Şimdi Ara

KONU SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 28 Haziran 2022; 10:22:44 >

• Hediyeler:

Miui 12 Süper canlı resimler : passport: HeGepWiuJpdRX2CenLYLaWAs8hBM3DiajjT80NfTj-U

KONU SİLİNSİN
    KONU SİLİNSİNmega.nz
    297.76 MB file on MEGA
    https://mega.nz/file/Q1hwXBYb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 3 Nisan 2022; 23:55:39 >
  • 1 nümra benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fresh romdan görüntüler eklendi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 1 Nisan 2022; 16:15:38 >
  • Yerimizi alalım.

Malum benim telefonun anakartında problem vardı ve sürekli açılıp kapanma sorunu vardı. Belki düzelir diye fresh 3.4. sürümü yükledim ama düzelme olmadı maalesef ki.

• erhanoguzhan E kullanıcısına yanıt
    Bende düzeldi.

• Sorunsuz kurdum. Ancak ilk başta sorun çıkarmazken birkaç dakika sonra kapanma döngüsüne giriyor. Kernel yüklemeye çalıştım ama onuda beceremedim sanırım. Sizin videoları ve paylaşımları takip edip tekrar bir denerim.

• erhanoguzhan E kullanıcısına yanıt
    Twrp uzerinden mint kernel yukle.

• Öncelikle konunuz hayırlı olsun.

Daha önce kullandığım telefona defalarca farklı farklı romlar kurdum. Android 11 a50 e yayınlanmadan önce GSI romları yüklerken, adımlarda partitionla ilkgili işlemler yaptırdı. Rom kuruldu ama wifi araması olmadığı için stock roma geçtim. 11 yayınlandı. 11 e göre custom romların hepsinde olmasa da çoğunda yükleme hatası aldım. Bunlardan biri de fresh romdu. İnternette aramadığım video konu kalmadı.

Uzun zamana sonra geçen ay denedim ama maalesef kuramadım. Aldığım hata eklediğim hataya benziyordu. Dosya adı farklı olduğuna bakmayın. Videoda zip in içindeki bir text dosyasını değiştirerek düzeltiyorlardı ama bu romun içeresinde böyle bir alan yoktu.

Velhasıl partitonla olduğunu düşündüğüm hatayı bir türlü çözemedim. sizin de yaşadığınız bir durum veya akıl verebileceğin bir durum olabilir diye yazdım.

KONU SİLİNSİN

• Hayalci kullanıcısına yanıt

İndirip deneyim, inşallah işe yarar.

• yagmur67 kullanıcısına yanıt

Hocam aosp rom yükledikten sonra fresh gibi one iu romlara geçmeden önce odinden stock rom kurup sonra fresh romu yüklemeniz lazım. Belki sizdeki problem odur.

• bişey B kullanıcısına yanıt

Defalarca stock rom kurup denedim. hatta android 10 stock üzerinden bile denedim. TWRP eski yeni bütün sürümlerini denedim, orange fox bile denedim ama olmadı.

artık denemekten vazgeçtim hocam :) Başka sürümler çıkarsa müsait günde tekrar denerim.

• 1 rom linki eklendi.

Dosyalar kendi upload ettiğim linkler olacaktır, silinme gibi bir dert olmayacaktır arkadaşlar.

• Kullandığım Fresh 3.4.3 custom romda, devre dışı bıraktıklarım, düşünün bu listenin tam 3 katı orj romda var, nasıl kullanalım teli, içine dip bırakıyorlar, sanki mecburuz bunlara, şahsen ben mecbur değilim.

KONU SİLİNSİN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.