Şimdi Ara

SAMSUNG A8 2018 VE SAMSUNG A8 PLUS 2018 ANA KONU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
8
Favori
51.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar,

Bu telefonu kız kardeşime almayı düşünüyorum da. Tavsiye eder misiniz? İyi, kötü yanlarıyla biraz A8+ ı anlatabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Merhabalar arkadaşlar,

Bu telefonu kız kardeşime almayı düşünüyorum da. Tavsiye eder misiniz? İyi, kötü yanlarıyla biraz A8+ ı anlatabilir misiniz.
    Merhaba. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben 3 hafta önce A8 Plusı aldım. Şu ana kadar hiçbir eksi yönünü görmedim. Şarjı yoğun kullanımda 1 gün, normal kullanımda 1 buçuk gün gidiyor. Hızlı şarjı var. Kamerası da çok iyi. Önde 2 kamera var. IP 68 su ve toza dayanıklılığı var. İşlemcisi ve ramide amiral gemileriyle aynı seviyede. Yani ben tavsiye ederim
  • arka kamera çok önemliyse asla alma.hele video çok önemliyse hiç alma.

ön kamera fotoğrafta idare eder,videoda kötü.
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Valla mate 20 lite alıp, çıktık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Valla mate 20 lite alıp, çıktık
    Yanlış yapmışsınız hocam. 2 gün önce mate 20 liteın kamerasını A8 plusla karşılaştırdım. A8 plus bariz daha iyiydi. Heleki ön kamerası çok daha iyiydi. Suya ve toza dayanıklılık da yok mate 20 liteda. Huaweide sadece pro serisi güzel. Ama almışsınız hayırlı olsun diyelim
  • Bence yanlış yapmışsın.iğrenç çentik bile almaman için bir neden ama hayırlı olsun diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA9F5229

Hocam bir şey soracaktım. Bende A8 Plus var. Güncelleme banada geldi. Sorum şarj olmasıyla ilgili. Telefonda hızlı şarj var çok hızlı şarj ediyor ama tamamen şarj olduktan bazen yeşil ışık yanmıyor. Bu genel olarak mı böyle? Yani telefonun şarjı % 100 olduğunda kırmızı ışık yanıyor. Ama hızlı şarjı falan gayet iyi. Yani sende de öyle mi oluyor?

Alıntıları Göster
    Kırmızı yanmaya devamediyorsa bir sıkıntı olabilir. Tamamen dolunca yeşile dönmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Kırmızı yanmaya devamediyorsa bir sıkıntı olabilir. Tamamen dolunca yeşile dönmesi lazım.

Alıntıları Göster
    Halloldu hocam teşekkürler
  • Bizim telefonlarda Makro çekim, yok mu bulamadım

• Şubat güvenlik güncelleştirmesi geldi
  • Telefonun şuanki sürümü nedir?

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    suan 8.0.1 olmasi lazim Oreo
    ilk aldigimda 7.1.1 Nougat idi

Nougat da sarj daha iyi gidiyordu
    ya root ile batarya uygulamasi deneyecegim ya da downgrade yapacagim artik
    sinir bozucu bir pil tuketimi basladi oreo da telefon bostayken bile pil yiyor
  • Arkadaşlar bir konuda kararsızım yardımcı olursanız sevinirim, sizce 2.300 tl sıfır A8 almakmı mantıklı yoksa 2.300 - 2.500 cıvarı ortalama 20 gün 1 ay kullanılmış ,sıfır ayarında çiziksiz ikinci el S8 mi almak mantıklı olur. A8 orta segment ama S8 üst segment deniyor kararsızım fikir verebilirmisiniz,arada çok fark varmı, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benms -- 27 Şubat 2019; 17:8:22 >
  • benms B kullanıcısına yanıt
    Ben a8 plus ı ikinci el 2400 liraya almıştım.
    Bence aynı paraya S8 telefonu almak çok daha mantıklı

• benms B kullanıcısına yanıt
    Işlemcinin güçlü olması gerektiği oyun oynayacaksan ve arka kamera çok önemliyse hele ki video kalitesi senin için çok önemliyse s8 al ama ben a8'in tasarımını ve hoparlör konumunu daha çok beğeniyorum.kıvrımlı telefon ve hoparlörün altta,arkada olduğu telefon hoşuma gitmez. S8'de hoparlör konumu iyi değil. Elin orayı sürekli kapatır bu da sinir bozucu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 7 Mart 2019; 3:33:0 >
  • şarjı az gidiyor
  • Sammobile üzerinden android 9 güncellemesi Rusya için yayınlandı.Odin ile kurdum ve iki gündür kullanıyorum.Resmen akıyor cihaz bambaşka oldu bana göre tabi,meraklısına tavsiye ederim android 9 cidden olmuş.

• bende eşime bu a8 plus yada a50 (yeni çıkan) almayı düşünüyorum ikisi arasında kaldım, s serisi bakıyordum ama beğenemedi kendisi s10e falan bide şu an biraz pahalı ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 18 Mart 2019; 10:36:32 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    İğrenç tft ekranlı m serisi alınmaz.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.