Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
10
Favori
41.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: i_tutum

Merhaba,

1 yıldan fazladır A8 2016 kullanıcısıyım.

Geçtiğimiz haftalarda Oreo güncellemesi geldi.

Gözle görülür bir fark ben göremedim. Gören var mı?

Diğer sorum ise şu:

Herhangi bir bildirimi ekranın üst kısmından silince ilgili uygulamanın üzerindeki bildirim sayısı da siliniyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Bazen siliyorum ama sonra unutuyorum bildirim sayısı görünmeyince.

Herkese iyi akşamlar diliyorum.
    Kameraya selfie odağı eklemişler. Uygulamalarin ustune basili tutunca kisayollar gozukuyor. Bunun disinda ben de onemli bir fark goremedim.

Bildirimi unutmamak icin bildirimi biraz saga veya sola cekip zile bas, bir sure sec.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar telefonuna gcam yukleyebilmiş olan varmı aramizda yada bilen varsa biryolunu gösterse.

• Turkcell ve vodafone kullananlar, telefonda volte ve vowifi özelliği aktif bir sekilde kullanılıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Turkcell ve vodafone kullananlar, telefonda volte ve vowifi özelliği aktif bir sekilde kullanılıyor mu?
    Yanlış biliyor olabilirim , sizi yönlendirmeyim ama aklımda kaldığı kadarıyla VoLTE desteği A8 (2018) modellerde var, bu konu başlığındaki model A8 (2016) SM-A810F modellerde sanki yok diye anımsıyorum.

Ama emin değilim, bir bilen varsa aydınlatıversin.

Hatta bir şekilde VoTE desteğini aktif eden varsa yazıversin.
  • son güncelleme

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU ***

• Herkese merhaba. Zaman zaman cihazımın ekranında yavaşlama oluyor. Menüde gezinirken, sayfalar arası geçiş yaparken görüntü, hafif titreyerek ve ağır çekimdeymişcesine hareket ediyor. Ya kendi kendine düzeliyor ya da kapat aç yapınca düzeliyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı acaba telefonunda?

• tgmfırat T kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet ayni sorun bendede var. Ozellikle ekran kilidi acildigi anda bazen oluyor. Tekrar ekrani kapatip acinca duzeliyor olsada performans dususu goruyorum telefonda. Su an icin bunun caresini bulamadim. Yeni bir telefon almayi dusunuyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Yazılım güncelleme menüsünde en altta yer alan son güncelleme bilgileri kısmında '' Bu güncelleme ile ilgili bilgi yok '' diyor ve o kısım pasif görünüyor. Sizde de durum bu şekilde mi acaba?

• Merhabalar

Sıfır olarak aldıgım 19 aydır kullandıgım, Hem kozmetik ve hemde işlevsel olarak sorunsuz, Tamir görmemiş kılıf ve ekran koruyu ile kullanılmıs olan telefonum satılıkdır. (Telefon çift hatlıdır, ben tek hat kullandım) Renk Metalik gri, Yanında şarj aleti verilecektir. Garantisi devam etmektedir.

isteyen olursa, 1050 TL Huawei telefonlarla takas düşünebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanati -- 30 Nisan 2019; 16:21:47 >
  • Elimde a8 2016 telefon var. Otg kablosu ve usbyi micro usbye ceviren aparatlardan aldim. Bunlari kullanarak telefona film attigimda ve oynattigimda maximum 25.dk civarina kadar oynatabiliyorum. Mx player ve vlc ile denedim. Bir de bu sekilde veri atarken baya yavas atiyor.

Basina gelen var midir? Sorun ne olabilir?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.