen varmı?
    bi eksiklik ya da pişman olma durumu olurmu a8 2016 ya geçince.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    sebeke cekımı note 4 ten daha ıyı..sorun yasayan duymadım..pısman olmazsınız..sadece kamera kalıtesını ozlersınız..note 4 un kamerası cok ıyıydı sahıden..ben daha buyuk bataryalı telefona gectım ama a8 2016 dan cok memnundum..normal kullanımda 1 bucuk gun ıdare eder sızı....hatta telefon degıstırdıgım halde kopamadım forumdan gordugunuz gıbı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 26 Ekim 2017; 16:32:7 >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkürler.
    kamerada benim için önemli.
    netlemesi nasıl?
    evrak,fatura fotoğrafı çekerim sürekli.
    note 4 bazen netleyemiyor.
    a8 daha kötüyse işime gelmez.
    siz şuan ne kullanıyorsunuz?
    valla note 4 kadar ıyı kamerası yok dıyebılırım ama cok kamera odaklı kullanmıyorum telefonları..ıyı cekıyor,makro modu da fena degıl..ben 1-2 ay kullanıp a9 pro ya gectım..batarya omru a8 ın 2 katı nerdeyse..kamera ıcın ıncelemeler mevcut internette,google a bır danısın derım..a8 kullanan arkadaslar da fıkır verebılır sıze konuda..a9 proda oıs var ama ne yalan soyleyeyım note 4 tekı kalıte bunda da yok dıyebılırım..yuksek segmenttekı cıhazlar verıyor o kalıteyi (s veye note serısı mesela)..kamera cok onemlıyse s6-7-8 falan dusunebılırsınız butcenız musaıtse..ben o kadar para vermek ıstemıyorum sahsen artık telefon ıcın,zaten aksama zor yetıyor pilleri..o yuzden a9 proya gectım..a8 kullanan arkadaslar bu konuda daha ıyı bılgı verebılır sıze..bence ıyıce arastırıp dogru modelı alın..sıze bol sans..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 26 Ekim 2017; 17:16:42 >
    Sendeki nano ekran korumayla haki renk kılıfı alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben note 4 almıştım işk çıktığında bu şebeke yüzünden 40 günde sattım
    A8 2015 aldım 1.5 sene kullandım 1 seneyi geçkindirde nerdeyse 14 aydır
    A8 2016 kullanıyorum memnunum valla
    Yalnız otomatık netleme yok kamerada af yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 26 Ekim 2017; 20:42:54 >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    ozelden yazdım abi sana..elımde bıraz daha kılıf var..ısteyen olursa soylesın..burada bulamayacagınız modeller..aliexpreste bıle zar zor bulup almıstım..kar amacım yok aldıgım fıyatlara verecegım..elımde durması zıyan..
    siyah örgü dokulu-kartlıklı
    siyah kartlıklı
    haki kartlıklı
    mavi kartlıklı

hepsi 20 ser lira..kargoyla yollayamam ama..anadolu yakasında elden teslim edebilirim c.tesi..hem gorur dener oyle alırsınız..hicbiri kullanılmadı..kamuflaj mavi kılıfla kullandım telefonu,onu da sattıgım kısıye hedıye ettım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 26 Ekim 2017; 22:18:57 >

Ozelimde mesaj göremedim

teşekkürler.
    note 4 de otomatik netleme var ama evrak fotoğrafı çekerken netlemiyor mecbur parmağı basıyorum :)
  • Arkadaşlar,

🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Hepinizin Cumhuriyet Bayramını Kutlu Olsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Bu C9 prolar nasıl arkadaşlar hiç aramızda kullanan oldumu
    Yurt içi kayıtlımı batarya durumu nasıl kamerası nasıl

Hocam bir arkadasim kullaniyor.

Ozellikle sarj konusunda memnun, bununla birlikte nokia lumia nin baya eski bir modelinden geçtiğini belirtmeliyim. .

Yani özetle A8 i satip A9p ye geçmeye bence değmez!

Şunun şurasinda 2 aya kalmaz A-2018 serileri çikacak!

Biraz daha sabır 😁

Saygılarımla

• Byone kullanıcısına yanıt
    cihazdan beklentinin ne olduguna gore degısır..a9 proya gectım rahat ettım..2 bucuk 3 gunde 1 sarja takıyorum. hatta takmıyorum,20000 lik mi v2 powerbank da aldım..4 kez sarj edıyor,hem de hızlı sarj ile.. sadece always on d. ve bildirim ısıgı eksik..ama c9 pro da kullanmıstım,a8 den ıyı dıyemem..batarya a8 le aynı gıbı..kamera vasat..cift simli ve ithalat garantılı..stereo sesı cok ıyı ve yuksek..klavye ve alt tuslarda tıtresım mevcut..hem bıldırm ısıgı hem aod var..bıraz daha buyuk ekran ve bol ram ısteyen dusunebılır..
    2018 modellerının eskılerı aratacagını dusunuyorum..samsung gıttıkce sacmalıyor..note 4 gıbı bır cıhaz zor gelır artık..buyuk ıhtımalle a9 pro kullandıgım son samsung olacak..artık daha dusuk fıyatlı çin markalarına gecerim onumuzdekı sene.. kafkaslı abimiz sıkıldı galiba a8 den..nasıl abi kılıf,memnun musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 2 Kasım 2017; 23:50:36 >

Kılıf canavar gibi üstünde ya 15 aydır kullanıyorum mızu 10 binlik powerbankımda var
    Whatsap devemlı acık 1 günü zor çıkarır oldu gerçi bende whatsaptan fotolar videolar
    Falan çok alıp gönderiyorum faceye bakıyorum mail asresimi bile yüklemedim
    Banka işi yapmıyorum androıd telefona güvenmiyorum
    Yani aslında değiştirmeyide pek düşünmüyorum araştırıyorum her sorduğum telefonda
    Kronik sorunlar çıkıyor bu gidişlede değiştirmem herhalde huawei düşündüm bi ara
    Onda donmalar oluyormuş aslında telefon canavar gibi

• Byone kullanıcısına yanıt
    Sende haklısın zaten devamda etmeyi düşünüyorum
    10 binlik Mızu powerbankım var yeter

• Arkadaşlar a8 2017 serisi çıkıcakmı

• Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    A8 2018 çıkması gerekir

• Bu telefona android 7 güncellemesi geldi mi

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.